Tās varētu būt Galaxy S24 un Galaxy S24+ krāsas

Pavisam nesen mēs saņēmām dažu iespējamo Galaxy S24 Ultra krāsu noplūdi. Tie ir trīs jauku un elegantu krāsu komplekti. Tagad ir pienācis laiks citiem variantiem. Pateicoties nopludinātājam Rosam Jangam, mēs saņēmām Galaxy S24 un Galaxy S24+ iespējamo krāsu noplūdi.

Mēs visi gatavojamies, lai redzētu, ko Samsung var piedāvāt ar saviem nākamajiem tālruņiem. Uzņēmums apstiprināja, ka 17. janvārī rīkos savu neizpakoto pasākumu. Tas nav pārāk tālu, un mēs varam derēt, ka Galaxy fani visi ir satraukti. No tā, ko mēs varam pateikt līdz šim, nešķiet, ka Samsung gatavojas atklāt daudzas aparatūras izmaiņas ar saviem jaunajiem tālruņiem. Drīzāk tas koncentrēsies uz programmatūras uzlabojumiem un AI tehnoloģijas ieviešanu.

Šeit ir norādītas Galaxy S24 un Galaxy S24+ iespējamās krāsas

Šobrīd ir nedaudz grūti zināt, kuri modeļi iegūs kādas krāsas. Young ievietoja ziņu vietnē X, kurā parādīts iespējamo krāsu saraksts. Tātad tie var tikt sadalīti starp diviem tālruņa variantiem.

Šīs krāsas ir dzintara dzeltena, kobalta violeta, nefrīta zaļa, marmora pelēka, oniksa melna, smilšakmens oranža un safīra zila. Dažas no šīm krāsām izklausās līdzīgi tam, ko redzējām ar Galaxy S24 Ultra. Iepriekšējā noplūdē tālrunis ir oranžā, zaļā un zilā krāsā. Tātad šīs krāsas varētu būt Jade Green, Sandstone Orange un Sapphire Blue krāsas.

Kā mēs varam teikt, šie trīs tālruņi visi var līdzināties saviem priekšgājējiem. Mēs redzam, ka Samsung ir likvidējis kameras nelīdzenumu un izvēlējies visu kameras objektīvu izstiepšanos tieši no korpusa. Tā tas ir bijis kopš Galaxy s22 Ultra, un pagājušajā gadā divi mazākie varianti pārņēma šo filozofiju.

Vienīgā galvenā atšķirība, ko mēs redzēsim, ir baumas par Galaxy S24 Ultra. Izskatās, ka Samsung beidzot atteiksies no izliektā displeja un izvēlēsies plakanu displeju.

Šobrīd mēs ar 100% pārliecību nezinām, ka šīs būs Galaxy S24 un Galaxy S24+ krāsas, jo tā joprojām ir noplūde. Tomēr mēs visi to uzzināsim pietiekami drīz.