Informācija par Snapdragon 8 Gen 4 agri kopīgoja uzticams avots

Qualcomm pavisam nesen paziņoja par Snapdragon 8 Gen 3, un mēs jau saņemam informāciju par tā pēcteci. Uzticams avots tikko dalījās ar informāciju par Snapdragon 8 Gen 4 SoC.

Snapdragon 8 Gen 4 informāciju agri kopīgoja uzticams avots

Attiecīgais avots ir Digital Chat Station, labi zināms ķīniešu padomu sniedzējs. Viņš faktiski devās uz Weibo, lai dalītos ar šo informāciju. Padomnieks saka, ka Snapdragon 8 Gen 4 kodētais nosaukums ir “SUN”.

Viņš arī teica, ka mikroshēma pieņem 2+6 struktūru, un ka tas tiks ražots, izmantojot TSMC 3nm procesu. Atgādinām, ka Snapdragon 8 Gen 3 ir izgatavots, izmantojot TSMC 4nm procesu.

Uzņēmuma Oryon arhitektūra it kā ir “ievērojami uzlabota”

Turklāt padomu sniedzējs arī teica, ka Qualcomm Oryon arhitektūras dizains un veiktspēja ir “ievērojami uzlabojusies”. Tātad, pamatojoties uz šo informāciju, Snapdragon 8 Gen 4 šķiet daudzsološs.

Mēs vēl īsti nesaņēmām iespēju pareizi pārbaudīt Snapdragon 8 Gen 3. Viedtālruņi ar šo mikroshēmu nonāk tirgū, taču mēs esam tikai Snapdragon 8 Gen 3 piedzīvojuma sākumā tirgū.

Qualcomm deva ievērojamus solījumus ar Snapdragon 8 Gen 3

Qualcomm sniedza dažus nopietnus solījumus attiecībā uz Snapdragon 8 Gen 3. Uzņēmums paziņoja par dažādiem uzlabojumiem, tostarp tā veiktspēju. Šķiet, ka mikroshēma tomēr kļūst karstāka nekā tās priekšgājējs, un šķiet, ka tā ir mazāk efektīva.

Atliek noskaidrot, vai tā būs problēma vai nē, taču pastāv iespēja, ka viss būs labi. Protams, nav gaidāms, ka Snapdragon 8 Gen 4 nonāks tuvākajā laikā. Šī mikroshēma, visticamāk, tiks izlaista nākamā gada 4. ceturksnī, tāpēc mums ir diezgan jāgaida, līdz tas notiks.

Šī ir tikai sākotnējā informācija par Snapdragon 8 Gen 4. Mēs redzēsim daudz vairāk baumu, pirms mikroshēma tiks paziņota. Tomēr, ņemot vērā Digital Chat Station sasniegumus, šī informācija, visticamāk, ir precīza.