Jaunākie

Kā Zināt vai Tavu Mobilo Kāds Noklausās? – 4 Pazīmes

Mobilā telefona lietotāja piemērs

Kad veic tālruņa zvanu, izmantojot savu mobilo tālruni vai fiksēto tālruņa līniju, parasti sagaidi, ka tavs zvans būs privāts, tikai starp tevi un zvana saņēmēju. Tomēr var būt gadījumi, ka tevi noklausās un tavs tālrunis un informācija var tikt izmantota ļaunprātīgos nolūkos.

Zemāk esam uzskaitījuši 6 iespējamās pazīmes, ka, tavam tālrunim ir pieslēdzies kāds nelūgts viesis. Nākamo reizi, kad veiksi telefona sarunu, paturi šīs pazīmes prātā.

1. Dīvainas skaņas

Cilvēks noklausās

Centies saklausīt vai zvana laikā dzirdi pārmērīgu statisku troksni, varbūt spēj saklausīt lietus pilieniem līdzīgu skaņu, klikšķināšanu? Visas šīs skaņas var norādīt, ka tālrunim ir pievienota noklausīšanās ierīce. Lai šīs skaņas saklausītu, tām ir pastiprināti jāpievērš uzmanība.

Tomēr šīs skaņas var arī norādīt uz problēmām faktiskajā tālruņa līnijā, tāpēc ir jāatrod citas pazīmes, lai pārliecinātos, ka kāds tiešām tevi noklausās.

2. Telefona sarunu beidzi, bet varbūt tomēr nē?

Frekvence

Ieklausies, ja tālrunis rada skaņas pat tad, kad esi atvienojies. Ja tavam telefonam ir pievienota noklausīšanās ierīce vai uzinstalēta attiecīgi programma, kas veic šo nelegālo darbību, telefons var radīt augstāk minētās skaņas.

Fiksētam telefonam, lai noteiktu skaņas, kas pārvietojas cauri vadiem, ir nepieciešams audio pastiprinātājs. Tālrunī, kuram neviens nav pieslēdzies, telefona līnija būs klusa.

3. Kā uzvedas tavs TV vai radio kad kāds noklausās?

TV Statika

Pievērs uzmanību, vai blakus esošajiem TV vai radio parādās kādi traucējumi. Daudzas noklausīšanās ierīces traucē signāliem, kas pārvietojas uz radio un televīziju. Ne 100% akurāti, tomēr radio vai televizors var kalpot kā detektors.

4. Aizdomīgs busiņš pagalmā?

Spiegs noklausās

Šis punkts izklausas kā kādas filmas sākums, tomēr iesakam pievērst uzmanību. Ja tuvumā atrodas kāda mašīna, kurai tur, tavuprāt, nevajadzētu atrasties, iespējams, kaut kas nav īsti tīrs.

Ja ievēro, ka katru dienu netālu no tavas dzīves vietas parādās mašīna, kura tur stāv novietota, ar tonētiem stikliem un aizdomīgiem cilvēkiem. Esi attapīgs, telefona sarunu stalkeri neguļ.

Ja arī tev klausīties sagādā prieku, iečeko šīs Bezvadu Austiņas

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: