Samsung drīzumā laidīs klajā atjauninātu Galaxy Watch 4 un Tab S6 Lite

Paredzams, ka Samsung 2024. gada otrajā pusē prezentēs Galaxy Watch 7 sēriju kopā ar jauniem salokāmiem tālruņiem. Taču pirms tam tas varētu laist klajā citu pulksteni. Tiek ziņots, ka uzņēmums gatavo atsvaidzinātu Galaxy Watch 4 versiju no 2021. gada. Tiek ziņots, ka tam ir arī atsvaidzināts Galaxy Tab S6 Lite.

Samsung vēlāk šogad atsāks Galaxy Watch 4

Galaxy Watch 4 sērija debitēja 2021. gada augustā kā pirmais viedpulkstenis, ko darbina pārbūvētā Wear OS (iepriekšējie modeļi darbojās ar Tizen). Pulksteņi tika piegādāti kopā ar Wear OS 3 One UI 4 Watch. Kopš tā laika Samsung tos ir atjauninājis uz One UI 5 Watch, pamatojoties uz Wear OS 4, kas pagājušajā gadā debitēja ar Galaxy Watch 6 sēriju.

Gandrīz trīs gadus vēlāk Galaxy Watch 4 sērija joprojām ir pārdošanā. Samsung pārdod pulksteņus par ļoti atlaidēm, un pēc tiem ir liels pieprasījums. Šķiet, ka pieprasījums ir pietiekami liels, lai uzņēmums varētu palaist atsvaidzinātu versiju. Sīkāka informācija ir ierobežota, bet Galaxy Watch 4 (2024) šogad “noteikti nāks”.uzticamais tipster Roland Quandt apgalvo.

Pagaidām nav neviena vārda par tā palaišanas datumu, cenām un specifikācijām. Ja mēs uzminēsim, atsvaidzinātais Galaxy Watch 4 varētu ierasties pirms Galaxy Watch 7 sērijas. Tam var būt jaunāks procesors, un tajā var darboties uz Wear OS 4 balstīta One UI 5 Watch, kas ir izņemta no kastes. Samsung varētu to maksāt nedaudz zemāk par pašreizējām Galaxy Watch 5 un Galaxy Watch 6 sēriju cenām.

Ja šīs baumas izrādīsies patiesas, kas ir ļoti iespējams, ņemot vērā Quandt Samsung noplūžu rekordus, tuvāko mēnešu laikā mums vajadzētu dzirdēt vairāk par Galaxy Watch 4 (2024). Tikmēr sākotnējā versijā varētu būt vairāk cenu kritumu. Korejas uzņēmums var vai nevar pārtraukt to pirms atjauninātās versijas izlaišanas. Mēs jūs informēsim, kad būs vairāk informācijas.

Galaxy Tab S6 Lite, lai iegūtu otro atsvaidzināšanu

Samsung 2020. gada aprīlī laida klajā Galaxy Tab S6 Lite ar iebūvētu Android 10. 2022. gada maijā tas ieviesa planšetdatora atsvaidzinātu versiju ar jaudīgāku procesoru un operētājsistēmu Android 12. Tas pats avots apgalvo, ka ierīce drīzumā saņems otro atsvaidzināšanu.

Atkal mums trūkst detaļu. Mēs sagaidām, ka Samsung pievienos 5G savienojumu Galaxy Tab S6 Lite (2024), ko, iespējams, darbina jaunāka mikroshēma. Jaunajam modelim vajadzētu darboties arī operētājsistēmai Android 14. Pārējās specifikācijas var palikt nemainīgas. Abas šīs atjauninātās Galaxy ierīces varētu debitēt dažu nākamo mēnešu laikā.