Pulkstenis tikšķ: atlikušas 6 stundas līdz MetaWin aizraujošajam 1 miljona USDC balvu izcīņai

Londona, Lielbritānija, 2023. gada 22. decembris, Chainwire

Revolucionārā Web3 platforma gatavojas piešķirt USDC balvu 1 miljona dolāru apmērā

MetaWin, vadošā tīmekļa 3 sacensību platforma Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, tiek skaitītas pēdējās 6 stundas savā rekordlielajā MetaWin miljonāra balvu izlozē, kurā viens laimīgais spēlētājs laimēs dzīvi mainošu 1 miljonu USDC!

1 miljona dolāru lielu balvu izloze mazāk nekā 6 stundās

Līdz ar konkursa noslēgumu šodien, 22. decembrī plkst. 21:00 GMTvēl ir laiks nodrošināt bezmaksas dalību $1 miljona USDC izlozē pirms reģistrācijas slēgšanas.

1 miljona USDC balva jau ir ielikta viedā līgumā ķēdē, un tā tiks nekavējoties pārskaitīta nejauši izvēlētajā makā, padarot vienu laimīgais dalībnieks tūlītējs miljonārs.

Kripto Twitter ir satraukts ar gaidām

Interese par konkursu pieaug, izlozē piedaloties vairākiem ietekmīgiem kontiem, un savus darbus demonstrē gan Pranksy, gan dannycrypt, sibel un noteezzy.

Taču, pat pieaugot satraukumam, šobrīd ir reģistrēti tikai nedaudz vairāk kā 5000 ierakstu, kas joprojām piedāvā pievilcīgas izredzes jauniem dalībniekiem.

Tikko izlaists: vairāk nekā 50+ Eth bezmaksas NFT

Lai atzīmētu nozīmīgo atpakaļskaitīšanu līdz pasaulē lielākajai kriptovalūtai, Metawin tikko paziņoja par izlaidums 50+ ETH vērtībā NFT bezmaksas konkursos. Konkursu vērtība ir dažāda, sākot no mazākiem, bet augstas kvalitātes projektiem un beidzot ar pazīstamākiem “blue chips”, piemēram, Killabears, Miladys, Otherdeeds un vēl. Ierakstu skaits ir ierobežots, lai nodrošinātu vienādas izredzes laimēt, un ir nepieciešama neliela maksa par gāzi, lai reģistrētu ierakstu Ethereum blokķēdē.

Jaunas NFT balvas tiek rādītas vietnē ik pēc 30 minūtēm, un dalībnieki var pievienoties satraukumam nākamo 6 stundu laikā līdz USDC galvenās balvas izlozei USD 1 miljona vērtībā.

MetaWin aizraujošais ceļojums: 1 miljona ASV dolāru USDC uzvarētāja gaidīšana

Atpakaļskaitīšanas pulkstenim atzīmējot pēdējās stundas, MetaWin aicina visus potenciālos dalībniekus uz izmantojiet brīdi un pieprasiet savu iespēju tikt pie 1 miljona USDC balvu.

Lietotāji var pieprasīt savu bezmaksas ieeju, izmantojot šo saiti: Iespēja lietotājiem laimēt USD 1 miljonu USD — pieejama bezmaksas ieeja

MetaWin novēl vislabākos novēlējumus visiem dalībniekiem un ar nepacietību gaida, kad varēs paziņot laimīgo uzvarētāju.

Par MetaWin

MetaWin ir ķēdes sacensību platformu priekšgalā, mainot digitālo konkursu ainavu. Izmantojot blokķēdes tehnoloģijas jaudu, MetaWin nodrošina sacensību pieredzi, ko raksturo caurspīdīgums, godīgums un aizrautība. Ar ievērojamām dāvanām un nelokāmu apņemšanos ieviest jauninājumus, MetaWin veido tiešsaistes sacensību nākotni.

Sazināties

MR
MetaWin PR
MetaWin
[email protected]