Ar šo jauno izaicinājumu Apple Watch tuvojas Valentīna diena

Katru mēnesi Apple Watch lietotājiem ir personalizēts izaicinājums, kas balstīts uz iepriekšējo mēnešu aktivitātēm. Tas ir veids, kā uzturēt aktivitāti un veicināt lietotāju veselīgu kustību. Turklāt ir virkne izaicinājumu vai globālu izaicinājumu, kas ir jāizpilda noteiktā dienā. Parasti šie izaicinājumi tiek izvirzīti, lai pieminētu konkrētu datumu vai atskaites punktu. Nākamais 14. februāris būs Valentīndiena un Apple ir sagatavojis jaunu izaicinājumu ar kuru iegūt jaunu balvu un četras uzlīmes pakalpojumam iMessage.

Laimējiet izaicinājuma balvas Valentīna dienā savā Apple Watch pulkstenī

Nākamais 14. februāris, kā jau esam teikuši, būs Valentīndiena, datums, kas katru gadu tiek pieminēts šajā dienā un ir cieši saistīts ar mīlestību un pieķeršanos, ko sauc arī par Valentīna dienu. Turklāt, Februāris ir Sirds mēnesis Amerikas Savienotajās Valstīs, tāpēc Apple ir nolēmis, ka 14. februārī izvirzīs jaunu izaicinājumu Apple Watch, lai atzīmētu Valentīna dienu un Sirds mēnesi, divi pret vienu.

Šajā Valentīndienā viss griežas ap sirdi. Lai saņemtu šo balvu, 14. februārī aizveriet savu vingrinājumu gredzenu.

Apple Watch sirds mēneša izaicinājums

Lai saņemtu balvas šim jaunajam izaicinājumam, mums vienkārši tas ir jādara aizveriet vingrojumu gredzenu 14. februārī. Kad gredzens būs pabeigts, mēs redzēsim animāciju, ka esam izpildījuši izaicinājumu, un mēs saņemsim balvu. Šajā gadījumā Apple ir izveidojis 4 pielāgotas uzlīmes, ko izmantot lietotnē iMessage un emblēma, kas tiks parādīta fitnesa lietotnes sasniegumos.

Šobrīd izaicinājums nav izziņots visos pulksteņos, bet tuvāko dienu laikā saņemsim paziņojumu, kurā būs izskaidrots izaicinājuma mērķis un varēsim redzēt Sirds mēneša nozīmīti. Vai esat gatavs pārcelties 14. februārī?