OnePlus Nord 3 sāk saņemt Android 14 atjauninājumu

Android 14 atjauninājums līdz šim ir sācis ieviest vairākos OnePlus tālruņos. Uzņēmuma 2023. gada flagmanis OnePlus 11 sāka saņemt atjauninājumu, un tas pats attiecas uz OnePlus 10T un citām ierīcēm. Nu, jaunākais šajā līnijā ir OnePlus Nord 3, jo šajā tālrunī ir sākta Android 14 izlaišana.

Android 14 tiek izlaista OnePlus Nord 3 ierīcēm, lai gan pašlaik izlaišana ir diezgan ierobežota

Ņemiet vērā, ka atjauninājums pašlaik ir sācis ieviest vienotajā tirgū. Tas tiek ieviests Open Beta dalībniekiem Indijā. Paredzams, ka šis atjauninājums izplatīsies kā meža ugunsgrēks, ja netiks parādītas lielas kļūdas. Tāpēc drīzumā vajadzētu sākt to iegūt citos tirgos.

Reklāma

Reklāma

Arī OnePlus Nord 3 dvīnis OnePlus 11R ir sācis saņemt šo atjauninājumu. Atjauninājuma versijas numuri tiem nedaudz atšķiras. OnePlus Nord 3 saņem CPH2491_14.0.0.100, savukārt OnePlus 11R saņem CPH2487_14.0.0.201. OxygenOS 14 šeit, protams, ir iepriekš instalēts operētājsistēmā Android 14.

Fluid Cloud, File Dock un Smart Cutout ir noderīgas, tikko pievienotas funkcijas

To sakot, šeit ir pievienotas vairākas funkcijas, tādas pašas kā citās ierīcēs, kuras saņem atjauninājumu. Sāksim ar Fluid Cloud. Tas ir jauns veids, kā mijiedarboties ar morfējošām formām. Tas ļauj vienā mirklī skatīt jaunāko informāciju.

Ir pievienots arī failu doks. Šī funkcija ļauj izmantot vilkšanu un nomešanu, lai pārsūtītu saturu starp lietotnēm un ierīcēm. Satura ekstrakcijas funkcija var atpazīt un izvilkt tekstu un attēlus no ekrāna. Šim nolūkam ir nepieciešams viens pieskāriens.

Smart Cutout ir vēl viena noderīga funkcija, kas pievienota OxygenOS 14. Tas ļauj atdalīt vairākus objektus fotoattēlā no fona. Tādā veidā jums nav manuāli kaut kas jāizgriež no attēla.

“Plaukts” ir uzlabots, un tas pats attiecas uz uzņēmuma Aquamorphic Design

“Plaukts” ir uzlabots, jo ir pievienoti vairāk logrīku ieteikumu. Uzņēmums ir uzlabojis vispārējo sistēmas stabilitāti. Lietotnēm tagad vajadzētu palaist nedaudz ātrāk, savukārt operētājsistēma būs vienmērīgāka un animācijas labākas.

Arī uzņēmuma Aquamorphic Design ir sakopts. Pēc šī atjauninājuma tam būs skaidrāks krāsu stils. Ir pievienoti arī daži ar akvamorfu saistīti zvana signāli, un paziņojumu skaņas ir pārveidotas.

Papildus tam ir pievienots oglekļa izsekošanas AOD ekrāns. Tas vizualizē oglekļa emisijas, no kurām izvairāties, ejot, nevis braucot ar automašīnu.