DePIN un DeWi pievienojas Sui revolucionārajā Karrier One partnerībā, drīzumā tiks laists klajā marķieris

Markham, Ontario, 2024. gada 11. janvāris, Chainwire

Darījums ietver stratēģiskus ieguldījumus no Sui, lai veicinātu Karrier One pieaugošās globālās pēdas paplašināšanos

Sui sadarbībā ar Karrier One lepni paziņo par stratēģisku partnerību, kas iezīmē nozīmīgu lēcienu progresīvu telekomunikāciju pakalpojumu integrēšanā ar web3 tehnoloģijas dinamiskajām iespējām. Partnerības pamatā ir ieguldījums, ko Sui veic Karrier One, kas nodrošina finansējumu, lai palīdzētu paplašināt tās decentralizētās fiziskās infrastruktūras (DePIN) tehnoloģiju. Šī sadarbība parāda decentralizētu tehnoloģiju potenciālu, lai ievērojami paplašinātu piekļuvi digitālajai pasaulei un uzlabotu savienojamību nepietiekami apkalpotiem iedzīvotājiem.

Šīs jaunās partnerības tehniskajā integrācijā tiks iekļauti DePIN pakalpojumi, kurus nodrošina Sui blokķēde, un Karrier One decentralizētā bezvadu (DeWi) tīkla marķiera palaišana uz Sui. Turklāt Karrier One ekosistēmas atbalstītāji un dalībnieki varēs nopelnīt DeWi marķierus par dažādām aktivitātēm, piemēram, radio izvietošanu un mobilo ierīču lietošanu, izmantojot Karrier One tālruņu numurus.

Šī palaišana ne tikai ievieš daudzpusīgu pārvaldības marķieri, bet arī paplašina Karrier ekosistēmu ar daudzveidīgu utilītu klāstu, kam var piekļūt un ko patērē, izmantojot aizstājamus marķierus un NFT. Piemēram, Karrier One ieviešanas ietvaros Karrier One pārdos universālos tālruņu numurus tīklā un nodrošinās ar NFT, izmantojot Karrier numuru sistēmu (KNS), kas ir papildināta ar funkcijām, kas piešķir prioritāti pašsuverēnai digitālajai identitātei, aizsargājot lietotāja datus. un uzlabot digitālo drošību.

Galvenā KNS iezīme būs zkLogin integrācija, Sui pamatprimitīva, kas racionalizē lietotāju mijiedarbību ar Sui, iespējojot Web3 autentifikāciju ar pazīstamiem web2 akreditācijas datiem. Piemēram, izmantojot zkLogin, lietotāji var pieteikties, izmantojot Google vai Facebook, lai izveidotu pašpārvaldes maku, kas nodrošināts ar nulles zināšanu pierādījumiem. Apvienojot KNS ar zkLogin uz Sui, partnerība ļauj galalietotājiem veikt darījumus tīmeklī 3, izmantojot savus tālruņa numurus, tā vietā, lai viņiem būtu jāpārvalda kriptovalūtas maciņš. Visi Karrier One tālruņu numuri tiks izplatīti ar šīm integrācijām kā tālruņa plāna noklusējuma opciju. Lietotāji varēs arī pārsūtīt savus numurus no citiem operatoriem, ļaujot viņiem izbaudīt KNS un zkLogin priekšrocības. Pirmo reizi lietotāji varēs norādīt adresi tīklā, izmantojot tālruņa numuru, un droši un privāti nosūtīt un saņemt digitālos līdzekļus, izmantojot īsziņu, bez nepieciešamības iestatīt maku.

