Samsung Galaxy Tab Active 5 renderējumi un specifikācijas noplūda agri

Samsung gatavojas laist klajā jaunu izturīgu Android planšetdatoru Galaxy Tab Active 5. Šis planšetdators būs pieejams Wi-Fi un mobilā (5G) savienojuma variantos. Tā jau ir saņēmusi vairākus normatīvos apstiprinājumus, atklājot galvenās specifikācijas šajā procesā. Liela noplūde tagad ir atklājusi savus attēlus, parādot mums tā dizainu no dažādiem leņķiem. Mums ir arī pilna planšetdatora specifikāciju lapa.

Noplūde atklāj Galaxy Tab Active 5 renderējumus un detalizētas specifikācijas

Galaxy Tab Active 5 ir kompakts, izturīgs planšetdators, kas paredzēts budžeta segmentam. Tā izmēri ir 126,8 x 213,8 x 10,1 mm un svars ir 433 g grami, tāpēc tas ir ļoti pārnēsājams produkts, kas var izturēt skarbos vidi. Ierīcei ir navigācijas pogas, un ap displeju ir lieli rāmji. Sākuma poga darbojas kā pirkstu nospiedumu skeneris. Šķiet, ka gar malām ir gumijas buferis, lai aizsargātu ekrānu kritienu laikā.

Aizmugures plāksne, ko lietotājs var noņemt, šķietami ir izgatavota no metāla, un tai ir rievas spēcīgai satvērienam. Tas tiek turēts ar skrūvēm, tāpēc ikviens var to atskrūvēt un pacelt no planšetdatora. Akumulators, kas atrodas zem aizmugurējās plāksnes, ir arī lietotājam noņemams. Mēs redzam arī birzis gar malām. apakšējā malā ir skaļruņu režģis, mikrofona atvere, C tipa USB ports un 3,5 mm austiņu ligzda. Augšpusē ir otrs mikrofons.

Galaxy Tab Active 5 labajā pusē ir trīs fiziskas pogas — skaļuma regulatori augšpusē, barošanas poga zem tām un trešā lietotāja pielāgojamā aktīvā atslēga. Lietotāji var pielāgot pēdējo, lai ātri palaistu lietotni vai izpildītu jebkuru citu funkciju. Kopumā ierīcei ir spēcīgs korpuss, un tā ir īpaši paredzēta lietošanai ārpus telpām. Mēs sagaidām IP68 putekļu un ūdens izturību un MIL-STD-810H klases izturību. Iebūvētā S Pen ir tikpat izturīga.

Samsung Galaxy Tab Active 5 noplūda renderējumi 3
Samsung Galaxy Tab Active 5 noplūda renderē 5
Samsung Galaxy Tab Active 5 nopludināja 2. renderējumus
Samsung Galaxy Tab Active 5 noplūda renderējumi 3
Samsung Galaxy Tab Active 5 noplūda renderē 5

Šeit jūs saņemat nelielu specifikāciju komplektu

Galaxy Tab Active 5 nav augstākās klases piedāvājums. Samsung to ir aprīkojis ar 8 collu WUXGA (1920 x 1200 pikseļi) displeju ar Corning Gorilla Glass 5 aizsardzību. Tas ir TFT LCD panelis ar uzlabotu skārienjutību lietošanai lietū vai ar cimdiem. Planšetdatora aizmugurē ir 13MP kamera ar autofokusu, LED zibspuldzi un 4K video ierakstīšanas iespējām. Pašbildes kamera, kas atrodas blakus austiņai, ir 5 MP vienība.

Planšetdatorā ir jādarbojas operētājsistēmai Android 14, un zem pārsega ir Samsung iekšējais Exynos 1380 mikroshēmojums. 5nm SoC ir četri Cortex-A78 veiktspējas kodoli ar takts frekvenci 2,4 GHz un četri Cortex-A55 energoefektīvi kodoli ar 2,0 GHz. Uzņēmums gatavo ierīci 4+64GB un 6+128GB atmiņas konfigurācijās. Galaxy Tab Active 5 atbalsta microSD kartes līdz 1 TB, lai jūs vienmēr varētu palielināt atmiņas ietilpību ārēji.

Lietotāja nomaināmā akumulatora tipiskā jauda ir 5050 mAh. Lai gan jaunajā ziņojumā tas nav norādīts, mēs šeit sagaidām 25 W vadu uzlādi. Citas ziņotās specifikācijas ietver Wi-Fi 6, Bluetooth v5.3, NFC, Dolby Atmos audio un Samsung Knox drošību. Samsung piegādās Galaxy Tab Active 5 ar prettriecienu aizsargpārsegu mazumtirdzniecības kastē. Mums vēl nav zināms gaidāmā izturīgā planšetdatora izlaišanas datums un cenu struktūra.

Samsung Galaxy Tab Active 5 noplūda 1. renderējumi
Samsung Galaxy Tab Active 5 nopludināja 4. renderējumus
Samsung Galaxy Tab Active 5 noplūda 1. renderējumi
Samsung Galaxy Tab Active 5 nopludināja 4. renderējumus