Instagram un Snapchat izmantošana Galaxy S24 būs nākamais līmenis

Fotoattēli, ko uzņemat, izmantojot sociālo saziņas līdzekļu lietotnes, nekad nav tikuši līdzvērtīgi tam, ko varat uzņemt ar savu kameras lietotni. Tas ir tāpēc, ka sociālo mediju lietotnēm parasti nav piekļuves visiem jūsu kameras sensoriem un funkcijām. Pateicoties jaunajai partnerībai, Instagram un Snapchat izmantošana Galaxy S24 būs diezgan nākamā līmeņa.

Ja jūs nezināt, Samsung tikko paziņoja par jaunajiem Galaxy S24 tālruņiem, un tiem ir dažas jaukas AI funkcijas. Šeit ir visu AI funkciju pārskats, ko uzņēmums paziņoja šim tālrunim. Ja jūs interesē šie tālruņi, apskatiet mūsu Galaxy S24/S24+ un Galaxy S24 Ultra priekšskatījumu.

Vai esat apnicis lasīt par tiem un esat gatavs to iegūt? Apskatiet tālāk esošās saites. Ja izmantojat kādu no šīm saitēm, jūs saņemsiet 50 ASV dolāru atlaidi no pasūtījuma.

Instagram un Snapchat izmantošana ierīcē Galaxy S24 būs pārsteidzoša

Instagram un Snapchat ir pazīstami ar savu pārsteidzošo sociālo mediju pieredzi, nevis fotoattēlu kvalitāti. Neatkarīgi no tā, cik lieliska ir jūsu tālruņa kamera, jūs joprojām ierobežo šo lietotņu programmatūra un attēlu apstrāde. Kvalitāte ir pietiekami laba, lai paveiktu darbu, taču jūs nevienu nepārsteigsit ar kvalitāti.

Tomēr Samsung sadarbojās ar Instagram un Snap, lai šīs lietotnes varētu izmantot vairāk S24 kameras funkciju. Šīm lietotnēm būs piekļuve Nightography režīmam. Tas ļaus viņiem uzņemt daudz labākus fotoattēlus vājā apgaismojumā. Tāpēc ēdiena “gramēšana” vāji apgaismotā bārā nebūs problēma.

Pēc tam visi jūsu fotoattēli izskatīsies daudz labāk un līdzsvaroti ar piekļuvi Super HDR režīmam. Tādējādi visas jūsu ziņas izskatīsies daudz kvalitatīvākas. Visbeidzot, šīs lietotnes iegūs piekļuvi video stabilizācijai. Tātad jūsu video plūsmā vairs nav nestabilu videoklipu. Ja vēlaties, lai šī funkcija darbotos, vietējās kameras lietotnē ir jāiespējo video stabilizācija.

Papildus kameras funkcijām jūs varēsiet izveidot Instagram stāstus tieši no kustīgiem fotoattēliem. Tas liecina, ka Samsung vēlas cieši integrēt Galaxy S24 tālruņus ar sociālo mediju pieredzi.