Humane paziņo AI Pin izlaišanas datumu

Humane piektdien paziņoja, ka AI PIN — tā uzkrītošā, ar mākslīgā intelekta darbināma valkājama ierīce, tiks sākta piegāde 2024. gada martā. Cilvēki, kuri veica prioritārus pasūtījumus, vispirms saņems savas ierīces, un Humane saka, ka pasūtījumi tiks nosūtīti, pamatojoties uz pirkuma datumu. saskaņā ar ziņu vietnē X (agrāk Twitter).

Lai gan Humane nenorādīja konkrētu datumu, kad pasūtījumi tiks nosūtīti, marta laika grafiks ir konkrētāks nekā 2024. gada sākuma laika grafiks, ko uzņēmums nodrošināja novembrī.

Paredzams, ka humānā AI Pin piegāde tiks sākta martā. Piektdien uzņēmums ievietoja vietnē Uzņēmums iepriekš sniedza aplēses par “2024. gada sākumu” par valkājamu ierīci bez displeja, kas paredzēta viedtālruņu aizstāšanai.

Humāna AI Pin — maza pārnēsājama ierīce

Humane paziņo AI Pin izlaišanas datumu

Humane, ko dibināja bijušie Apple darbinieki Bethany Bongiorno un Imran Chaudhry uzskata, ka viedtālruņi ir pēdējās dienās. Viņš uzskata, ka ar mākslīgā intelekta darbināmi valkājamie produkti ir “jauns domāšanas veids, jauna iespēju sajūta.”

Pagājušajā mēnesī savā lielajā atklājumā Humane parādīja, kā ierīce var izvēlēties starp dažādiem mākslīgā intelekta pakalpojumiem, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, neliekot jums skatīties ekrānā. Uzņēmums arī demonstrēja savu projekcijas sistēmu, kas var parādīt lietas, ar kurām mijiedarboties.

AI PIN ir maza ierīce, kuru varat piestiprināt pie apģērba vai aksesuāriem. Tas izmanto balss, žestu un pieskāriena ievades kombināciju, lai piekļūtu dažādiem AI pakalpojumiem, piemēram, meklēšanai, tulkošanai, navigācijai un citiem. Ierīcei ir arī projekcijas sistēma, kas var parādīt informāciju un saskarnes jūsu rokātāpēc jums nav jāskatās ekrānā.

AI Pin pirmo reizi tika atklāts novembrī videoklipā, kurā tika parādītas dažas tā funkcijas un iespējas. Tomēr videoklipā bija redzama arī acīmredzama kļūda vienā no AI darbināmām atbildēm, radot dažus jautājumus par ierīces uzticamību.

Humane ir jaunuzņēmums, ko dibināja bijušie Apple darbinieki, kuri 2017. gadā pameta tehnoloģiju gigantu, lai īstenotu savu redzējumu par humānāku tehnoloģiju izveidi. Uzņēmums ir piesaistījis vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru fondos no tādiem investoriem kā Sam Altman, Marc Benioff un Lachlan Murdoch.

Imran Chaudhri un Bethany Bongiorno, Humane līdzdibinātāji:

«Mēs uzsākam Ai Pin publiskos pasūtījumus, iezīmējot jaunu aizraujošu nodaļu mūsu ceļojumā. Neticami lielais pieprasījums jau ir pārsniedzis mūsu cerības, parādot pasaules sajūsmu par visprogresīvāko AI pieredzi.

Ai Pin nav tikai produkts; ir revolūcija skaitļošanā ar mūsu Cosmos operētājsistēmas kodolā iebūvētu AI, ko uzlabo mūsu abonementa uzlabotās iespējas. Mēs vēlamies mācīties un augt kopā ar savu pirmo Ai Pin kopienu, pārveidojot veidu, kā mēs mijiedarbojamies ar pasauli.

Tas ir vairāk nekā palaišana, tas ir jaunas ēras sākums.

