Alibaba piederošais e-komercijas jaunuzņēmums Lazada sāk jaunu atlaišanas kārtu visā Dienvidaustrumāzijā

Alibaba piederošais e-komercijas jaunuzņēmums Lazada ir sācis savu pēdējo atlaišanas kārtu, kas ietekmē darbiniekus visā Dienvidaustrumāzijā, teikts CNBC ziņojumā, atsaucoties uz avotu, kas pārzina situāciju. Šis solis seko vairākiem plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem par darbaspēka samazināšanu Dienvidaustrumāzijas e-komercijas uzņēmumā.

Atlaišana ietekmē darbiniekus visos līmeņos Lazadas Dienvidaustrumāzijas tirgos, un precīzs skaits, iespējams, sasniegs “simtus”, un Singapūra ir visvairāk ietekmēta, norāda avots, kurš lūdza anonimitāti jautājuma jutīguma dēļ, ziņoja CNBC.

Lai gan Lazada pārstāvis Singapūrā neapstiprināja atlaišanu, šī persona trešdien intervijā CNBC sacīja: “Mēs veicam proaktīvus pielāgojumus, lai pārveidotu savu darbaspēku, lai labāk pozicionētu sevi veiklākam, racionālākam darba veidam, lai apmierinātu nākotnes uzņēmējdarbību. vajadzībām.”

“Šīs transformācijas dēļ mums ir jāpārvērtē mūsu darbaspēka prasības un darbības struktūra, lai nodrošinātu, ka Lazada ir labāk pozicionēta mūsu biznesa un cilvēku nākotnei,” piebilda uzņēmums.

Lazada, kas darbojas Singapūrā, Indonēzijā, Malaizijā, Filipīnās, Taizemē un Vjetnamā, ietver visas funkcijas, tostarp komerciālo, mazumtirdzniecības un mārketinga atlaišanu. Avots minēja, ka atlaišana notiek šonedēļ, un, lai gan daži darbinieki ir saņēmuši uzaicinājumus uz tikšanos, viņiem vēl ir jāsaņem konkrēta informācija.

Lazada, kas dibināta 2012. gadā, ir galvenais tiešsaistes iepirkšanās un pārdošanas galamērķis Dienvidaustrumāzijā — tas atrodas Indonēzijā, Malaizijā, Filipīnās, Singapūrā, Taizemē un Vjetnamā. Lazada palīdz vairāk nekā 100 000 vietējo un starptautisko pārdevēju, kā arī 2500 zīmolu apkalpot 560 miljonus patērētāju reģionā, izmantojot savu tirgus platformu, ko atbalsta plašs pielāgotu mārketinga, datu un pakalpojumu risinājumu klāsts. Lazada piedāvā lielisku klientu pieredzi, izmantojot plašu loģistikas partneru tīklu un savu pirmo un pēdējo jūdzi.

Lazada kļuva par Alibaba Group meitasuzņēmumu pēc tam, kad Ķīnas tehnoloģiju gigants 2016. gadā iegādājās RedMart par 35 miljoniem ASV dolāru, kas ir krietni mazāk nekā 55 miljonu ASV dolāru riska finansējums, kas tika ieguldīts uzņēmumā. Lazada tagad darbojas kā meitas uzņēmums Alibaba International Digital Commerce Group, kurā ietilpst arī AliExpress.