Google atgriež kameras funkciju, kuru jūs, iespējams, nekad neizmantojat

Pirms vairāk nekā desmit gadiem Google ieviesa Photo Sphere režīmu. Tas ir režīms, kas ļauj izveidot 360° attēlus, savienojot kopā daudz attēlu. Tas ir tāpat kā ar 360 grādu kameru bez 360 ° kameras. Nez kāpēc Google atņēma šo funkciju, izlaižot Pixel 8 tālruņus. Tagad saskaņā ar jaunu ziņojumu Google atdzīvina Photo Sphere.

Photo Sphere ir izveidots pirms daudziem viedtālruņa kameru trikiem, ko esam redzējuši gadu gaitā. Ņemot vērā Google sasniegumus produktu pārtraukšanā, piemēram, rītdienas nav, ir pārsteidzoši, ka tas ir iestrēdzis tik ilgi. Funkcijai ir nepieciešams stāvēt nekustīgi un uzņemt atsevišķus attēlus, vienlaikus griežot kameru. Tas ietvēra attēlu uzņemšanu virs jums un zem jums. Pēc tam lietotne visus attēlus savienos, lai izveidotu vienu 360 ° attēlu. Tehnoloģija, bez šaubām, gadu gaitā ir kļuvusi labāka. Tomēr rezultāti vienmēr bija ļoti dažādi.

Google atdzīvina Photo Sphere pēc tā atņemšanas

Šobrīd mēs nezinām, cik cilvēku joprojām izmanto šo funkciju. Godīgi sakot, daudzi no mums bija aizmirsuši par viņa eksistenci. Jebkurā gadījumā jautra funkcija ir jautra funkcija. Kādu iemeslu dēļ Google atbrīvojās no Photo Sphere funkcijas, izlaižot Pixel 8 (Review) un Pixel 8 Pro (Review). Tādējādi atjauninājums noņēma šo funkciju no vecākām Pixel ierīcēm, kas atbalstīja šo funkciju, un tas nekad netika pieejams Pixel 8 tālruņos.

Tomēr daži cilvēki ziņo, ka Photo Sphere funkcija ir atgriezusies. Reddit lietotājs publicēja šo versiju 9.2.113.60477888.19 Google kameras lietotne atdzīvina šo funkciju. Tomēr ir mazliet aizķeršanās. Photo Sphere atgriežas tikai tālrunī, kas iepriekš to atbalstīja. Tas ietver visu Pixel ierīču līniju, kas tika izlaista pirms Pixel 8 sērijas. Tātad, ja jums pieder Pixel 8 tālrunis, jūs to nevarēsit izbaudīt. Jebkurā gadījumā tās joprojām ir labas ziņas cilvēkiem, kuri iepriekš mīlēja un izmantoja šo funkciju.