Šīs ir iOS 17.3 jaunās funkcijas

Pēc vairāku nedēļu pārbaudes mums jau ir iOS 17.3 galīgā versija mūsu iPhone un iPad ierīcēm. Kādas svarīgas izmaiņas ienes šis atjauninājums? Par tiem mēs pastāstīsim tālāk.

iOS 17.3 tagad ir pieejama lejupielādei mūsu ierīcēs. Tā jau ir oficiālā versija, bet nav jāmēģina, lai tagad varētu piekļūt savu ierīču iestatījumiem, un sadaļā Vispārīgi> Programmatūras atjauninājums varat atjaunināt savu iPhone un iPad. Ja ir aktivizēti automātiskie atjauninājumi, kad ierīce ir savienota ar uzlādi un ar WiFi savienojumu, tā lejupielādēs atjauninājumu un vēlāk saņemsit paziņojumu, ka tas ir pieejams instalēšanai, lai gan var paiet vairākas dienas, līdz tas notiks. Tas nav īpaši spilgts atjauninājums, taču tajā ir iekļautas dažas interesantas jaunas funkcijas, īpaši tādas, kas uzlabo mūsu iPhone drošību zādzības vai nozaudēšanas gadījumā. Šīs ir visas ziņas:

Nozagta ierīces aizsardzība

  • Nozagtu ierīču aizsardzība palielina iPhone un Apple ID drošību, pieprasot Face ID vai Touch ID bez paroles, lai veiktu noteiktas darbības.
  • Drošības aizkave prasa Face ID vai Touch ID, stundu gaidīšanu un pēc tam papildu veiksmīgu biometrisko autentifikāciju, lai varētu veikt sensitīvas darbības, piemēram, mainīt ierīces piekļuves kodu vai Apple ID paroli.

Bloķēšanas ekrāns

  • Jaunā Vienotības tapete godina melnādaino vēsturi un kultūru, atzīmējot melnādaino vēstures mēnesi

Mūzikas lietotne

  • Sadarbojoties atskaņošanas sarakstos, varat uzaicināt draugus pievienoties jūsu atskaņošanas sarakstam, un ikviens var pievienot, pārkārtot un dzēst dziesmas.
  • Emociju reakcijas var pievienot jebkuram kopdarba atskaņošanas saraksta ierakstam

Citi uzlabojumi:

  • AirPlay viesnīcu atbalsts ļauj straumēt saturu tieši uz jūsu istabas televizoru atsevišķās viesnīcās
  • AppleCare un garantija sadaļā Iestatījumi parāda jūsu segumu visām ierīcēm, kurās esat pierakstījies ar jūsu Apple ID
  • Avāriju noteikšanas optimizācija (visi iPhone 14 un iPhone 15 modeļi)