OnePlus pievienojas AI spēlei: iepazīstina ar jauno AI Eraser Tool

Šodien, izmantojot paziņojumu presei, OnePlus ir paziņojis par AI Eraser rīku saviem viedtālruņiem, atzīmējot tā uzsākšanu AI vadītas programmatūras funkcijās. Tas ir nozīmīgs uzņēmuma solis uz priekšu, un tas, iespējams, radīs revolūciju OnePlus attēlu rediģēšanā ar nepieredzētu vieglumu un radošumu.

OnePlus ienāk AI arēnā ar jaunu attēlu dzēšgumiju rīku

Kinder Liu, OnePlus izpilddirektors un prezidents, sacīja, ka uzņēmums plāno sniegt lietotājiem iespējas, izmantojot novatoriskas AI funkcijas. Viņš runāja par to, kā ģeneratīvais mākslīgais intelekts var mainīt produktivitāti un radošumu. Un minēja rīku AI Eraser kā OnePlus sākumu AI vadītās tehnoloģijās. Konkurē ar tādiem nozares gigantiem kā Samsung un Google Magic Eraser.

Lietotāji AI dzēšgumiju atradīs OnePlus fotoattēlu bibliotēkā. Tas izmanto mākslīgo intelektu (AI) un uzlabotus algoritmus, lai nekavējoties noņemtu nevēlamus elementus no attēliem. Viss, kas jādara, ir identificēt un atlasīt objektus, piemēram, svešiniekus vai plankumus, kurus viņi vēlas izgriezt no attēla. Ierīce izvēlas šo zonu un automātiski ģenerē citu fonu, kas lieliski saplūst ar sākotnējo fotoattēlu. Šeit ir attēla paraugs “pirms” un “pēc”, ko OnePlus savā paziņojumā presei demonstrēja.

OnePlus AI Eraser Tool 1
OnePlus AI Eraser Tool 2OnePlus AI Eraser Tool 2
OnePlus AI Eraser Tool 1OnePlus AI Eraser Tool 1
OnePlus AI Eraser Tool 2OnePlus AI Eraser Tool 2

OnePlus koncentrēšanās uz precizitāti un uzticamību ir novedusi pie AI Eraser izstrādes. Funkcija darbojas ar patentētu lielas valodas modeli (LLM), kas ir intensīvi apmācīts, izmantojot milzīgu datu kopu, kas spēj izprast sarežģītas ainas, tādējādi nodrošinot kontekstam atbilstošus viedos objektus.

Saskaņā ar Nicole Zhang, OnePlus AI produktu ģenerāldirektores teikto, viņu jaunā piedāvājuma pamatā ir uz lietotāju orientēta dizaina filozofija. Tam nav nepieciešama manuāla rediģēšana vai īpaša fotoattēlu redaktora programmatūra. Tātad attēlu retušēšanu var veikt ikviens neatkarīgi no viņu zināšanu līmeņa.

Šīs ir ierīces, kurām ir jāsaņem AI Eraser rīks

AI Eraser rīks pakāpeniski tiks izvietots jaunās ierīcēs, sākot no aprīļa. Turpmākie paziņojumi par papildu atbalstītajām ierīcēm, kā arī atjauninājumi tiks paziņoti, izmantojot citus kanālus, tostarp e-pastu. Ierīces, kas paredzētas AI dzēšgumiju saņemšanai, ietver OnePlus 12, OnePlus 12r, OnePlus 11, OnePlus Open un OnePlus Nord CE 4.

OnePlus AI dzēšgumija norāda uz lietotāju orientētu inovāciju, ļaujot cilvēkiem vienkārši būt radošiem un uzlabot mobilās fotografēšanas pieredzi bez jebkādām pūlēm. Turklāt uzņēmuma pētniecībā un attīstībā ir arī citi AI projekti, kurus mēs, iespējams, pieredzēsim nākamajos mēnešos. Tāpēc sekojiet līdzi jaunumiem.