IA PIN palaišana

Humane paziņo AI Pin izlaišanas datumu

Bet tas viss ir par diezgan augstām izmaksām; AI PIN sākas ar USD 699, un tam ir nepieciešamais abonements USD 24 mēnesī, lai iegūtu tālruņa numuru un izmantotu mobilos datus.

$699 AI Pin nav displeja; tā vietā tas paļaujas uz skaņas signāliem un projektoru, kas lietotājam nosūta atbilstošu informāciju. Šī cena var pieaugt līdz 799 $ atkarībā no izvēlētās krāsas. Dibinātāji koncentrējas uz ierīces privātumu ar kontekstuālo informāciju, solot to “Uzreiz saproti, kas jums nepieciešams, uzreiz savienojot jūs ar pareizo AI pieredzi vai pakalpojumu.”

OpenAI, partnerība ar Microsoft un Tidal, nodrošina to, ko uzņēmums sauc “piekļuve dažiem no spēcīgākajiem mākslīgā intelekta modeļiem un platformām pasaulē.”

Pin darbina četrkodolu Snapdragon procesors ar īpašu Qualcomm AI dzinēju, kas darbina Cosmos OS programmatūru. Tas ir pieejams trīs krāsu opcijās, no kurām divas pievieno tās cenai papildu USD 100. Pircējiem, kas ir izveidoti kā MVNO (mobilā virtuālā tīkla operators), ir jāmaksā USD 24 mēnesī, lai piekļūtu PIN mobilajiem datiem.

Prioritārā piegāde AI pin

Humane paziņo AI Pin izlaišanas datumu

Pēc tās atklāšanas TED Talk pasākumā jūlijā, Humane AI Pin kļuva pieejams priekšpasūtīšanai novembrī.

Lai gan uzņēmums sākotnējās prezentācijas laikā nenorādīja precīzu piegādes datumu, tas apstiprināja, ka lietotājiem būs jāgaida līdz 2024. gada sākumam, lai iegūtu ierīci. Tagad Humane ir nodrošinājis precīzāku laika grafiku, apstiprinot, ka AI PIN tiks nosūtīts 2024. gada martā.

Ir svarīgi pievērst uzmanību Tie, kas veica prioritāru pasūtījumu AI PIN, būs pirmie, kas saņems savas ierīces. Humane arī norādījusi, ka secība, kādā tiks izpildīti priekšpasūtījumi, būs atkarīga no tā, cik ātri tie tiks veikti.

Savā oficiālajā paziņojumā Humane paskaidroja: “Mēs piegādājam visus pasūtījumus tādā secībā, kādā tie tika saņemti, pamatojoties uz pirkuma datumu”.

Humane AI Pin: īss pārskats

2019. gadā dibināto Imran Chaudhri un Bethany Bongiorno Humane veido tehnoloģijas un platformas inteliģences laikmetam. Tās pirmais produkts, Humane Ai Pin, ļauj patērētājam visur nēsāt līdzi AI spēku. Viņi ir sadarbojušies ar Microsoft, OpenAI, Qualcomm Technologies, Inc. un T-Mobile savā misijā, lai nodrošinātu nākamo personālo mobilo skaitļošanas laikmetu, kas tiks nodrošināts ar AI.

Tiem, kuri, iespējams, nezina šīs mākslīgā intelekta darbinātās ierīces vēsturi, pastāstiet, ka ierīcei ir Snapdragon procesors un tai trūkst tradicionālā ekrāna, tāpēc tā visu informāciju projicē uz virsmām, tostarp lietotāja roku.

AI tehnoloģijas integrācija šajā valkājamajā ierīcē ļauj tai veikt plašu funkciju klāstu. Tie ietver valodu tulkošanu, balss ziņojumapmaiņu, informācijas meklēšanu, e-pasta pārvaldību…Šīs darbības tiek uzsāktas, izmantojot balss komandas, padarot to par brīvroku un intuitīvu ierīci.

AI PIN piedāvā unikālu brīvroku pieredzi, kas spēj veikt dažādus uzdevumus, izmantojot balss komandas.