Saskaņā ar Gurman teikto, iOS 18 būs lielākais atjauninājums iPhone vēsturē

Apple programmatūras jaunumi tiek paziņoti katru gadu WWDC, Apple globālajā izstrādātāju konferencē jūnijā. Šajā izdevumā mums būs prieks to redzēt iOS 18: lielākais iPhone programmatūras atjauninājums vēsturē, vai vismaz tā viņi to definē Apple saskaņā ar Gurmana teikto. Liela sauja funkciju iegūs iPhone, cita starpā piešķirot tam lielāku jaudu, pateicoties mākslīgajam intelektam. Tomēr mēs joprojām nezinām daudz no jaunumiem, ko varēsim atklāt tuvāko mēnešu laikā.

Lielākais iOS atjauninājums nāk šogad

Mēs jau ilgu laiku esam dzirdējuši par iOS 18 un tās svarīgo ietekmi uz iPhone nākotni. Starp šīm jaunajām funkcijām ir pārprojektēšana un jauna pieeja Siri, iOS virtuālais palīgs, kas darbojas ar savu valodu (LLM), kas ļaus mums mijiedarboties ar to daudz dabiskākā veidā, kā mēs to darām pašlaik, piemēram, ar ChatGPT.

Savā svētdienas informatīvajā izdevumā analītiķis Marks Gurmans to ir apliecinājis Apple Viņi uzskata, ka iOS 18 ir lielākais atjauninājums iPhone vēsturē. Tomēr gadu no gada, visticamāk, uzņēmums šādi raugās uz katru lielāko atjauninājumu, taču šogad šķiet, ka viņi sper soli tālāk un plāno likt pamatus iPhone nākotnei.

Man teica, ka jaunā operētājsistēma uzņēmumā tiek uzskatīta par vienu no svarīgākajiem, ja ne vissvarīgākajiem iOS atjauninājumiem uzņēmuma vēsturē.

Gurmans to ir apliecinājis paziņos par iOS 18 informāciju un īpašām funkcijām tuvāko nedēļu laikā. Lai gan mums nav jaunu funkciju, mēs varam atcerēties divas galvenās funkcijas, kas būs operētājsistēmā iOS 18 vai vismaz tās, kurām ir vislielākā izturība un konsekvence, kas jāpievieno šim jaunajam atjauninājumam.

Neliels ieskats tajā, ko, mūsuprāt, zinām par iOS 18 līdz šim

No vienas puses, iOS 18 uzņemšana RCS starpplatformu ziņojumapmaiņas standarts no lietotnes Ziņojumi un mēs to zinām, jo ​​viņi izdeva paziņojumu, izmantojot mediju 9to5mac. Šis standarts uzlabos ziņojumapmaiņas pieredzi starp iOS un Android ar rakstīšanas indikatoriem, ziņojumu saņemšanas marķieriem, uzlabotu grupu tērzēšanu, augstāku fotoattēlu un videoklipu izšķirtspēju un daudz ko citu.

Un visbeidzot, kaut kas, par ko esam runājuši jau ilgu laiku un izskatās, ka tas kļūs par realitāti nākamā gada jūnijā: mākslīgā intelekta ienākšana, lai uzlabotu Siri. Un pašlaik iOS virtuālais palīgs ir atpalicis, salīdzinot ar citiem palīgiem no citām operētājsistēmām. Lietotāji jau ilgu laiku ir pieprasījuši izmaiņas, lai padarītu Siri par daudz noderīgāku palīgu. Un Apple to visu sasniegs darbinot to ar savu mākslīgo intelektu kas, pēc Gurmana domām, cita starpā ļaus atbildēt uz jautājumiem un automātiski pabeigt teikumus. Turklāt Apple varēs izmantot savu AI, lai risinātu pārējās tās lietojumprogrammas, piemēram, Pages, Notes vai Xcode, lai integrētu ģeneratīvas AI funkcijas.