Apple iPhone 15 pircēja rokasgrāmata: specifikācijas, cenas un pieejamība

Apple 2023. gada 12. septembrī nāca klajā ar ļoti gaidītu paziņojumu, iepazīstinot pasauli ar savu jaunāko viedtālruņu sēriju — iPhone 15. Šai sērijai ir četri dažādi modeļi, katram no kuriem ir savs funkciju un priekšrocību kopums, lai apmierinātu dažādus lietotājus. .

IPhone 15 ir standarta modelis, kas aprīkots ar 6,1 collas OLED displeju, 128 GB atmiņu un divu kameru sistēmu. IPhone 15 Plus ir solis uz priekšu, salīdzinot ar standarta modeli, ar lielāku 6,7 collu OLED displeju, 256 GB atmiņu un trīskāršu kameru sistēmu.

IPhone 15 Pro ir augstākās klases modelis, kas ir aprīkots ar 6,1 collas ProMotion displeju, 512 GB atmiņu un četru kameru sistēmu. Visbeidzot, iPhone 15 Pro Max ir vismodernākais modelis, kas lepojas ar milzīgu 6,7 collu ProMotion displeju, līdz 1 TB krātuvi un trīskāršu kameru sistēmu ar 5x telefoto tetraprismas kameru.

Ja jūs meklējat jaunu tālruni un apsverat iPhone 15 sēriju, mēs jums palīdzēsim. Šajā rakstā mēs detalizēti izpētīsim katra modeļa funkcijas, priekšrocības un trūkumus, lai jūs varētu pieņemt apzinātu lēmumu par to, kurš iPhone 15 ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām.

 • Apple iPhone 15 specifikācijas
 • Apple iPhone 15 Pro specifikācijas
 • Cik maksā iPhone 15 sērija
 • Kur es varu nopirkt iPhone 15 Series
 • Kādās krāsās ir pieejams iPhone 15?
 • Kādas jaunas funkcijas piedāvāja iPhone 15?
 • Kādi futrāļi ir pieejami iPhone 15?

Apple iPhone 15 specifikācijas

Jaunās iPhone 15 un 15 Plus specifikācijas nav tik pārsteidzošas. Bet šeit ir dažas jaukas izmaiņas. Tātad iPhone 15 ir 6,1 collas OLED displejs ar 1000 nitu spilgtumu un 2000 nitu maksimālo spilgtumu. Tas sver 171 gramu, un tā izmēri ir 147,6 mm x 71,6 mm x 7,8 mm. Tas ir tikai par gramu vieglāks nekā tā priekšgājējs. iPhone 15 Plus lielā mērā ir vienāds, taču ar lielāku 6,7 collu displeju tas arī sver 201 gramu. Tā izmēri ir 160,9 mm x 77,8 mm x 7,80 mm. Tas ir par diviem gramiem vieglāks nekā tā priekšgājējs.

Pretējā gadījumā abiem pagājušajā gadā ir A16 Bionic mikroshēmojums no iPhone 14 Pro sērijas, kā arī IP68 ūdens un putekļu izturībai. Šogad šiem tālruņiem ir jauna kamera. Ar jaunināšanu uz 48 megapikseļu sensoru, ko iPhone 14 Pro modeļi redzēja pagājušajā gadā. Tam ir af/1,6 diafragmas atvērums, un tas ļauj veikt līdz pat 2x optisko tālummaiņu. Tikmēr īpaši plats joprojām ir 12 megapikseļi, un tam ir f/2,4 diafragmas atvērums. Priekšējā kamera ir 12 megapikseļu sensors ar af/1,9 diafragmas atvērumu.

Apple neatbrīvo akumulatora ietilpību, taču saskaņā ar akumulatora darbības laika rādītāju šogad tas nav mainījies. IPhone 15 ir paredzēts 20 stundu video atskaņošanai, bet iPhone 15 Plus – 26 stundu atskaņošanai. Neaizmirstiet, ka šogad tie tiek piegādāti arī ar USB-C.

iPhone 15 Pro un Pro Max specifikācijas

Tagad pārejiet pie Pro modeļiem. Tie joprojām ir pieejami 6,1 collu un 6,7 collu izmēros. IPhone 15 Pro izmēri ir 146,6 mm x 70,6 mm x 8,25 mm, un tas sver 187 gramus. Tas ir gandrīz par 40 gramiem vieglāks nekā iPhone 14 Pro. Savukārt iPhone 15 Pro Max izmēri ir 159,9 mm x 76,7 mm x 8,25 mm un sver 221 gramu. Tas ir arī diezgan viegls salīdzinājumā ar tā priekšgājēju, taču tikai par aptuveni 19 gramiem vieglāks.

Iekšpusē abos tālruņos darbojas jaunais A17 Pro mikroshēmojums, kas, šķiet, ir diezgan dūšīgs jauninājums salīdzinājumā ar A16 Bionic. Tas ir 6 kodolu CPU, 6 kodolu GPU un 16 kodolu neironu dzinējs. Diezgan līdzīgs A16 Bionic, lai gan tas pievieno vēl vienu GPU kodolu.

