Karls Pejs varētu paziņot par Nothing Phone (3) MWC 2024

Nekas nevarēja paziņot par tālruni (3) jau februāra beigās gaidāmā Mobile World Congress laikā. Kā ierasts, tas notiks Barselonā, Spānijā. Būtu interesanti redzēt, vai Karls Pejs uz izrādi atnes Nekā tālruni (3) un izšļakstās. Android iestāde piemin, ka nekas nav līdzīgs pagātnē, lai demonstrētu tālruņus. Piemēram, tā atzīmē, ka Karls Pejs veica Nothing Phone (1), tiekoties ar tādiem partneriem kā Qualcomm. Tāpat Qualcomm un Pei sadarbojās, lai sagatavotu paziņojumu presei, lai apstiprinātu Nothing Phone 2 Snapdragon 8. sērijas procesoru. Un gaidāmais MWC 2024 tiek uzskatīts par līdzīgu triku.

Mīklais sauklis “Nothing to see” (izmantojot Android Authority) un fona attēls liek domāt, ka tas varētu būt saistīts ar Nothing Phone (3), kas, iespējams, koncentrējas uz kameru nodaļas uzlabojumiem. Tā kā tālruņa (1) kamera tika uzskatīta par vājo vietu, un tā kā tālrunis (2) risina problēmas ar procesoru, ir loģiski sagaidīt tālruņa (3) kameras jauninājumus. Tajā piebilsts, ka kaut kas varētu būt ceļā: vai nu augstākās klases sensors, ar AI darbināmas funkcijas (piemēram, Pixel 8 Pro vai Samsung Galaxy S24 sērija), vai kaut kas pilnīgi jauns.

Lūk, ko sagaidīt no Nothing Phone (3)

Tiek uzskatīts, ka līdz ar tālruņa (3) izlaišanu nekas nevarētu veikt dizaina kapitālo remontu. Caurspīdīgais aizmugures dizains ar Glyph “LED” gaismām ir kaut kas tāds, kas to atšķir no citiem tirgū esošajiem tālruņiem. Šoreiz tas var vairāk koncentrēties uz labāku procesoru un kameru ieviešanu. Tikmēr Nothing lietotāji sagaida telefoto objektīvu, Snapdragon 8 Gen 2 vai 3 vai vismaz Snapdragon 7 Gen 3 vai 4.

Nekas nedod prioritāti tīrai estētikai un minimālai programmatūrai, piedāvājot pielāgošanu bez bloatware. Kamēr tālrunis (2) pievienoja vairāk motīvu, paredzams, ka tālrunis Nothing Phone (3) sekos šim piemēram. Tomēr pašreizējais atjauninājums solās atpalikt no konkurentiem, tāpēc ir jācer uz ilgāku atbalstu Phone (3).

Nav apstiprināts Nothing Phone (3) izlaišanas datums, taču, pamatojoties uz iepriekšējiem laidieniem, 2024. gada jūlijs ir iespējama. Šis laiks ir neparasts, jo vairums zīmolu tālruņus izlaiž janvāra sākumā, piemēram, Samsung Galaxy flagmaņus, vai aptuveni septembrī/oktobrī, ti, tiek palaists Apple iPhone un Google Pixel.

Tomēr par tālruni (2a) nav ne vārda

Pavisam nesen parādījās vairākas baumas, kas liecināja par iespējamu Nothing Phone (2a) izlaišanu. Uzņēmuma X bio arī teica: “Šonedēļ kaut kas notiks.” Bet izrādījās, ka Nothing nebija plānojis tās apģērbu līnijas, un vidējās klases tālrunis joprojām tiek gatavots.