Nekas Tālrunis (2a) Glyph gaismas ir oficiāli apstiprinātas, lūk, pirmais izskats

Paredzēts, ka tālrunis Nothing Phone (2a) tiks prezentēts visā pasaulē pasākumā, kas notiks 5. martā. Pirms palaišanas ir bijušas spekulācijas, vai tālrunim būs Glyph interfeiss, piemēram, tā priekšgājējiem. Lai gan daži nopludinātie fotoattēli liecināja par šīs funkcijas pieejamību, daži ziņojumi norādīja, ka budžeta tālrunis varētu to pamest.

Tomēr tagad uzņēmumam ir oficiāli apstiprināts ka Nothing Phone (2a) galu galā vicinās Glyph interfeisu. Zīmols ir ievietojis interesantu CGI reklāmas video, kas paredzēts viedtālruņa izsaiņošanai uz X. Video beidzot ir devis mums oficiālu ieskatu par to, kā izskatītos Nothing Phone (2a) Glyph gaismas.

Nekam Tālrunim (2.a) ap kamerām nebūs ierobežotas glifu gaismas

Kā redzat ziņojuma ziņojumā, tālrunim Nothing Phone (2a) būs ierobežotas Glyph gaismas. Tie atradīsies ap divu primāro kameru moduli. Lai gan premium klases tālrunim Nothing Phone 2 ir 11 Glyph gaismas, tā par pieņemamu cenu piedāvā tikai trīs moduļus. Ir mazāk Glyph gaismas, jo uzņēmums vēlējās samazināt kabatai draudzīgā viedtālruņa izmaksas.

Turklāt CGI izpakošanas video ir atklājis, ka Nothing Phone (2a) būs pilnīgi atšķirīgs aizmugurējās kameras izvietojums. Tālrunim būs horizontāli novietotas dubultās aizmugurējās kameras vidū. Šķiet, ka tās atgādina robota acis. Jāatzīmē, ka budžeta tālrunis tāpat kā tā priekšgājēji turpinās lepoties ar caurspīdīgo estētiku aizmugurē.

Gaidāmais Nothing tālrunis būs budžeta piedāvājums ar Dimensity 7200 Pro SoC

Ir vērts pieminēt, ka nekas jau nav apstiprinājis, ka tālrunis (2a) iesaiņos MediaTek Dimensity 7200 Pro SoC. Tas ir pielāgots parastā Dimensity 7200 procesora variants. Nekas un MediaTek kopīgi izstrādāja šo mikroshēmojumu gaidāmajam viedtālrunim. Tālrunis būs pieejams 8 GB un 12 GB RAM versijās. Viedtālrunim var būt 128 GB un 256 GB atmiņas varianti.

Kas attiecas uz citām specifikācijām, iespējams, ka Nothing Phone (2a) var lepoties ar 6,7 collu OLED displeju. Tiek teikts, ka tam ir pilna HD+ izšķirtspēja un ekrāna atsvaidzes intensitāte 120 Hz. Aizmugurē klausulei varētu būt 50 MP primārais šāvējs, kam palīdz 50 MP īpaši platleņķa snapper. Pašbildēm tiek baumots, ka viedtālrunī ir 32 MP snapper, kas ievietots caurumā ekrāna augšpusē.

nekas telefons 2a noplūde AH 2 Liels

Programmatūras ziņā Nothing Phone (2a) sāks NothingOS 2.5, pamatojoties uz jaunāko Android 14 versiju. Baumu dzirnavas vēl nav atklājušas akumulatora ietilpību, taču tālrunis, iespējams, varētu piedāvāt 45 W ātrās uzlādes atbalstu. Tā kā tas būs budžeta viedtālrunis, negaidiet, ka tas piedāvās bezvadu uzlādes funkcionalitāti.

Ja ziņojumiem var ticēt, viedtālruņa 8GB RAM + 128GB ROM variants maksās apm. €349/$380. Tiek uzskatīts, ka klausules augstākās klases 12 GB + 256 GB modelis jūs atlaidīs 399 €/430 $. Mēs uzzināsim vairāk 5. marta pasākumā, tāpēc sekojiet līdzi regulāriem atjauninājumiem.