IPhone 16 un tā jaunā uzņemšanas poga ļaus jums tieši ierakstīt videoklipus

Viss it kā liecina, ka iPhone 16 neintegrēs jaunu dizainu un galvenie jauninājumi būs mākslīgā intelekta ienākšana līdz ar iOS 18. Taču jau kādu laiku dzirdam divas galvenās izmaiņas dizaina līmenī. Pirmais attiecas uz darbības pogas iekļūšanu visos iPhone 16 modeļos, nevis tikai Pro modeļos, kā tas ir iPhone 15 gadījumā. Un otrais, jaunas uzņemšanas pogas parādīšanās ar haptic tehnoloģiju, kas ļaus ātri piekļūt video ierakstīšanai, īpaši izceļot telpisko video ierakstīšanu saistībā ar Apple Vision Pro.

IPhone 16 uztveršanas poga jeb kā reklamēt telpisko video

Tāpat kā katru svētdienu, Marks Gurmans ir iepriecinājis mūs savā biļetenā, kas publicēts Bloomberg ar jaunām ziņām saistībā ar nākamais iPhone 16. Mēs esam atsaukušies uz jauns uztveršanas poga atrodas labajā pusē lai gan līdz šim nekas nebija publicēts saistībā ar tās funkciju.

Pēc Gurmana teiktā, šī jaunā uztveršanas poga būs pieejams visos iPhone 16 modeļos un tā funkcija tiks vērsta uz ierakstīt video. Tas ir, tas ir saīsne, lai tieši ierakstītu videoklipus, manuāli neatverot lietotni Kamera. Acīmredzot, poga ļaus arī uzņemt attēlus, taču lielākā mērā tā ir vērsta uz video ierakstīšanu.

Kā liecina daži līdz šim publicētie iPhone 16 renderējumi, šī uztveršanas poga būs atrodama ierīces labajā pusē. Tas nozīmē izmaiņas iPhone 16 ar mmWave antenu (ASV), kam tas būs jādara pārvietojiet antenu uz kreiso pusi no ierīces, lai būtu vieta jaunajai uzņemšanas pogai.

Viena poga ar haptic tehnoloģiju

iPhone 16 renderē

Attiecībā uz uztveršanas pogas tehnoloģiju ir radušās aizdomas, ka ietvers haptisko tehnoloģiju, tas ir, tā nebūs īsta poga, bet drīzāk būs spiediens un izdarītā spiediena identifikācija kas noteiks ar pogu saistīto funkciju. Tiek spekulēts vai vismaz tas, ko prognozē Gurmans, ka atkarībā no izdarītā spiediena mēs varēsim piekļūt vienam vai otram uzņemšanas režīmam: fotoattēlam, video, telpiskajam video utt. Bet bez šaubām, Viss galvenais ir uzsvērt telpisko video ierakstīšanu.

Līdz ar Apple Vision Pro ienākšanu un telpisko video atskaņošanu kļūst svarīgāk saprast, ka jaunām atmiņām un jauniem video būs daudz lielāka satura, ja tie tiks ierakstīti šādā veidā. Līdz ar to ir arī aizdomas iPhone 16 kameru stāvokļa izmaiņas tā standarta modelī lai kļūtu savietojams ar telpisko ierakstīšanu. Viss būs redzams, bet pagaidām šķiet, ka visi pavedieni atbilst.