WhatsApp varētu nodrošināt iecienītākos kontaktus galddatoru lietotājiem

Ja izmantojat WhatsApp, jums noteikti būs kontaktpersonas, ar kurām sazināties biežāk nekā ar citiem. Šobrīd uzņēmums strādā pie iecienītāko kontaktu saraksta izveides lietotnes iPhone versijai. Tagad, saskaņā ar jaunu ziņojumu, šķiet, ka WhatsApp strādā arī pie iecienītāko kontaktu saraksta galddatoru lietotājiem. Tas notiek pēc tam, kad uzņēmums ieviesa iespēju bloķēt numurus no bloķēšanas ekrāna.

Pēc izskata, ja izmantojat savu iecienītāko iOS kontaktpersonu sarakstu, varēsiet ātri piekļūt kontaktpersonām un sazināties ar tām no dažādiem lietotnes ekrāniem. Piemēram, varēsiet ātri piezvanīt savām iecienītākajām kontaktpersonām tieši no zvanu cilnes. Tas novērš nepieciešamību aktīvi meklēt kontaktpersonu visā lietotnē. Jums būs ātra piekļuve kontaktpersonām, ar kurām visbiežāk mijiedarbojaties.

WhatsApp varētu strādāt, lai iecienītāko kontaktpersonu sarakstu nodrošinātu galddatoru lietotājiem

Pašlaik WhatsApp testē šo funkciju iPhone tālruņiem, taču šķiet, ka tā vēlas paplašināt šo funkciju uz citām platformām. Kā atklāja WABeta info, uzņēmums arī vēlas nodot šo funkciju galddatoru lietotājiem.

Zemāk mēs redzam ekrānuzņēmumu, kurā parādīta šī funkcija darbībā. Cilnē Tērzēšana mēs redzam jaunu Izlase mikroshēma tieši zem meklēšanas joslas. Zemāk mēs redzam aprakstu par to, kas ir iecienītākās kontaktpersonas, un tas arī sniedz iespēju pievienot kontaktus, izmantojot zaļo pogu.

Šobrīd mēs neesam pilnīgi pārliecināti, cik kontaktpersonu varat pievienot savam izlases sarakstam. Mēs nezinām, vai tas būs neierobežots, vai arī WhatsApp ierobežos lietojumus ar noteiktu skaitu. Turklāt mēs neesam pilnīgi pārliecināti, kad mēs redzēsim norādes par šīs funkcijas pieejamību operētājsistēmā Android.

Tomēr Android beta testētājiem ir pietiekami daudz beta testu. Piemēram, WhatsApp strādā pie tā, lai lietotāji varētu atbildēt uz paziņojumu kanālu pozām kopienās. Paziņojumu kanālos administratori var izlikt ziņojumus dalībniekiem, bet dalībnieki nekad nevar atbildēt uz šiem ziņojumiem. Tomēr WhatsApp drīzumā dos lietotājiem iespēju atbildēt.