Pitaka MagEZ Slider 2, viss vienā pārnēsājama bāze un lādētājs

Mēs pārbaudījām Pitaka MagEZ Slider 2 3-in-1 uzlādes bāzi, kas apvieno iespēju uzlādēt līdz 3 ierīcēm ar 4000 mAh MagSafe portatīvo akumulatoru ko varat paņemt līdzi jebkur, lai nekad neizlādētos akumulators.

Vairākām ierīcēm ir daudz uzlādes bāzu, taču dažas no tām ir tik īpatnējas kā šis Pitaka MagEZ Slider. Tās modularitāte un dizains padara to atšķirīgu no visiem citiem, un ideja izmantot MagSafe portatīvo akumulatoru kā galda lādētāju jūsu iPhone Jāatzīst, ka tas ir ļoti asprātīgi, bet arī ļoti praktiski. Apvienojumā ar Apple Watch Power Dongle — jūsu Apple Watch pārnēsājamu lādētāju, kuram ir ātra uzlāde un ko varat ņemt līdzi jebkur, bet arī lieliski integrējas ar pamatni, mums ir ļoti interesanta bāze “4 in 1”, kas analizē.

Raksturlielumi

Produkts, kuru mēs šodien analizējam, patiešām ir divu produktu kombinācija, ko var iegādāties atsevišķi, bet pati Pitaka vietne mums piedāvā kopīgā iepakojumā. MagEZ Slider pamatnē ir iekļauts galddatora statīvs, kurā ir uzlādes vieta AirPods (tiešām jebkurš austiņu modelis ar bezvadu uzlādes maciņu) un ārējais akumulators, kas tiek ievietots pamatnē, lai uzlādētu jebkuru ar MagSafe sistēmu saderīgu iPhone. Tam vajadzētu pievienot Apple Watch Power Dongle, kas tiek piestiprināts pie pamatnes sāniski, un tam ir ātra Apple Watch uzlāde (saderīga no 7. sērijas un jaunākiem modeļiem un Apple Watch Ultra). Jums jāpievieno arī vismaz 20 W strāvas adapteris, kas nav iekļauts komplektā, mums ir USB-C uz USB-C kabelis.

Ja mēs vispirms skatāmies uz iPhone uzlādi, Tā jauda ir 7,5 W, kas nesasniedz bezvadu ātru uzlādi (15W). Kā jau teicu, tas tiešām ir MagSafe ārējais akumulators. ar jaudu 4000 mAh, kas pilnībā neuzlādē mūsu iPhone akumulatoru, taču ar to ir vairāk nekā pietiekami, lai tas kalpotu visu dienu pat ļoti intensīvi lietojot. Tā dizains ir diezgan kompakts, ar Pitaka tipisko aramīda šķiedru apdari aizmugures daļa un ar izliektām formām, kas padara to ļoti ērtu iPhone turēšanu vai lietošanu, kamēr akumulators ir vietā. Tam nav neviena veida pogas, lai to aktivizētu, tā sāk darboties, kad tā tiek novietota tieši uz iPhone.

Pitaka MagEZ slīdnis 2

Ārējais akumulators tiek uzlādēts, izmantojot USB-C pieslēgvietu, kas atrodas uz tā pamatnes, kas lieliski iekļaujas Pitaka pamatnē vai var uzlādēt ar jebkuru USB-C kabeli, kuru vēlaties izmantot. Tā priekšpusē ir gaismas diodes, kas norāda uz tā akumulatoru., un kas ir tieši redzami, kad tas ir novietots uz MagEZ Slider 2 uzlādes bāzes. Magnētiskais savienojums ir spēcīgs, un tas ļauj bez mazākajām problēmām novietot iPhone pat ar korpusu, ja vien tas ir saderīgs ar MagSafe sistēmu. , protams . Varat arī izmantot iOS 17 gaidstāves funkciju, novietojot iPhone horizontāli.

Tā aizmugurē ir papildu uzlādes stacija, kurai jāpievieno mazā magnētiskā bāze, kas ļauj novietot divas pozīcijas, augstāku, kas ir ideāli piemērota AirPods Pro vai Pro 2, un zemāku citiem garākiem uzlādes maciņiem. Magnētiskā sistēma, ko Pitaka ir izdomājusi, lai piestiprinātu šo mazo “plauktiņu”, ir patiešām ģeniāla un darbojas lieliski. Šīs vietas piedāvātā uzlādes jauda ir 5W. Vienā pusē tam ir USB-C pieslēgvieta, kurai varam pievienot kabeli, lai uzlādētu citu piederumu, vai Apple Watch Power Dongle, kas piedāvā 5 W ātru uzlādi. Šī mazā Apple viedpulksteņa uzlādes diska dizains ir ļoti skaists ar caurspīdīgo apdari, kas ļauj redzēt tā iekšpusi un magnētisko vāciņu, kad to nelietojat, ja vēlaties to jebkur ņemt līdzi.