Kameras priekšpusē lietas ir nedaudz atšķirīgas abām ierīcēm. Abām ir 48 megapikseļu galvenā kamera ar 12 megapikseļu īpaši platleņķa un 12 megapikseļu telefoto sensoriem. Tomēr iPhone 15 Pro Max telefoto sensors ir periskopa objektīvs, kas spēj veikt līdz pat 5x optisko tālummaiņu, kas atbilst Pixel Fold.

Tāpat kā parastajiem iPhone 15 modeļiem, iPhone 15 Pro un Pro Max nav norādīta akumulatora ietilpība. Taču Apple apgalvo, ka iPhone 15 Pro var atskaņot video līdz pat 23 stundām — tāpat kā iPhone 14 Pro. IPhone 15 Pro Max var atskaņot video līdz 29 stundām, tāpat kā iPhone 14 Pro Max.

Akumulatora darbības laika testa izsīkums

Akumulatora darbības pārbaudē mēs salīdzinājām iPhone 15 Pro Max akumulatora darbības laiku ar dažiem Android tālruņiem, un tas pārspēja visu par jūdzi. Kā redzat iepriekš redzamajā diagrammā, iPhone 15 Pro Max mūsu video atskaņošanas testā izturēja vairāk nekā 22 stundas. Tas joprojām ir tālu no tā, cik ilgi Apple apgalvo, ka tas darbosies. Taču tas ir vairāk nekā divas reizes lielāks nekā jaunākajiem Android vadošajiem tālruņiem. Kas patiešām ir stāstošs.

Cik maksā iPhone 15 sērija?

IPhone 15 sērija šogad piedzīvo nelielu cenu lēcienu, taču tikai vienam modelim – iPhone 15 Pro Max. Kurai, ironiski, šogad ir visvairāk jauninājumu. Pretējā gadījumā cenas lielākoties paliek nemainīgas.

iPhone 15 cena būs sākot no USD 799, iPhone 15 Plus — par USD 899, iPhone 15 Pro — par USD 999 un iPhone 15 Pro Max — par USD 1199. Tas ir par 100 $ cenas lēciens iPhone 15 Pro Max. Visi modeļi, izņemot iPhone 15 Pro Max, sāksies ar 128 GB. Kamēr iPhone 15 Pro Max sāksies ar 256 GB.

Tagad, protams, mobilo sakaru operatori šogad piedāvās diezgan neticamas atlaides iPhone 15. Mēs sagaidām dažus diezgan labus piedāvājumus, tostarp bez maksas iegūsim tālruni ar apmaiņu, cita starpā. Varat apskatīt mūsu piedāvājumu sadaļu, lai uzzinātu labākās cenas iPhone 15.

Kur es varu iegādāties iPhone 15 sēriju?

Jūs varēsiet iegādāties iPhone 15 sēriju praktiski jebkur. Visur, kur tiek pārdotas tehnoloģijas, tiks piedāvāta iPhone 15 sērija. Tas ietver Apple, Amazon, AT&T, Best Buy, B&H Photo, Costco, Sam’s Club, T-Mobile, Verizon un daudzas citas iespējas. Vairāki MVNO pārdos arī iPhone 15, tostarp Visible, Xfinity Mobile un daudzas citas.

Ņemiet vērā, ka Apple vietnē jūs varēsiet maksāt pa daļām, izmantojot savu Apple karti, kā arī izmantojot iPhone jaunināšanas programmu. Tas ļauj veikt jaunināšanu katru gadu, nemainot maksājamo summu. Šeit cena ir nedaudz augstāka, taču tas ir arī tāpēc, ka AppleCare ir iekļauts jaunināšanas programmā.

Kuri mobilo sakaru operatori atbalstīs iPhone 15?

Katrs mobilo sakaru operators atbalstīs iPhone 15, un būs pieejamas arī visas tā funkcijas. Tas ietver AT&T, T-Mobile un Verizon, kā arī MVNO, kas darbojas to tīklos.

Kādās krāsās ir pieejams iPhone 15?

IPhone 15 būs divi krāsu komplekti. Šīs ir iPhone 15 un cita komplekta iPhone 15 Pro modeļu krāsas.

iphone 15

Sākot ar iPhone 15 un iPhone 15 Plus, tie būs pieejami melnā, zvaigžņotā, gaiši zilā, dzeltenā un rozā krāsā. Šogad Apple piedāvā pasteļtošāku krāsu komplektu iPhone tālruņiem, kas nav profesionāli. Tas ir aizraujošs izskats, taču vismaz jūs joprojām varat iegūt melnu.

iphone 15 pro apdare izvēlieties 202309 6 7 collu GEO US

Tagad, runājot par iPhone 15 Pro un iPhone 15 Pro Max, mēs aplūkojam četras krāsas. Tas ietver Space Black, Silver Grey, Titanium un Dark Blue. Šogad pārsvarā klusinātas krāsas, kas ir diezgan izplatīta jebkura Apple produkta “Pro” modeļiem. Tie šogad tiks izgatavoti no titāna, tāpēc Titanium vai Titan Grey krāsa sakritīs ar Apple Watch Ultra.

