Hashtags sadaļā Threads nonāk ar citu nosaukumu

Kā daudzi no jums zina, sociālo mediju tīkls Meta’s Threads tika palaists bez tēmturi atbalsta. Meta solīja, ka šī funkcija nāk, un pagājušajā mēnesī sākās plašāki eksperimenti. Tagad šī funkcija ir pieejama, un tā ir pieejama visiem.

Hashtags atbalsts tiek nodrošināts pakalpojumā Threads, taču funkcijai ir cits nosaukums

Lieta ir tāda, ka Threads oficiāli neapzīmē atsauces kā atsauces. Haštagu ieviešana platformā tiek saukta par “tagiem”, un tā darbojas nedaudz savādāk nekā parastie tēmturi. Pavedieni pieliek savu vērienu.

Tātad, kāda ir atšķirība? Jūs joprojām izmantosit simbolu #, lai norādītu atzīmes, taču varat izmantot atstarpes un īpašās rakstzīmes. To nevar izdarīt, izmantojot parastās atsauces. Turklāt, atšķirībā no citiem sociālo mediju tīkliem, katrai ziņai ir tikai viena atzīme.

Lieki piebilst, ka šī funkcija ir bijusi ļoti pieprasīta, un Threads beidzot ir piegādāts. Haštagi ir diezgan populāri Instagram, citā Meta lietotnē, lai gan tie tiek izmantoti arī Facebook. Twitter ir labi pazīstams arī ar atsaucēm. Ir patīkami redzēt, ka Threads tagad piedāvā arī šo iespēju, lai gan tā ir diezgan ierobežota.

No vienas puses, atzīmes piedāvā nedaudz vairāk brīvības, taču tās ir arī ierobežojošākas

Izņemot to, ka jums ir tikai viena atzīme un jums ir lielāka brīvība attiecībā uz atstarpēm un speciālajām rakstzīmēm, atzīmes pamatā darbojas tāpat kā atsauces. Kad atlasīsit vienu vai meklēsiet to, jūs iegūsit to ziņu izlasi, kurās šī atzīme ir izmantota.

Adam Mosseri ir paziņojis par jauno funkciju, izmantojot Threads. Viņš piebilda, ka šī funkcija tiek “izplatīta visā pasaulē”. Ņemiet vērā, ka Threads joprojām nav pieejams ES, taču atbalsts var tikt sniegts pirms šī mēneša beigām.

Pavedieniem izdevās neticami ātri augt, kad tas tika palaists, un Meta dara visu iespējamo, lai lietotāji paliktu platformā. Daudzi uzskata, ka Threads ir ideāls konkurents Elona Maska X platformai (agrāk pazīstama kā Twitter).