5 labākās lietotnes videoklipu lejupielādei, izmantojot jūsu iPhone

Fakts, ka Apple iPhone darbojas ar iOS, slēgtu operētājsistēmu, neļauj mums modificēt tajā esošās lietojumprogrammas, taču ir daudz veidu, kā atrisināt nelielas problēmas, kas ierīcē var rasties ikdienā. Piemēram, vienkāršs fakts nevar lejupielādēt video tieši no YouTube.

Lai to izdarītu, mums būs nepieciešama trešās puses lietojumprogramma vai pakalpojums, lai atrisinātu problēmu. Vietnē App Store ir pieejamas daudzas lietotnes, kas ļauj mums veikt šo uzdevumu. Mēs pat varam lejupielādēt video no YouTube, lai skatītos to vēlāk apgabalā, kur mums nav interneta savienojuma, tāpēc šodien es jums piedāvāju 5 labākās lietotnes video lejupielādei, izmantojot savu iPhone.

Lietotnes no video lejupielādetie ne tikai ļauj mums lejupielādēt videoklipus no vairāk vai mazāk pazīstamām vietnēm, piemēram, YouTube, Daily Motion vai Vimeo, taču varat arī lejupielādēt videoklipus no gandrīz jebkuras video straumēšanas vietnes internetā. Turklāt varat arī vēlāk kopīgot lejupielādēto saturu ar savu iPad vai MacBook, lai ar to strādātu. Apskatīsim labākās lietotnes videoklipu lejupielādei savā iPhone tālrunī!

5 labākās lietotnes videoklipu lejupielādei, izmantojot jūsu iPhone

Video lejupielādes pārlūks

Video lejupielādes pārlūks

Šī vienkāršā un ērti lietojamā lietojumprogramma ļauj lejupielādēt videoklipus no aptuveni visām video vietnēm, lejupielādes process ir ļoti vienkāršs un tiek pabeigts ar vienu pieskārienu. Vēl viena laba iezīme ir tā, ka tā atbalsta .m3u8 formātu, kas ir Dailymotion lejupielādes formāts.

Tomēr videoklipi, kuriem ir .m3u8, netiks pārsūtīti uz jūsu iPhone kameras albumu, bet gan tiks pārsūtīti uz failu mapi. Iestatījumos varat arī iespējot piekļuves koda bloķēšanas opciju, lai saturs vienmēr būtu aizsargāts. Iespaidīgākā funkcija ir Air-play režīms, kas ļauj atskaņot videoklipus citās ierīcēs izmantojot šo opciju. Varat to bez maksas lejupielādēt no App Store.

Pārlūks — video lejupielādētājs (AppStore saite)
Pārlūks — video lejupielādētājsBezmaksas

iDownloader — lejupielāžu un lejupielāžu pārvaldnieks

iDownloader nav līdzīgs jebkuram citam iPhone video lejupielādētājam, taču tas ir spēcīgs lejupielādētājs, kas ļauj ne tikai lejupielādēt videoklipus, bet arī dokumentus un audio failus. Lietojumprogrammas pārlūkprogrammai ir ļoti jaudīgas iespējas — ne tikai varat lejupielādēt videoklipus ar vienu pieskārienu, bet arī iespēja piespiest pieskārienu. var izmantot, lai lejupielādētu gandrīz visu, ko vēlaties.

No otras puses, šī lietotne ļauj mums vienlaikus lejupielādēt 50 videoklipus. Tas ir arī spēcīgs failu pārvaldnieks, jo tas ir ļoti vizuāls. Varat to bez maksas lejupielādēt no App Store.

iDownloader — ātrs un elegants failu lejupielādētājs (AppStore saite)
iDownloader — ātrs un elegants failu lejupielādētājsBezmaksas

HD video lejupielādētājs

HD video lejupielādētājs

Tā ir lieliska lietojumprogramma, kas ir bezmaksas, lai gan tajā ir pirkumi lietotnē, un dažreiz tā piedāvā maksas lietojumprogrammu. Labākā daļa no Šī lietojumprogramma atbalsta vairāk nekā 30 dažādus formātustāpēc iPhone tālrunī lejupielādēt vai atskaņot jebkāda veida video nebūtu problēmu.

