Galaxy S21, Fold 5 un Flip 5 saņem Samsung decembra atjauninājumu

Samsung turpina izlaist jaunus atjauninājumus Galaxy ierīcēm pa kreisi, pa labi un centrā. No vienas puses, tas nospiež Android 14 piemērotiem modeļiem. No otras puses, tas izlaiž decembra drošības ielāpu ierīcēm, kas nav piemērotas jaunajai Android versijai vai jau ir atjauninātas. Galaxy Galaxy S21, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 un Galaxy Z Fold 2 tagad saņem jaunāko drošības atjauninājumu.

Galaxy S21 un jaunākie salokāmie tālruņi uzņem Samsung decembra atjauninājumu

Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ un Galaxy S21 Ultra pašlaik Eiropā saņem decembra drošības atjauninājumu. Jaunais programmaparatūras versijas numurs 2021. gada vadošajam trio ir G99*BXXS9FWKB. Atjauninājums nodrošina šī mēneša drošības labojumus un neko vairāk, apstiprina oficiālais izmaiņu žurnāls. Uzņēmums tuvāko nedēļu laikā izlaidīs jauno SMR (Security Maintenance Release) tālruņiem vairākos tirgos, tostarp ASV.

Jaunākais drošības ielāps Galaxy Z Fold 5 ir pieejams plašāk. Samsung izlaiž atjauninājumu Āzijā un Eiropā ar būvējuma numuru F946BXXS1BWKI. Drīzumā vajadzētu sekot globālai izlaišanai. Atkal atjauninājums ir saistīts ar decembra SMR. Velkam nav nekādu jaunu funkciju vai funkcionālu uzlabojumu. Šīs ierīces nesen saņēma operētājsistēmu Android 14 bāzēta One UI 6.0 ar daudzām detaļām, tāpēc tas nav pārsteidzoši.

Tas pats stāsts ir arī Galaxy Z Flip 5. Samsung ievieš jaunākos drošības labojumus šī gada salokāmajam korpusam Eiropā un Āzijā. Atjauninājums tiek piegādāts kopā ar būvējuma numuru F731BXXS1BWKI. Tāpat kā Fold modelis, arī jaunais Flip nesaņem nekādus papildu labumus. Korejas behemots tuvāko dienu laikā vairākos tirgos liks decembra SMR saliekamo.

Decembra drošības atjauninājums tiek plaši izplatīts arī Galaxy Z Fold 2. Novecojošais salokāmais, kas nav piemērots operētājsistēmai Android 14, nesen ieguva jaunāko SMR versiju ASV. Tagad tas saņem jauno drošības ielāpu starptautiskajos tirgos, tostarp Eiropā, Āzijā un Āfrikā. Atjauninātā programmaparatūras versija 2020. gada salokāmajam tālrunim ir F916BXXS5KWK1. Kā jūs varētu gaidīt, tas nesaņem neko vairāk kā šī mēneša drošības labojumus.

Samsung jaunākais drošības laidiens izlabo vairāk nekā 60 ievainojamības

Decembra SMR Samsung Galaxy ierīcēm ir diezgan liels. Korejas uzņēmums cenšas novērst vairāk nekā 60 ievainojamības, tostarp vismaz septiņas kritiskas drošības problēmas. Dažu nākamo nedēļu laikā šie ielāpi būs pieejami lielākam skaitam Galaxy tālruņu un planšetdatoru. Kā parasti, atjauninājumus varat pārbaudīt Samsung ierīces lietotnē Iestatījumi.