$JTC tīkls, jauna 1. slāņa blokķēde, kas vērsta uz juridisko piemērošanu, kas jāiekļauj BitMart Exchange sarakstā

Čikāga, Ilinoisa, 2024. gada 9. janvāris, Chainwire

$JTC, juridiskās palīdzības Bitcoin filiāles vietējais marķieris, drīzumā tiks iekļauts BitMart sarakstā.

Ir apstiprināts ļoti gaidītais $ JTC saraksts BitMart. Monēta tiks iekļauta 1. septembrī plkst. 10:00 UTC.

Decembrī publicētais paziņojums par iekļaušanu sarakstā pietuvina kriptovalūtu nozari soli tuvāk piekļuvei tiem pašiem tiesiskās aizsardzības līdzekļiem, kas pieejami galvenajā finansējumā. Ieraksts ir nozīmīgs pavērsiens, jo tas nozīmē, ka JTC blokķēdes vietējā kriptovalūta būs pieejama biržā, kas katru dienu apkalpo miljardus dolāru un apkalpo klientus visā pasaulē. Lietotāji varēs tirgot $ JTC vietnē BitMart ar USDT pārī.

BitMart apstiprina JTC sarakstu savā oficiālajā X profilā

BitMart saraksts tiek publicēts pēc gandrīz divu gadu izstrādes, lai integrētu $ JTC monētu ar oficiālajām valsts un federālajām tiesu sistēmām. Pēdējos divus gadus Juratas ekosistēma ir piedzīvojusi virkni attīstību, tostarp JTC Ordinals palaišanu, juridisko firmu un advokātu iesaistīšanu JTC blokķēdes raktuvēs un tiešsaistes kopienas izaugsmi, kurā tagad ir tūkstošiem dalībnieku. pāri XTelegram un Discord.

Lēmums iekļauties BitMart ir devis $ JTC milzīgu piekļuvi tirgum, jo ​​biržai ir vairāk nekā divi miljoni lietotāju un tā darbojas 180 valstīs. Saskaņā ar CoinMarketCap datiem BitMart 24 stundu tirdzniecības apjoms svārstās no 1 līdz 2 miljardiem USD, un tajā ir vairāk nekā 700 tirdzniecības pāru.

$JTC: daudzu utilītu kriptovalūta, kas nodrošina juridiskas iespējas izmantot blokķēdi

$JTC ir vietējā JTC blokķēdes kriptovalūta, kas tika izveidota kā Bitcoin filiāle 2022. gada 8. janvārī bloka augstumā 717808. Kad JTC filiāle tika ieviesta, visi $BTC maki tika atspoguļoti, proti, ikviens, kurš turēja $ BTC pirms filiāles datuma ir tiesības pieprasīt $ JTC attiecībā 1:1.

Līdzīgi kā $BTC, jauni $JTC marķieri tiek izveidoti, veicot ieguvi, izmantojot Proof-of-Work blokķēdi, turklāt piedāvājums ir ierobežots līdz 21 miljonam. JTC blokķēdes kalnrači ir advokāti un juridiskas firmas, kas ir pievienojušās, jo ir ieinteresētas sniegt ieguldījumu juridiski uzlabotā Bitcoin versijā.

Starp Jurat Attorney Miners grupai ir Džeremijs Hogansievērojama personība Web3 normatīvajā telpā un praktizējoša juriste uzņēmumā Hogan & Hogan.

Jurats savieno blokķēdi ar esošajām juridiskajām procedūrām valsts un federālajās tiesās. Rezultātā tas nodrošina tiesisku aizsardzību pret kriptovalūtas darījumiem, nepieprasot esošajām tiesību sistēmām veikt nekādas būtiskas izmaiņas.

“Bloku ķēdes tehnoloģijas priekšrocības ir milzīgas. Gandrīz katra nozare un persona ir ieguvēja, taču pirms $ JTC lielākajai daļai cilvēku risks glabāt līdzekļus ķēdē bija pārāk liels. Kā vidusmēra cilvēks var uzticēt savus mūža ietaupījumus tehnoloģijām bez tiesiskas aizsardzības? sacīja Kanovičs. “BitMart saraksts ir galvenais pavērsiens kriptovalūtu vispārējai ieviešanai, jo tas padara $JTC pieejamāku galvenajiem lietotājiem.”

$JTC vietnē BitMart: drīzumā

Paredzams, ka $JTC saraksts tiks publicēts nākamajās nedēļās, un būs pieejami gan USDT, gan USDC pāri.

Lietotāji var sekot Juratam pāri XTelegram un Discord, un esiet viens no pirmajiem, kas uzzina turpmākus atjauninājumus par ierakstu.

Par Juratu Blockchains

Jurats Blockchains pozicionē sevi kā vadošo decentralizēto tiesiskās izpildes risinājumu nodrošinātāju komerciāliem un valdības lietotājiem. Tās tehnoloģijas darbina $JTC — ar tiesu savienotu Bitcoin ($BTC) dakšiņu ar unikālām iespējām iekasēt atmaksāt neautorizētus darījumus. Jurat tehnoloģijas nodrošina blokķēdes nemanāmu integrāciju gan ar civiltiesību, gan krimināltiesību sistēmām, padarot to pievilcīgu uzņēmumiem, regulatoriem un tiem, kas vēlas marķēt ārpus ķēdes aktīvus.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Jurata oficiālo vietni | Twitter | Vidēja

Sazināties

izpilddirektors
Maiks Kanovičs
Jurats
[email protected]