Karrier One, kas jau ir vadošais spēlētājs DePIN tehnoloģijā, izmantos jaunos ieguldījumus no Sui, lai papildinātu savus piedāvājumus ar virkni jaunu pakalpojumu, piemēram, mazumtirdzniecības radio izvietošanu un inovatīvus mobilo tālruņu plānus kopā ar KNS, nodrošinot svarīgu infrastruktūru nepietiekami apkalpotajos apgabalos. Galvenais šī darba aspekts ir Karrier One progresīvās radiotehnoloģijas izmantošana, lai izmantotu neizmantoto bezvadu spektru, galvenokārt no lieliem telekomunikāciju uzņēmumiem, kuri bieži nevēlas uzņemties lielus kapitālieguldījumus, kas nepieciešami, lai izveidotu infrastruktūru noteiktos ASV reģionos un ārvalstīs. Rezultātā liela spektra daļa netiek izmantota. Karrier One novērš šo plaisu, efektīvi monetizējot šos signālus, lai veicinātu ilgtspējīgu ekonomisko izaugsmi un iekļaujošu savienojamību.

“Mēs esam priecīgi paziņot par savu sadarbību ar Sui fondu,” sacīja Samer Bishay, Karrier One izpilddirektors. “Šī partnerība ir nozīmīgs solis ceļā uz mūsu ietekmes un sasniedzamības paplašināšanu telekomunikāciju jomā. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt, ka savienojamība ir vispārēji pieejama, par pieņemamu cenu un ilgtspējīga. Sui paralēlie darījumi, efektīvas datu uzglabāšanas iespējas ķēdē un izcilā apstrādes jauda lieliski atbilst mūsu misijai. Sui ir pierādījis savu spēju uzturēt zemas un paredzamas maksas par gāzi pat masveida tīkla izmantošanas laikā, nodrošinot, ka mūsu lietotāji var pilnībā izmantot mūsu tehnoloģijas potenciālu, paredzot miljoniem ikdienas jaukto darījumu ķēdē un neskatoties uz lielo apjomu. prasības datu glabāšanai. Šī tehnoloģija ir ļoti svarīga mūsu telekomunikāciju lietojumprogrammu izveidei, kas prasa ātru, mērogojamu, liela apjoma darījumu apstrādi deviņu un desmit ciparu diapazonā.

Gregs Siourounis, Sui fonda rīkotājdirektors, komentēja: “Mūsu sadarbība ar Karrier One parāda mūsu apņemšanos izmantot decentralizētas tehnoloģijas, lai veidotu iekļaujošāku un savstarpēji savienotāku nākotni. Vairāk nekā tikai mērķu un vērtību saskaņošana, mūsu partnerība apvieno divas izcilas tehnoloģijas, lai veicinātu decentralizētas telekomunikācijas. Izstrādājot DePIN tīklu uz Sui, Karrier One izmanto tīkla mērogojamību, drošību un efektivitāti, kas nav līdzvērtīga esošajām platformām, un virza mūs uz nākotni, kurā šī tehnoloģija ir pozitīvu pārmaiņu katalizators.

Šī partnerība atspoguļo arī komandu kopīgo apņemšanos sasniegt Apvienoto Nāciju Organizācijas ilgtspējīgas attīstības mērķus (UN SDG), koncentrējoties uz kvalitatīvu izglītību (4. mērķis), rūpniecību, inovācijām un infrastruktūru (9. mērķis) un ilgtspējīgām pilsētām un kopienām (11. mērķis). . Konkrēti, Karrier One klātbūtne COP 28 konferencē Dubaijā 2023. gada beigās bija iespēja demonstrēt savus novatoriskos risinājumus un stratēģijas, kas atbilst globālajiem ilgtspējības centieniem. Šis izskats ne tikai uzsvēra Karrier One uzticību ilgtspējīgai praksei, bet arī uzsvēra tās pieaugošo ietekmi AAE un globālajā arēnā.

Partnerība starp Karrier One un Sui iemieso viņu vienoto redzējumu par decentralizētu tehnoloģiju izmantošanu sabiedrības un vides uzlabošanai. Paredzams, ka tas paātrinās DeWi risinājumu ieviešanu, sniedzot būtisku ieguldījumu pasaules centienos nodrošināt ilgtspējīgu, iekļaujošu un savienotu nākotni.

Sazināties

Sui fonds
[email protected]