Sinklērs un Futuri paziņo par stratēģisku partnerību, lai uzlabotu televīzijas pārdošanu, izmantojot AI tehnoloģiju

BALTIMORE un Klīvlenda, Amerikas Savienotās Valstis, 2024. gada 6. februāris, FinanceWire

BALTIMORA un KLĪVLANDE — 2024. gada 6. februāris — Sinclair Broadcast Group, Sinclair Inc. (Nasdaq: SBGI) meitasuzņēmums, kopā ar Futuri, AI vadītu auditorijas iesaistes un pārdošanas informācijas risinājumu līderi, šodien paziņoja par stratēģisku partnerību, kas integrēs Futuri uzlabotā mākslīgā intelekta vadītā pārdošanas sistēma TopLine® Sinklera piederošajās un/vai pārvaldītajās 186 televīzijas stacijās, kas aptver 85 tirgus.

Lēmums par TopLine® AI ieviešanu ir pieņemts pēc veiksmīgas izmēģinājuma programmas, kas tika uzsākta 2023. gada vasarā. Pilots demonstrēja rīka efektivitāti pārdošanas efektivitātes un ieņēmumu pieauguma uzlabošanā. TopLine® apvieno mākslīgā intelekta tehnoloģiju ar pārdošanas izpēti un uz datiem balstītām prezentācijām, dodot pārdošanas komandām iespēju paplašināties jaunās kategorijās, iegūt vairāk tikšanās un sasniegt jaunus pircējus.

Šī partnerība iezīmē nozīmīgu soli abu uzņēmumu apņemšanās veicināt tehnoloģiju attīstību apraides nozarē. Sadarbība ne tikai apliecina Sinklera centību nodrošināt darbības efektivitāti un inovācijas, bet arī izceļ Futuri kā galvenā spēlētāja lomu mediju pārdošanas procesu revolucionizēšanā.

“Mēs esam sajūsmā par mūsu partnerību ar Futuri un TopLine® integrāciju mūsu pārdošanas darbībās,” sacīja Raiens Mūrs, Sinclair, Inc. ieņēmumu dienesta vadītājs. “Šī tehnoloģija ne tikai nodrošina mūsu pārdošanas komandu ar vismodernākajiem instrumentiem un konkurētspējīgu. Tas palīdz piesaistīt jaunus reklāmdevējus, bet arī dod viņiem iespēju pavadīt vairāk kvalitatīva laika ar mūsu klientiem, uzlabojot mūsu attiecības un virzot mūsu pārdošanas stratēģiju uz priekšu.

“TopLine® ieviešana Sinklērā atspoguļo kopīgu apņemšanos ieviest jauninājumus un būtisku soli uz priekšu mediju nozarē,” sacīja Daniels Anstandigs, Futuri izpilddirektors. “Sinklēra tālredzīgais ētiskais ētisks lieliski papildina mūsu vīziju uzņēmumā Futuri, radot pamatu aizraujošai attīstībai mediju tehnoloģiju un auditorijas iesaistīšanas jomā.”

Reklāmdevējiem, kuri vēlas palielināt savu reklāmu pirkumu un izstrādāt mērķauditorijai paredzētu reklāmu, jāsazinās ar vietējo Sinkleras staciju.

Televīzijas raidorganizācijas, kuras vēlas uzzināt vairāk par TopLine pārdošanas informācijas sistēmu, var apmeklēt TopLineforTV.com

Par Sinclair Broadcast Group:

Sinclair Broadcast Group ir Sinclair Inc. (Nasdaq: SBGI) meitasuzņēmums, kas ir daudzveidīgs mediju uzņēmums un vadošais vietējo ziņu un sporta sniedzējs. Sabiedrībai pieder, darbojas un/vai sniedz pakalpojumus 185 televīzijas stacijām 86 tirgos, kas ir saistīti ar visiem lielākajiem apraides tīkliem; pieder Tennis Channel un multiraides tīkli Comet, CHARGE!, TBD. un The Nest; un tam pieder un sniedz pakalpojumus 21 reģionālā sporta tīkla zīmolam. Sinclair saturs tiek piegādāts, izmantojot vairākas platformas, tostarp bezvadu, daudzkanālu video programmu izplatītājus un valstī lielāko vietējā ziņu satura straumēšanas apkopotāju NewsON. Uzņēmums regulāri izmanto savu tīmekļa vietni kā galveno uzņēmuma informācijas avotu, kam var piekļūt www.sbgi.net.

Par Futuri Media

Futuri ir globāls līderis mākslīgā intelekta risinājumu jomā, kas veicina auditorijas un ieņēmumu pieaugumu raidorganizācijām, digitālajiem izdevējiem un satura veidotājiem. 2009. gadā dibinātais Klīvlendā bāzētais Futuri ir AI vadītas auditorijas iesaistīšanas un pārdošanas tehnoloģiju priekšgalā, kam uzticas tūkstošiem raidorganizāciju visā pasaulē. Galvenie risinājumi ietver TopLine, pārdošanas informācijas sistēmu, kas izstrādāta, lai uzlabotu vietējo reklāmas pārdošanu un paātrinātu pārdošanas ciklu; TopicPulse — ar AI darbināma stāstu atklāšanas sistēma, kas sniedz reāllaika ieskatu un prognozes par aktuālām tēmām; un AudioAI — visprogresīvākā sistēma, kas ļauj raidorganizācijām izveidot ar AI darbināmus saimniekdatorus, racionalizēt komerciālo ražošanu un automatizēt aplādes izveidi. Plašāka informācija par Futuri ir pieejama vietnē www.FuturiMedia.com

Plašsaziņas līdzekļu kontakti:

Sinklera: Džesika Beluči [email protected]

Futuri: Mērija Rodžersa | [email protected]

Kategorija: Vispārīgi

Sazināties

Mērija Rodžersa
[email protected]