D3 apvieno spēkus ar Shiba Inu & Viction, lai palaistu augstākā līmeņa Web3 domēnus

D3 Global, nākamās paaudzes domēna nosaukumu starta uzņēmums, tikko paziņoja par dažām lielām partnerattiecībām ar Shiba Inu un Viction blokķēdes ekosistēmām, lai nodrošinātu .shib un .vic augstākā līmeņa domēnus (TLD) gaidāmajā ICANN lietojumprogrammas logā.

Izlaišana cieši seko D3 papēžiem, kas septembrī nodrošināja finansējumu 5 miljonu ASV dolāru apmērā, lai izveidotu pirmos Web3 augstākā līmeņa domēnus (TLD), kas ir sadarbspējīgi ar esošajiem Web2 domēnu nosaukumu sistēmas (DNS) domēniem.

Shiba Inu ekosistēmā ar plašo lietotāju bāzi, kas pārsniedz 80 miljonus, ir populārs SHIB marķieris un Shibarium Layer-2 blokķēde. Tikmēr Viction ir uz cilvēkiem vērsta Layer-1 blokķēde ar nulles gāzes darījumiem un uzlabotu drošību, kas apkalpo vairāk nekā 3,7 miljonus maku. Izmantojot sadarbspējīgas digitālās identitātes, D3 mērķis ir palīdzēt abām ekosistēmām drošā un uzticamā veidā paplašināt savus pakalpojumus ārpus esošajām kopienām, saskaņojot ar D3 plašāko misiju integrēt DNS un blokķēdes tehnoloģijas.

D3 atzīst Web3 nosaukumu sistēmu pašreizējo nesaderību ar tradicionālo interneta infrastruktūru, kas izraisa nepilnības funkcionalitātē, zīmola apjukumu, datu zudumu un iespējamu krāpšanu. Viņu patentētā platforma cenšas pārvarēt šīs nepilnības, integrējot tradicionālās interneta un Web3 ekosistēmas, lai nodrošinātu uzlabotu lietderību, drošību un universālu piekļuvi, ieviešot to, ko viņi dēvē par “īstiem Web3 domēniem”.

Freds Hsu, D3 izpilddirektors, pauda entuziasmu par partnerībām, uzsverot D3 vīziju padarīt Web3 pieejamāku, caurspīdīgāku, mērogojamāku un drošāku, izveidojot nākotnes drošas, sadarbspējīgas digitālās identitātes, kuru pamatā ir DNS.

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar Shiba Inu un Viction komandām, lai attiecīgajās ekosistēmās nodrošinātu reālus domēnus,” sacīja Freds Hsu, D3 izpilddirektors. “Mūsu vīzija ir padarīt Web3 pieejamāku, caurspīdīgāku, mērogojamāku un drošāku, veidojot nākotnes drošas, sadarbspējīgas digitālās identitātes, kuras pamatā ir DNS.”

Shitoshi Kusama, Shiba Inu vadošais izstrādātājs, arī uzsvēra, cik svarīgi ir SHIB ekosistēmā iekļaut reālus domēnus, lai paplašinātu savu redzējumu par digitālajām identitātēm tās decentralizētajā vidē un veicinātu ilgtermiņa ieņēmumu gūšanu.

“Mūsu partnerība ar D3 ļauj mums paplašināties ārpus esošās #ShibArmy un nodrošināt vairāk nekā 5 miljardiem interneta lietotāju tiešu piekļuvi SHIB ekosistēmai,” sacīja Shitoshi Kusama, Shiba Inu vadošais izstrādātājs. “Īstu domēnu ieviešana SHIB ir liels darījums, paplašinot mūsu redzējumu par digitālajām identitātēm mūsu decentralizētajā ekosistēmā, vienlaikus veicinot ilgtermiņa ieņēmumu gūšanu ekosistēmā.”

Thanh Le no Viction Foundation padomes atkārtoja šo noskaņojumu, uzsverot identitātes nozīmi tiešsaistes mijiedarbībā un to, kā partnerība ar D3 nodrošinās viņu kopienai piekļuvi reāliem domēniem, atverot jaunas iespējas sadarbspējīgām digitālajām identitātēm Viction ekosistēmā.

“Identitāte ir bijusi tiešsaistes mijiedarbības priekšgalā daudzus gadus, un Web3 nevajadzētu atšķirties. Sadarbība starp Viction un D3 nodrošinās mūsu kopienai piekļuvi reāliem domēniem un atklās jaunas iespējas ceļā uz sadarbspējīgu digitālo identitāti,” sacīja Tans Le no Viction Foundation padomes. “Mēs esam sajūsmā par D3 vīziju un ceram uz sadarbību ar viņu komandu, lai attīstītu Viction ekosistēmu.”

D3, izmantojot savas komandas plašo nozares pieredzi DNS un Web3 tehnoloģiju jomā, plāno paātrināt pāreju uz “īstiem Web3 domēniem”, sadarbojoties ar ievērojamām blokķēdes ekosistēmām. Agrīnās piekļuves reģistrēšanās tagad ir atvērta.

D3 Global ir līderis nākamās paaudzes domēna vārdu izstrādē, nodrošinot Web3 augstākā līmeņa domēnus (TLD) un drošas, decentralizētas identitātes interneta kodolā, domēna vārdu sistēmā (DNS). Viņi ievieš novatorisku marķierizētu tirgu, kas savieno Web2 un Web3. D3 komanda, kurā ir nozares eksperti ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, ir slavena ar savu vadošo lomu domēna vārdu monetizācijā, interneta protokolos un dažādu TLD, piemēram, .XYZ, .INC, .TV un .LINK, pārvaldībā.