Noplūde parāda visus oficiālos Samsung korpusus Galaxy S24 trio

Dažas dienas atpakaļ mēs saņēmām informāciju, ka Samsung ir sagatavojis astoņus dažādus oficiālus korpusus Galaxy S24 sērijai. Informācija tika saņemta no Apvienotās Karalistes piederumu mazumtirgotāja MobileFun. Lai gan tajā tika nosaukti visi astoņi gadījumi, nebija redzamu attēlu. Tagad mums ir arī vizuālie materiāli, pateicoties atzīmēja X padomu sniedzējs Evans Blass. Viņš kopīgoja lielu attēlu, kurā redzama visa kolekcija visās paziņotajās krāsās.

Galaxy S24 oficiālie korpusi, kas redzami noplūdušajā attēlā

Tiek ziņots, ka Samsung gatavo caurspīdīgu Clear Case un caurspīdīgu Clear Gadget korpusu Galaxy S24 sērijai. Uzvalka futrālis būs baltā un dzeltenā krāsā, vairoga futrālis tumši violetā un gaiši pelēkā krāsā, silikona futrālis tumši violetā, gaiši zaļā, violetā, baltā un dzeltenā krāsā un Smart View maka futrālis melnā, violetā krāsā. , gaiši zaļas un baltas krāsas.

Turklāt Standing Grip Case būs pieejams tumši violetā, gaiši zilā un Taupe krāsās. Visbeidzot, Vegan Leather Case būs melnā, Taupe un tumši violetā krāsā. Kopumā katram Galaxy S24 modelim būs 21 dažāda oficiālā korpusa opcija ar astoņiem dizainiem, no kuriem izvēlēties. Jaunā noplūde parāda visus 21 gadījumu visiem trim modeļiem, kopā veidojot 63 attēlus.

Avots saspieda 63 attēlus vienā lielā attēlā, tāpēc tie izskatās nedaudz izplūduši. Tomēr zemāk esošajā attēlā varat iegūt skaidru priekšstatu par visu astoņu oficiālo Samsung piedāvāto korpusu dizainu Galaxy S24, Galaxy S24+ un Galaxy S24 Ultra. Korpusi tiek parādīti iepriekš norādītajā secībā, ieskaitot krāsu variantus. Tomēr vegan ādas futrālis Plus modelim ir beigās.

Līdzās aizsargapvalkiem Samsung piedāvās arī pretatstarojošu ekrāna aizsargu Galaxy S24 sērijai. Turklāt varat iegādāties S Pen modelim Ultra melnā, pelēkā un dzeltenā krāsā. Protams, irbuļa pildspalva būs iebūvēta ierīcē. Bet, ja jūs to pazaudējat vai sabojājat, jums būs iespēja to iegādāties atsevišķi. Šo piederumu cenas nav zināmas.

Jaunie flagmaņi debitē pēc nedēļas

Nepaies ilgs laiks, kad uzzināsim Samsung oficiālo korpusu cenas Galaxy S24 trio. Uzņēmumam būtu jāsāk tos pārdot līdzās jaunajiem flagmaņiem, kas debitēs 17. janvārī, tātad nedēļu vēlāk. Paredzams, ka tālruņu iepriekšēja pasūtīšana sāksies tūlīt pēc atklāšanas pasākuma Sanhosē, Kalifornijā, ASV. Mēs jūs attiecīgi informēsim.