Mavia varoņi pārspēj 1 miljonu lejupielāžu, dominē globālajā App Store klasifikācijā pirms marķiera palaišanas

Hanoja, Vjetnama, 2024. gada 5. februāris, Chainwire

Heroes of Mavia, ļoti gaidītā AAA mobilās stratēģijas spēle, ir ātri izcēlusies kā vienojošs spēks gan Web3, gan Web2 spēlētājiem, pārspējot vairāk nekā 1 miljonu lejupielāžu operētājsistēmās Android un iOS. Šis iespaidīgais pavērsiens uzsver spēles plašo pievilcību, apvienojot aizraujošu stratēģisku spēli ar novatoriskiem Web3 tehnoloģijas elementiem.

Spēles globālā pievilcība ir acīmredzama tās ievērojamajos sasniegumos dažādos tirgos. Tā ir nodrošinājusi 1. vietu Android bezmaksas spēļu kategorijā Ķīnā, kas ir nozīmīgs sasniegums, ņemot vērā valsts plašo spēļu kopienu. Tāpat tā atrodas Google Play augšgalā Nigērijā un spīd kā vadošā iOS spēle Polijā, demonstrējot tās plašo atzinību un popularitāti.

Heroes of Mavia lepojas ar augstākajiem reitingiem vairākos citos galvenajos spēļu tirgos, atspoguļojot tās globālo spēku un pievilcību. Tā ieņem 7. vietu Somijā operētājsistēmā iOS, 25. vietu ASV operētājsistēmā Android, 5. vietu Singapūrā Android ierīcē, 9. vietu Nīderlandē operētājsistēmā Android, 10. vietu Vjetnamā operētājsistēmā iOS, 6. vietu Pakistānā operētājsistēmā Android un 3. vietu pasaulē. Kanāda operētājsistēmā iOS. Šie augstākie reitingi iezīmē Heroes of Mavia kā pretendentu uz kļūt par vienu no labākajām Web3 spēlēm.

Pēc veiksmīgas palaišanas Heroes of Mavia sasniedza iespaidīgu 234 000 aktīvo lietotāju katru dienu, uzsverot tā saistošo saturu un spēcīgo kopienu, ko tas ir izveidojis. Šis impulss ir pamats gaidāmajam MAVIA marķiera marķiera ģenerēšanas pasākumam (TGE) 2024. gada 6. februārī. Tokens tiks iekļauts vadošajās biržās, piemēram, Bybit, KuCoin, HTX, Gate.ioun MEXCintegrējot spēli ar Web3 tehnoloģiju un paverot jaunas iespējas spēlētāju iesaistīšanai un iesaistīšanai.

Heroes of Mavia ir apliecinājums potenciālam apvienot tradicionālo spēļu mehāniku ar Web3 novatoriskajām iespējām. Ar savu globālo pievilcību, aizraujošo spēli un ilgtspējīgas izaugsmes modeli spēle ir pionieris spēļu industrijā. Tuvojoties MAVIA marķiera izlaišanai, uzņēmums aicina spēlētājus un tehnoloģiju entuziastus no visām pasaules malām pievienoties šim aizraujošajam ceļojumam.

Par Mavijas varoņiem

Heroes of Mavia ir AAA mobilā Web3 stratēģijas spēle, kas pieejama iOS un Android lietotņu veikalos visā pasaulē. Spēli atbalsta tādi ievērojami investori kā Binance Labs, Genblock Capital, Delphi Digital, Mechanism Capital, Bitkraft, Animoca Brands. Vietējie Heroes of Mavia žetoni $MAVIA tiks izlaisti 2024. gada 6. februārī.

Sazināties

Nanija Trana
[email protected]