AI jaunuzņēmums Rhythms tiek atklāts ar 26 miljonu dolāru finansējumu, lai pārveidotu darba nākotni

Rhythms, jauns mākslīgā intelekta starta uzņēmums, kuru dibināja Vetri Vellore, kurš iepriekš pārdeva savu uzņēmumu Microsoft, ir izgājis no slepenā režīma ar 26 miljonu dolāru sākuma finansējumu. Raundu kopā vadīja Grīnoaks un Madrona, piedaloties no Accel un Cercano (agrāk Vulcan).

Rhythms galvenā mītne atrodas Sietlā, un tās mērķis ir uzlabot organizācijas produktivitāti, izmantojot AI, lai identificētu augstas veiktspējas komandu darba modeļus. Tā kā pašreizējā piecu cilvēku komanda ir izvietota Sietlā un Indijā, jaunuzņēmums plāno izmantot jauno kapitāla iepludināšanu, lai paplašinātu savu darbaspēku un vēlāk šogad atklātu produkta priekšskatījumu.

Lai gan Rhythms pašlaik nav maksājošu klientu, starta mērķis ir vērsties uz dažāda lieluma uzņēmumiem un dažādās nozarēs.

Rhythms piedāvājuma pamatā ir platformas izstrāde, kas integrējas ar dažādām uzņēmuma sistēmām. Izmantojot jaunākos sasniegumus mākslīgā intelekta jomā, tostarp lielos valodu modeļus, platforma analizē uzņēmuma “ritmus” — iekļaujot tādus paradumus un modeļus kā ikmēneša biznesa apskati, ceturkšņa retrospekcijas un iknedēļas starpfunkcionālas sanāksmes.

Rhythms līdzdibinātāji ir Vetri Vellore un Venky Veeraraghavan. Galīgais mērķis ir noskaidrot iemeslus, kas izraisa atšķirīgu komandas sniegumu tajā pašā organizācijā, un sniegt ieteikumus produktivitātes uzlabošanai. Šīs atziņas ir iegūtas gan no iekšējiem procesiem, gan citos veiksmīgos uzņēmumos novērotās labākās prakses.

Pirms iesaistīšanās ritmos, Vellore bija stingri iesakņojusies startup pasaulē. Viņš vadīja Ally.io — pārdošanas veiktspējas pārvaldības platformu, kas piesaistīja Microsoft uzmanību un tika iegādāta 2021. gadā. Ally.io specializējas, lai palīdzētu uzņēmumiem sekot līdzi to mērķiem un galvenajiem rezultātiem (OKR), kas ir populāra komandu un darba grupu sistēma. organizatoriskā vadība. Dažu pēdējo gadu laikā Vellore ir spēlējusi būtisku lomu uzņēmumā Microsoft, ieņemot korporatīvās viceprezidenta amatu tehnoloģiju giganta galvenajā mītnē Redmondā.

“Mēs esam sajūsmā par Rhythms izlaišanu un pirmā šāda veida AI programmatūras risinājuma pionieri, kas radīs revolūciju organizāciju ikdienas darbā,” sacīja Vellore, trešo reizi uzņēmējs un nesen uzņēmuma vietnieks. Microsoft prezidents. “AI pieaugums un hibrīdo darba vietu nepārtrauktā popularitāte ir divas no mūsu laika noteicošajām tendencēm. Tie, kā arī nepārtrauktais centiens sasniegt vairāk ar mazāk, ir radījis steidzamu nepieciešamību visām organizācijām atkārtoti pārbaudīt savu darbību un uzlabot savu organizācijas produktivitāti. Mūsu risinājums palīdzēs uzņēmumiem izprast, racionalizēt, uzlabot un sakārtot ritmus, kas ir viņu organizācijas produktivitātes pamatā, un ļaus katrai komandai sasniegt savā klasē labāko sniegumu un augstāku gandarījumu par darbu.

Viņš piebilda: “Mēs esam priecīgi, ka mūs atbalsta pasaules līmeņa investori, kuri mūs labi pazīst un ar kuriem esam sadarbojušies jau iepriekš. Apsverot jauna biznesa uzsākšanu, mēs zinājām, ka vispirms vērsīsimies pie Greenoaks un Madrona, cieši saskaņotiem partneriem, kuru pārliecība un zināšanas pastiprinās to, ko varam paveikt.

Ar šo finansējuma palielinājumu Rhythms gatavojas ievērojamai izaugsmei. Viņi plāno paplašināt savas komandas gan ASV, gan Indijā, paātrināt savas novatoriskās operētājsistēmas izstrādi un sagatavoties tās debijai tirgū. Uzņēmumam ir aizraujoši plāni, tostarp produktu priekšskatījums atsevišķiem klientiem 2024. gada sākumā, lai tā risinājumi būtu plaši pieejami vēlāk tajā pašā gadā.

“Programmatūras izgudrojums būtiski mainīja cilvēku darba veidu. Mēs uzskatām, ka mākslīgā intelekta parādīšanās to atkal mainīs,” sacīja Nīls Šahs, Greenoaks partneris. “Pasaulē tikai daži cilvēki pārzina, kas veicina organizācijas veiktspēju, un spēj izstrādāt ievērojamu programmatūru, kas to uzlabo. Vēl mazākam ir enerģijas, lai, izmantojot šos ieskatus, izveidotu vairākus veiksmīgus uzņēmumus. Vetri ir reta abu kombinācija. Mums ir privilēģija atkal sadarboties ar Vetri un viņa komandu, veidojot kategoriju definējošu produktu. Mēs ceram ar viņiem sadarboties daudzus gadus.