Kādas jaunas funkcijas nodrošinās iPhone 15. sērija?

Lielā jaunā iPhone 15 funkcija šogad būs USB-C. Bet tas nav vienīgais, kas šogad notiek. IPhone 15 un 15 Plus saņems Dynamic Island un jauninājumu uz 48 megapikseļu kameru no iPhone 14 Pro. Tikmēr Pro modeļi šeit iegūs vairāk, tostarp Titanium konstrukciju un pāris jaunus kameras sensorus. IPhone 15 Pro Max ieviesīs periskopa tālummaiņas objektīvu, kas nodrošina labākas tālummaiņas iespējas.

USB-C

Pateicoties ES, Apple šogad pievieno USB-C visiem iPhone 15 modeļiem. Visi četri modeļi saņem USB-C, lai gan modeļi, kas nav Pro modeļi, var iegūt lēnāku pārsūtīšanas ātrumu. Bet uzlāde palielinās līdz 30 W, kas ir labi redzēt.

Pārejot uz USB-C, Apple arī atjaunina daudzus savus piederumus, lai pievienotu USB-C, izmantojot Lightning. Šī kustība nozīmē, ka varat izmantot to pašu kabeli, lai uzlādētu MacBook, iPad un tagad arī iPhone. Tātad tas ir diezgan liels darījums.

Dynamic Island ir pieejams iPhone tālruņos, kas nav profesionāli

Pagājušajā gadā pēdējā brīža pārsteigumā Apple palaida Dynamic Island iPhone 14 Pro un Pro Max modeļos. Apple paņēma Notch un padarīja to mazāku, sniedzot mums diezgan lielu caurumu uzstādījumu priekšējai kamerai un Face ID sensoriem. Viņi iemeta kādu programmatūru, lai padarītu to dinamisku un parādītu, piemēram, taimerus, progresu utt.

Tagad šī funkcija ir pieejama iPhone 15 modeļos, kas nav profesionāli. Tāpēc tagad tas būs pieejams visā klāstā.

Jauna titāna konstrukcija

IPhone 15 Pro sērija šogad iegūst jaunu materiālu. Tas jau ilgu laiku izmantoja nerūsējošo tēraudu. Tas ļauj tam izskatīties un justies diezgan izcili, taču spīdīgās sliedes pēc pāris dienām padara to diezgan pretīgu. Šogad Stainless Steel ir iznācis, un Titanium ir pieejams.

Apple iepriekš ir izmantojis titānu Apple Watch pulkstenī, un tagad tas ir pieejams iPhone 15 Pro un Pro Max. Galvenās priekšrocības šeit ir tādas, ka iPhone 15 Pro un Pro Max šogad ir vieglāki, kā arī tie ir izturīgāki. Divas lieliskas lietas, ko redzēt jaunajā iPhone.

Kādus atjauninājumus ir saņēmis iPhone 15?

Kad iPhone 15 tika palaists, tas tika komplektēts ar iOS 17. Bet kopš tā laika tas ir saņēmis dažus atjauninājumus, kas izklāstīti tālāk.

 • iOS 17.0.1 – 2023. gada 21. septembris
 • iOS 17.0.2 – 2023. gada 26. septembris
 • iOS 17.0.3 – 2023. gada 4. oktobris
 • iOS 17.1 – 2023. gada 25. oktobris

Kādi futrāļi ir pieejami iPhone 15 sērijai?

Visbeidzot, kādus labus maciņus varat izvēlēties savam jaunajam iPhone 15. sērijas tālrunim? Mēs esam apkopojuši dažas no labākajām pašlaik pieejamajām iespējām.

Nomad Modern Leather futrālis

Kamēr Apple ir nolēmis atteikties no ādas korpusa (un visiem ādas izstrādājumiem) vides spēlē, Nomad saglabā savu. Esmu izmantojis Nomad Leather Case savā iPhone pēdējos divus gadus, un tas man ļoti patīk. Šie futrāļi sākas no 50 USD, un Horween Leather ir arī 70 USD iespēja. Tiem ir arī vairākas krāsas, tostarp melna, zemniecisks brūns un angļu dzeltenbrūns.

Spigen Thin Fit

Vēl viena stabila iPhone 15 sērijas opcija ir Spigen Thin Fit futrālis. Šis ir gadījums, ko es izmantoju savā iPhone 15 Pro Max diezgan ilgu laiku. Tas ir diezgan plāns futrālis, taču joprojām ir pietiekami biezs, lai saņemtu kādu sodu, ja to bieži nomestu. Galvenā priekšrocība šeit ir tā, ka tas nav īpaši apjomīgs, kas ir neticami svarīgi, it īpaši, ja jums ir iPhone 15 Plus vai iPhone 15 Pro Max.