IPhone 16 uzlabos iOS 18 ģeneratīvo AI neironu dzinēju

Tās ir arvien skaļākas baumas: iOS 18 uzlabos Siri un mākslīgā intelekta (AI) iespējas visā operētājsistēmā. Tomēr, lai to izdarītu daudz jaudīgākā veidā, Apple plāno ieviest nākamajās mikroshēmās (M4 Mac un A18 iPhone) jaudīgs un uzlabots neironu dzinējs ar lielāku kodolu skaitu saskaņā ar jaunākajām baumām no Economic Daily News.

Bet ko nozīmē uzlabots neironu dzinējs? Nu galvenokārt uzlabot ierīces veiktspēju AI un mašīnmācīšanās uzdevumos. Kā jūs zināt, ir ļoti spēcīgas baumas par Siri un iOS 18 uzlabojumiem attiecībā uz ģeneratīvā AI iespējām, un tam vajadzētu nākt roku rokā ar šo aparatūras uzlabojumu jaunajās Apple mikroshēmās. Pirmo, mēs to redzēsim WWDC jūnijā, otrkārt, mums būs jāgaida līdz septembrim ar iPhone prezentāciju, lai varētu to apstiprināt.

Izmantojot šo informāciju iPhone, jaunais A18 debitēs ar iPhone 16 nākamā gada septembrī, un šķiet, ka šīs baumas norāda, ka AI iespējas varētu būt kaut kas ekskluzīvs šiem modeļiem jo pašreizējiem modeļiem nebūtu šī uzlabotā neironu dzinēja, kas AI būtu nepieciešams, lai uzlabotu tā veiktspēju.

Neironu dzinējs ir bijis ar mums kopš iPhone 8, 8 Plus un X, kur tas debitēja tikai ar diviem kodoliem un izgāja cauri XS un XR ar uzlabojumiem līdz 8 kodoliem un sasniedza iPhone 12 un jaunāku ir palicis ar 16 kodoliem. Mac pusē tas sākās ar M1 mikroshēmām, kur tas debitēja tieši ar 16 kodoliem un tāds arī ir palicis izņemot Mac Studio un Pro modeļus, kas var aprīkot līdz pat 32 kodoliem ar M1 Ultra vai M2 Ultra mikroshēmu.

Mēs būsim ļoti uzmanīgi pret visu, kas var nākt no iPhone 16 un vairāk, ja tas attiecas uz Siri sejas uzlabošana ar AI iespējām un visu, ko var integrēt arī iOS. Apple gaida vairāk nekā interesants gads, kas pārsniedz arī plānoto aparatūras palaišanu. Vai tas būs programmatūras un AI gads tiem, kas dzīvo Cupertino?