Pitaka MagEZ slīdnis 2

Komplektu atbalsta rotējoša pamatne, kuru varat piestiprināt pie jebkuras gludas virsmas, pateicoties tajā esošajam līmgēlam, kas ir arī atkārtoti lietojams, lai jūs varētu bez problēmām uzlikt un noņemt pamatni. Pēc manas pieredzes, bāze ir stabila, neizmantojot želeju, bet, ja jūsu ideja ir izmantot pamatni pastāvīgi vienā vietā, vislabāk to izmantot. Pamatnes rotācija ir ļoti gluda un ļauj orientēt iPhone uz savu pozīciju, vai viegli paņemiet AirPods no aizmugures. Ja vēlaties, lai pamatne negrieztos, jums ir slēdzis, kas ļoti atgādina veco iPhone, lai deaktivizētu tālruņa skaņu.

Kopumā ar visiem piederumiem Tā ir ļoti kompakta pamatne, kas aizņem ļoti maz vietas, lieliski piemērots jūsu naktsgaldiņam vai rakstāmgaldam. Metāliski pelēkā krāsa, apdare ar aramīda šķiedru rakstu un Apple Watch Power Dongle caurspīdīgā pelēkā krāsa piešķir tai modernu, bet bez striktu izskatu. Atcerēsimies, ka tajā nav nevienas citas gaismas, izņemot MagSafe akumulatora mazās gaismas diodes, kas jūs nemaz netraucē, ja gulēsiet to izmantot uz naktsskapīša.

Pitaka MagEZ slīdnis 2

Daudzpusīgs un ērts

Pitaka ideja ar šo MagEZ Slider bāzi ir ļoti laba, un viņš to diezgan labi realizē. Jūsu iPhone pārnēsāšana ir tikpat ērta, cik tas var būt ar jebkuru MagSafe stiprinājumu, un tā ir arī magnētiskā turētāja sniegtā drošība. Ja vēlaties paņemt līdzi savu iPhone, vienkārši atvienojiet to un dodieties, un, ja vēlaties to paņemt līdzi ar MagSafe akumulatoru, vienkārši pabīdiet uz augšu, un akumulators viegli atvienosies no USB-C. Dizains ir tik labi pabeigts, ka MagSafe akumulatora noņemšana un uzstādīšana, lai izveidotu savienojumu ar USB-C, ir vienkārša un gluda. Tāpat kā zīds, es biju ļoti patīkami pārsteigts par šo detaļu.

To var likt kā Vienīgais trūkums ir tas, ka iPhone nav ātrās uzlādes, iespējams, ierobežojuma dēļ, kura dēļ uzlādi faktiski veic ārējs akumulators, nevis MagSafe uzlādes disks. Ja jums ir nepieciešama ātra uzlāde, tas var būt ierobežojošs faktors, taču vairumā gadījumu tas nav tāpēc, ka 7,5 W piedāvā labu uzlādes ātrumu ar priekšrocību, ka tas novērš iPhone pārmērīgu pārkaršanu.

Pitaka MagEZ slīdnis 2
Pitaka MagEZ slīdnis 2
Pitaka MagEZ slīdnis 2
Pitaka MagEZ slīdnis 2
Pitaka MagEZ slīdnis 2
Pitaka MagEZ slīdnis 2
Pitaka MagEZ slīdnis 2
Pitaka MagEZ slīdnis 2
Pitaka MagEZ slīdnis 2
Pitaka MagEZ slīdnis 2

Redaktora viedoklis

MagEZ Slider 2 uzlādes bāze kopā ar Apple Watch Power Dongle ar tās savdabīgo dizainu piedāvā ne tikai līdz pat trīs ierīču vienlaicīgu uzlādi, bet arī MagSafe ārējais akumulators, kas vienmēr ir gatavs aizvest jūs prom no mājām šajās dienās. jums ir nepieciešams vairāk nekā pietiekami iPhone akumulatora darbības laiks. Tam jāpievieno ļoti kopts dizains, kvalitatīvi materiāli un rotējoša sistēma, kas ļauj orientēt pamatni pēc vēlēšanās. Pilnu komplektu var iegādāties Pitaka mājaslapā (saite) par 148,64 USD un tagad Ziemassvētkos ar piedāvājumu, kas samazina tā cenu līdz 112,97 USD ar bezmaksas piegādi uz jebkuru vietu pasaulē.

Pros

  • Rūpīgs un kompakts dizains
  • Integrēts MagSafe portatīvais akumulators
  • Apple Watch ātra uzlāde
  • Grozāmais atbalsts

Mīnusi

  • Nr. iekļauts strāvas adapteris (minimums 20 W)
  • Nav ātras uzlādes iPhone