Moto G24 Power, Moto G34 tika pamanīti nopludinātos renderējumos un video

Motorola Moto G24 Power un Moto G34 ir parādījušies noplūdes apmetumos. Augstas izšķirtspējas noplūdušie attēli ļauj mums ieskatīties gaidāmajā Moto G sērijas duetā. Turklāt Moto G24 ir pamanīts arī 360 grādu nopludinātā video. Moto G34 varētu ierasties kā G32 pēctecis, kas debitēja pagājušajā gadā, jo šogad nebija G33. Tikmēr Lenovo piederošais zīmols šā gada sākumā paziņoja par G Power 5G (2023).

Moto G24 Power, G34 pamanīts noplūdušos apmetumos

Moto G24 Power un Moto G34 izskatās gandrīz līdzīgi. Abiem tālruņiem ir kastes dizains ar barošanas pogu, kas, šķiet, darbojas kā pirkstu nospiedumu skeneris. Aizmugurējā panelī ir nedaudz paaugstināta taisnstūra kameras sala ar izliektām malām. Priekšpusē Moto G duetam ir centrā novietots caurumu izgriezums un biezs apakšējais zods.

Moto G24 Power un G34 apakšējā daļā ir USB-C ports un skaļruņu režģis. 3,5 mm austiņu ligzda atrodas G24 Power augšpusē, savukārt G34 tā atrodas apakšā.

Moto G24 Power ir spīdīgs aizmugures panelis, un tas ir redzams sudraba un tumši zilā krāsā. No otras puses, šķiet, ka Moto G34 ir mākslīgajai ādai līdzīga tekstūra, un apmetumi atklāj ierīci tumši zilā un gaiši zilā krāsā. Nopludinātie renderējumi arī atklāj, ka Moto G24 Power un G34 būs aprīkoti ar 50MP kameru. Paredzams, ka papildu sensors būs 2 MP objektīvs.

Moto G24 parādās arī 360 grādu video noplūdē

Papildus noplūdušajiem apmetumiem Moto G24 parādījās arī a 360 grādu video dalījās padomu sniedzējs Evans Blass. Tas izskatās līdzīgi G24 Power ar plakanu rāmi un sānos piestiprinātu pirkstu nospiedumu skeneri. Nopludinātais video atklāj viedtālruni zaļā, melnā un rozā krāsās. Paredzams, ka Moto G24 ieradīsies kā Moto G23 pēctecis, kas tika oficiāls šā gada janvārī.