2023. gadā Google patiešām veica AI tehnoloģiju!

Katrs uzņēmums gada laikā paveic daudz lietu. Google, viens no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē, šogad ir paveicis ļoti daudz, un tas nekautrējas mūs informēt. Jaunā emuāra ierakstā Google informē mūs par saviem sasniegumiem 2023. gadā, un lielākā daļa no tiem ir vērsti uz AI.

Google jau gadiem ilgi strādā pie mākslīgā intelekta. Tās misija ir virzīt cilvēci uz priekšu ar jaudīgu un novatorisku tehnoloģiju. Tā bija tās misija līdz 2022. gada 20. novembrim, datumam, kad tika palaists ChatGPTfirst. Kopš tā laika šķiet, ka uzņēmums vienkārši ir mēģinājis sekot līdzi, lai OpenAI nenozagtu Google primāro ienākumu avotu. Tāpēc nevajadzētu būt pārsteigumam, ka uzņēmums patiešām izmanto AI.

2023. gads bija Google AI gads

Uzņēmums uzskaitīja 23 sasniegumus, lai atzīmētu 2023. gada beigas. Sarakstā ir norādīti daži sasniegumi, kas nebija saistīti tikai ar AI. Piemēram, 4. sveica operētājsistēmu Android 14 (Ak, Google, tam vajadzēja būt #14). 5. vietā tika atzinīgi novērtēti Pixel 8, Pixel 8 Pro, Pixel 7a un Pixel Fold, savukārt 6. vietā bija uzņēmums, kas atzinīgi novērtēja Pixel Tablet un Pixel Buds Pro.

Saraksts turpinās, uzņēmumam runājot par citiem sasniegumiem, piemēram, Pixel Watch 2, Immersive View for Maps, RCS, piekļuves atslēgām, Chromebook Plus un dažiem citiem. Tie visi ir ievērojami sasniegumi, un daži no tiem piepildīja virsrakstus.

Tomēr Google AI sasniegumi šajā ziņā mainīja mērogu. Emuāra ziņā ir atzīmēti uzņēmuma AI izlaidumi, un to ir daudz. Šis gads ir bijis garš, tāpēc ir pāragri aizmirst par dažām uzņēmuma darbībām.

Nevienam par pārsteigumu Dvīņu sagaidīšana bija #1, bet Barda atbrīvošana – #2. Šie ir divi no uzņēmuma lielākajiem ģeneratīvajiem AI produktiem, un tie parādīja, cik spēcīgs ir Google AI. Mēs nevaram aizmirst par ģeneratīvo AI pakalpojumā Search (nr. 3), AI rīkiem, kas pievienoti Workspace (nr. 14, #15), Duet AI pakalpojumā Google Cloud (nr. 16) un citiem. Visā visumā

Kopumā 11 no 23 vienumiem AI kaut kādā veidā bija saistīti ar formu vai formu. Tas parāda, ka 2023. gads bija Google AI gads, un uzņēmums ir sajūsmā par saraksta paplašināšanu 2024. gadā.