WhatsApp atvieglos šo kaitinošo surogātpasta zvanu bloķēšanu

Tātad, jūs dodaties uz aizņemtu biznesa tikšanos, un jūs aptur kaitinošs WhatsApp zvans ar surogātpastu. Jums ir jāizņem tālrunis, tas jāatbloķē, jāatver lietotne un jābloķē numurs. Tas ir neērti, bet WhatsApp ir risinājums. Saskaņā ar jauno ziņojumu WhatsApp ļaus jums bloķēt surogātpasta numurus no jūsu bloķēšanas ekrāna. Tas nāk pēc ziņām par WhatsApp, kas ļauj cilvēkiem atbildēt uz kopienas paziņojumu ziņojumiem.

Surogātpasta zvani ir ļoti kaitinoši, un nepieciešamība atbloķēt tālruni un atvērt WhatsApp, lai bloķētu numurus, ir ĻOTI kaitinoši. WhatsApp veic labu darbu, bloķējot surogātpasta numurus, taču daži no tiem izslīd, un tiem izdodas izjaukt jūsu darbplūsmu. Cilvēki vēlas ātrāku veidu, kā noņemt šos kaitinošos ziņojumus un bloķēt saistītos numurus.

Par laimi, WhatsApp tagad ļauj bloķēt surogātpasta numurus no jūsu bloķēšanas ekrāna

Tagad šo kaitinošo numuru bloķēšana ir tikpat vienkārša kā 1 2 3, un neviena no šīm darbībām nav saistīta ar tālruņa atbloķēšanu. Uzņēmums ievietoja īsu video, kurā parādīts, kā šī funkcija darbojas. Videoklips ir papildināts ar izdomātu animāciju.

Būtībā, kad saņemat zvanu no nezināma numura, tiks parādīts uznirstošais paziņojums. Vienkārši izvērsiet šo paziņojumu, lai atklātu papildu opcijas. Tie ir Atbildēt pogu un Bloķēt pogu.

Kad pieskaraties Bloķēt pogu, tiks parādīts cits uznirstošais logs. Šis uznirstošais logs sniegs iespēju ziņot par šo kontaktpersonu. Neatkarīgi no tā, ja vēlaties par to ziņot, jums būs jāatzīmē izvēles rūtiņa uznirstošajā logā. Šī opcija faktiski nosūtīs pēdējos piecus ziņojumus, kas nosūtīti no šī numura uz WhatsApp, lai uzņēmums varētu redzēt, ko šis lietotājs ir darījis.

Kas attiecas uz pieejamību, šī funkcija tiek ieviesta tagad. Tam jau vajadzētu būt pieejamam jūsu ierīcē. Tomēr, ja tā nav, vēlēsities pārbaudīt, vai jūsu lietotne ir atjaunināta. Dažreiz atjauninājumi var sasniegt noteiktas ierīces atkarībā no reģiona. Tātad, ja atjauninājums netiek rādīts, iespējams, vēlēsities pagaidīt dažas dienas