iOS 17.3 atgriež koplietotos atskaņošanas sarakstus pakalpojumā Apple Music un pievieno emocijzīmju reakcijas

Pirms dažām dienām tika publicēta pirmā iOS 17.3 beta versija, nākamais lielais iOS atjauninājums, kas tiks izlaists aptuveni nākamā gada janvārī vai februārī. Viens no galvenajiem jaunumiem, bez šaubām, ir jauna zādzību aizsardzības sistēma kas ir integrēts pirmajā beta versijā — veids, kā palielināt mūsu ierīču drošību un kontroli. Tomēr šajā beta versijā mēs arī esam varējuši redzēt, kā Apple Music koplietotie atskaņošanas saraksti ir atgriezušies papildus jaunai funkcijai, kas ļauj reaģēt uz dziesmām ar emocijzīmēm iekļauti koplietotajos atskaņošanas sarakstos.

Turpiniet nekārtības ar koplietotajiem Apple Music atskaņošanas sarakstiem, tagad operētājsistēmā iOS 17.3

The Apple Music atskaņošanas saraksti vai koplietotie atskaņošanas saraksti tika paziņots WWDC23 kā jauna funkcija, kas nāks uz iOS 17. Tomēr ziepju opera Tas, ko mēs piedzīvojam saistībā ar šo funkciju, iezīmē operētājsistēmas attīstību. Un pēc neparādīšanās iOS 17 oficiālajā versijā septembrī Apple nolēma to neiekļaut arī pirmajā lielajā atjauninājumā: iOS 17.1. Bet Tas parādījās iOS 17.2 beta versijā, lai gan galu galā Apple nolēma funkciju atlikt līdz 2024. gadam un neiekļaut to šajā versijā, kas oficiāli tika izlaista pirms dažām dienām.

Tāpēc, un mēs atgriežamies pie tagadnes, šobrīd mūsu rokās ir pirmā iOS 17.3 beta versija. Koplietotie Apple Music atskaņošanas saraksti ir atkārtoti parādījušies. Pašlaik šajā funkcijā nav nevienas būtiskas jaunas funkcijas salīdzinājumā ar kopīgoto sarakstu darbību, ko varējām pieredzēt operētājsistēmā iOS 17.2, izņemot papildinājums: emocijzīmju reakcijas uz dziesmām.

Un tagad visi lietotāji vienā koplietotajā Apple Music atskaņošanas sarakstā var reaģēt uz dziesmām iekļauts sarakstā. Atskaņošanas sarakstā katrs lietotājs var pārskatīt reakcijas uz katru dziesmu sarakstā ar lietotājiem un emocijzīmēm, ar kurām viņi ir reaģējuši.

Vēl viens veids, kā uzlabot un mainīt funkciju kas maksā nodevu. Lai gan ir ļoti iespējams, ka, redzot jaunākās Apple ziņas un kustības, šos kopīgotos atskaņošanas sarakstus operētājsistēmā iOS 17.3 varēsim iegūt 2024. gada sākumā.