Kaķis ir ārā no maisa! OnePlus 12R specifikācijas tikko parādījās internetā

OnePlus saskaras ar nelielu pretreakciju pēc OnePlus 12 agrīnas palaišanas. Lai gan tas tā ir, mēs saņemam ziņas par citu tālruni, kas nāk no uzņēmuma. OnePlus 12R ir vēl viena dzīvotspējīga iespēja, un šim tālrunim tikko ir diezgan nozīmīga noplūde. Šajā noplūdē mēs iegūstam diezgan labu priekšstatu par šī tālruņa darbību.

Tāpat kā ar jebkuru noplūdi, jūs vēlaties to uztvert ar sāls graudiņu. Kamēr šī informācija ir no uzticamais nopludinātājs Makss Džembors, vienmēr pastāv iespēja, ka kāda informācija būs neprecīza. Plašāka informācija par šo tālruni tiks sniegta, kad tas tuvosies tā izlaišanai.

Mums ir jauna OnePlus 12R noplūde

Ja atrodaties štatos, tad īsti nezināt par OnePlus R tālruņu sēriju. Parasti tas paliek Ķīnas tirgū, taču esam dzirdējuši, ka šī būs pirmā reize, kad šis tālrunis nonāks pasaules tirgū. Padomājiet par to kā OnePlus tālruņu FE ekvivalentu. Jūs iegūsit šo tālruni, lai iegūtu nedaudz mazāku pieredzi. Tas ir redzams pēc specifikācijām.

Sākot ar displeju, mēs skatāmies uz 6,67 collu ProXDR displeju ar LTPO 4.0 atsvaidzes intensitātes tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka tas varēs mainīt atsvaidzes intensitāti atkarībā no ekrānā redzamā satura. Tiek ziņots, ka ekrānā tiek izmantots arī Gorilla Glass Victus 2.

Tagad par to, kas ir zem pārsega. OnePlus 12R varētu izmantot Snapdragon 8 Gen 2, un tam ir 8 GB RAM un/vai 16 GB RAM Jebkurā gadījumā tie ir LPDDRX5 RAM. Runājot par krātuvi, mēs skatāmies uz diezgan tipiskām ietilpībām — 128 GB un 256 GB UFS4.0 krātuvi.

Pārejot uz akumulatoru, šķiet, ka OnePlus vēlas izmantot lielu 5500 mAh akumulatoru. Tas ir par 10% lielāks nekā vairums standarta akumulatoru tirgū. Papildus tam šim tālrunim varētu būt 100 W SUPEFRVOOC uzlāde.

Runājot par kameru, baumas norāda, ka šim tālrunim ir 50 MP galvenais šāvējs (IMX890) ar 8 MP īpaši platu kameru un 2 MP makro kameru. Mēs nezinām par priekšējo kameru.

Attēlā redzamas divas krāsas, kādās šie tālruņi varētu būt. Vienu sauc par Iron Grey, bet otru sauc par Cool Blue. Mēs nezinām, kādas cenas ir gaidāmas, taču mums ir zināms palaišanas datums. Saskaņā ar informācijas noplūdi tālrunis tiks izlaists Ķīnā 4. janvārī un pasaules tirgū nonāks 23. janvārī.