Arc Search jaunajā iPhone meklētājprogrammā

Browser Company pagājušajā gadā uzsāka Arc pirmo iPhone pavadošo lietotni, ļaujot lietotājiem saglabāt saites, lai tās vēlāk izmantotu darbvirsmas lietotnē. Starta uzņēmums ir izlaidis jaunu mobilo lietotni Arc Search, kuras mērķis ir koncentrēties uz meklēšanas pieredzi.

Lietotnes ar AI darbināmā telts funkcija, “Browse for me” atgriež labi izveidotu tīmekļa lapu ar informāciju par meklēšanas vaicājumu. Funkcija, ko darbina modeļi no OpenAI un citiem, nolasa vismaz sešas tīmekļa lapas un izveido jaunu lapu ar dažādām sadaļām.

Kas ir loka meklēšana?

Arc Search ir “super meklētājprogramma”, kad veicat meklēšanu ar Arc Search un noklikšķiniet uz pogas “Pārlūkot mani”, ko šī lietojumprogramma dara, ir izmantot AI, lai izveidotu tīmekļa lapu ar visatbilstošākajiem rezultātiem saistībā ar jūsu veikto vaicājumu.

Jūs varat meklēt jebko, kā pagatavot ēdienu, personāžu… Piemēram, ja meklējat par to, kā pagatavot “Madrides sautējumu”, Arc Search izveido jums lapu ar dažādām sadaļām, piemēram, “Sastāvdaļas”, ” Nepieciešamie trauki”, «Gatavošanas process», un papildu padomi. Lapā ir arī daudz noderīgu fotoattēlu un videoklipu, kas palīdzēs jums veikt procesu.

Ja jautāsiet viņam par kādu publisku personu, viņš pastāstīs savu biogrāfiju vai filmogrāfiju, izmantojot tādus medijus kā Wikipedia, Filmaffinity vai Sensacine.

Šīs lapas ir lieliskas, lai ātri iegūtu informāciju, un varat arī izmantot sadaļu “Nirsti dziļāk”, lai izpētītu tēmai pievienotās papildu saites. Tomēr pašlaik jūs nevarat kopīgot šīs lapas ar citiem, ja vien neuzņemat ekrānuzņēmumu.

Kas ir oficiālā Apple pārlūkprogramma?

Arc Search jaunajā iPhone meklētājprogrammā

Ja lietotāji nevēlas izmantot ar AI darbināmo funkciju, viņi var vienkārši pieskarties vaicājumam, lai izmantotu Google, Bing vai DuckDuckGo.neatkarīgi no tā, ko savā mobilajā ierīcē esat iestatījis kā noklusējumu, iPhone gadījumā kā noklusējuma iestatījums ir pārlūkprogramma Safari.

Visām tīmekļa lapām ir arī lasītāja režīms, lai to varētu viegli lasīt, kā arī tīmekļa lapu var pievienot grāmatzīmēm. Taču nav mapju sistēmas, kurā šīs grāmatzīmes saglabātu.

Arc Search pārlūkprogramma arī arhivē cilnes pēc dienas, lai gan tas ir pielāgojams, lai jūs nepārslogotos ar dažādām cilnēm. Varat skatīt atvērtās cilnes, izmantojot ciļņu pārslēdzēju apakšējā joslā, vai arī velciet un turiet no ekrāna kreisās malas.

Turklāt Arc Search automātiski bloķē GDPR un biļetenu uznirstošos logus, reklāmas un izsekotājus. Atšķirībā no pirmās pavadošās pārlūkprogrammas, varat iestatīt to kā noklusējumu Apple iPhone — tas ir brīnums.

Loka meklēšanas funkcijas

Arc Search jaunajā iPhone meklētājprogrammā

Browser Company izpilddirektors Džošs Millers teica pavedienā vietnē X (iepriekš Twitter) ka starta uzņēmums vēlējās izveidot ātrāko veidu, kā meklēt lietas, jo tas ir tas, ko lielākā daļa cilvēku dara ar tālruņa pārlūkprogrammām. Tātad tas sākās ar meklēšanas joslu vidū. Un tas tiek atvērts ar tastatūru, lai jūs varētu nekavējoties sākt rakstīt vaicājumu.

Ar savu jauno lapu veidošanas meklēšanas funkciju jaunā Arc Search pārlūkprogramma vēlas radīt sajūtu, ka jūs mijiedarbojaties ar AI aģentu, kas veiks visu nepieciešamo, meklējot lietas, apkopojot saturu un pareizi prezentējot to.

Mēs esam redzējuši šāda veida pieeju, izmantojot Google meklēšanas ģeneratīvo pieredzi (SGE) vai Perplexing AI. No otras puses, Pārlūkprogrammas galvenokārt ir ieviesušas ar AI darbināmas funkcijas lai apkopotu lapas vai palīdzētu rakstīt ziņas. Arc Search mēģina apvienot šīs divas funkciju virsmas.

Kad būs pieejama Arc Search?

Tagad, Arc saglabās jūsu mobilo pavadoni dzīvu, lai saglabātu saitestaču plāno apvienot abus pārlūkprogrammas klientus vēlāk, bez konkrēta datuma.

Turklāt uzņēmums paziņoja, ka plāno uzsākt starppārlūkprogrammu sinhronizāciju. Džošs Millers savā pavedienā sacīja, ka, uzņēmumam sākot paātrināt Windows klienta ieviešanu, tas nevar paļauties tikai uz iCloud. Tāpēc komanda veido pašas Arc sinhronizācijas pieredzi, kas drīz tiks uzsākta.

Arc sākās ar gaidīšanas saraksta sistēmu operētājsistēmai Mac un pagājušajā gadā padarīja to bez maksas, lai ikviens varētu to lejupielādēt. Tās Windows klientam, kas ir beta versijā, joprojām ir gaidīšanas saraksta sistēma, kurā lietotāji var reģistrēties. Izmantojot šo jauno Arc Search klientu, uzņēmums vēlējās, lai lietotājiem būtu zemas barjeras ieejas punkts, kurā viņiem nebūtu jāizveido konts un nekavējoties jāsāk pārlūkošana.