Arī šīs lietotnes pārlūkprogramma atbalsta reklāmu bloķētāju, forza lejupielādi un pat reālu grāmatzīmju opciju, tāpat kā Safari tīmekļa pārlūkprogrammā. Šīs lietotnes video atskaņotājs nodrošinās aptuveni visas funkcijas, sākot no atkārtošanas, sajaukšanas līdz atbalsta Air-Play režīmam.

HD video lejupielādētājs — lejupielāde (AppStore saite)
HD video lejupielādētājs — lejupielādeBezmaksas

Video Downloader — lejupielādes pārvaldnieks un multivides atskaņotājs

Video Downloader — lejupielādes pārvaldnieks un multivides atskaņotājs, lietotnes lejupielādē iPhone videoklipus

Ja meklējat perfektu un bezmaksas lietojumprogrammu, video lejupielādētājs var būt ļoti labs risinājums. Ar neierobežotām funkcijām, sākot no tīmekļa pārlūkprogrammas līdz Saglabājiet videoklipus un atskaņojiet tos, izmantojot iebūvēto multivides atskaņotājunodrošina visu gludi un eleganti.

Turklāt tas atbalsta arī aptuveni visus jebkuras vietnes formātus un nodrošina drošību videoklipu bloķēšanai. Varat ne tikai pārsūtīt videoklipus uz Camera Roll, bet arī varat pārsūtīt videoklipus uz Mac vai Windows datoru, izmantojot Wi-Fi pārsūtīšanas opciju no iestatījumiem.

Video atskaņotājs un multivides pārvaldnieks (AppStore saite)
Video atskaņotājs un multivides pārvaldnieksBezmaksas

Video Saver PRO+ Cloud Drive, labākā lietotne sarakstā

lietotnes lejupielādē iPhone videoklipus

Ja meklējat jaudīgu multivides rīku komplektu, lai lejupielādētu un augšupielādētu failus no mākoņa vai vietnes, Video Saver PRO var būt labākais risinājums.

Tas ir parasts failu lejupielādētājs, taču tas ir arī uzlabots multivides failu organizētājs, lai lejupielādētu, augšupielādētu, importētu vai eksportētu failus vienkāršā un ļoti vizuālā un intuitīvā veidā.

Tam ir tīrs un sakārtots dizains, un interfeiss ir tik vienkārši lietojams, ka dažu minūšu laikā jūs būsiet apguvis lietotnes darbību un ātri varēsit pārvietoties pa dažādām izvēlnēm. Lietojumprogramma ir bezmaksas un atrodat to App Store, bet, ja par to maksājat, jūs saņemsiet atbalstu Google diskam un Dropbox, vienlaicīgas lejupielādes un augšupielādes, iespēju eksportēt video failus kameras rullī, kā arī daudzas citas iespējas.

Turklāt lietojumprogramma var darboties daudzās ierīcēs neatkarīgi no to operētājsistēmas. Jūs varat lejupielādēt saturu tieši ar saiti, kopīgojiet to, izmantojot AirDrop un GoogleCast, iestatiet lietotnes paroli, izmantojiet to darbvirsmas režīmā, konvertējiet audio par video, atbalsta MP3, MP4, M4A…

Varat arī atskaņot mūziku vai video fonā, lejupielādēt vai augšupielādēt dažādu saturu vienlaikus, varat augšupielādēt un publicēt videoklipus vai izmantot lietotnē integrēto atskaņotāju, piemēram, importēt vai eksportēt saturu no ruļļa.

Video atskaņotājam ir ekvalaizers, subtitru atbalsts, atbalsta MP4, M4V, MOV, MKV, FLV, WEBM, 3GP, WMV, AVI vai MKV, kā arī tam ir video kompresors, lai ietaupītu krātuvi. Pastāstiet arī, ka tas atbalsta arī fotogrāfijas ar JPG, HEIC, PNG formātiem…

Atcerieties, ka varat to lejupielādēt bez maksas un izmantojiet to iPhone, iPod Touch vai iPad un ievietojiet piekļuves kodu, lai viss saturs būtu aizsargāts.

Video Saver PRO+ mākoņa disks (AppStore saite)
Video Saver PRO+ Cloud DriveBezmaksas

Secinājums

Kā vienmēr, es ceru, ka jums patika šis raksts par 5 labākajām lietotnēm videoklipu lejupielādei, izmantojot jūsu iPhone, un ka tas palīdzēja lejupielādēt videoklipus savā iPhone tālrunī. Ja zināt citas lietotnes vai izmantojat citas savā ikdienā, ziņojiet mums komentāros.