Tagad ir pieejama pirmā visionOS 1.1 beta versija: kā to instalēt ierīcē Vision Pro?

Apple Vision Pro jau ir pie mums, un šķiet, ka lietotāju akcepts ir diezgan labs. Daudzas kritikas ir saistītas ar elementiem un funkcijām, kuras var uzlabot ar programmatūru, un Vision Pro operētājsistēma ir visionOS. Faktiski Apple turpina strādāt katru dienu, lai uzlabotu šo sistēmu un pirms dažām stundām Ir izlaista pirmā visionOS 1.1 izstrādātāja beta versija. Mēs iemācām jums instalēt beta versiju no jūsu Vision Pro, taču atcerieties, ka šim nolūkam jums ir jābūt ASV Apple ID, Apple Vision Pro un jābūt reģistrētam Apple izstrādātāju programmā.

Šādi varat instalēt visionOS 1.1 pirmo beta versiju savā Vision Pro

visionOS novirza visu Apple Vision Pro aparatūras jaudu un ļauj veikt visas darbības, kuras mēs visas šīs dienas redzam sociālajos tīklos. Briļļu robeža ir izstrādātāju iztēlē, un tas ļaus, mēnešiem ejot, izdzīvot patiesi iespaidīgu pieredzi ar Apple jauktās realitātes brillēm.

Pirms dažām stundām visionOS 1.1 pirmā izstrādātāja beta versija. Atcerieties, ka, tāpat kā katrai Apple operētājsistēmai, ir trīs attīstības līnijas: beta versijas izstrādātājiem, publiskās beta versijas un operētājsistēmu galīgās versijas, kuras mēs baudām katru dienu. Šajā gadījumā Apple izlaiž savu pirmo visionOS 1.1 beta versiju izstrādātāji, kas reģistrēti Beta programmā.

Apple Vision Pro

Atcerieties arī, ka, ja esat iegādājies Apple Vision Pro un neatrodaties Amerikas Savienotajās Valstīs, jums būs nepieciešams ASV Apple ID, lai brilles darbotos pareizi. Turklāt, pat ja mums izdodas panākt, lai brilles darbotos, dažas funkcijas ir ģeogrāfiski ierobežotas. Ja esat izstrādātājs un vēlaties izmēģināt visionOS 1.1 beta 1 Jums vienkārši jāveic šādas darbības no brillēm:

  1. Piekļūstiet lietotnei Iestatījumi
  2. Noklikšķiniet uz Vispārīgi
  3. Runājot par programmatūras atjaunināšanu, saskarne ir līdzīga iOS un iPadOS
  4. Noklikšķiniet tālāk uz Beta atjauninājumi
  5. Un visbeidzot, atlasiet visionOS izstrādātāja beta versija

Pēc dažām sekundēm parādīsies jauns atjauninājums, kas ir nekas cits kā visionOS 1.1 beta 1, kuru varat instalēt no šī brīža.