Google Play standartizē lietotnē ietvertās atjaunināšanas uzvednes ar a "jauns rīks"

Pakalpojumā Google Play tiek ieviests jauns rīks, kura mērķis ir uzlabot lietotņu lietošanas pieredzi, mudinot viņus atjaunināt savas lietotnes uz jaunākajām versijām. Pakalpojuma Google Play mērķis ir to paveikt, izmantojot īpaši izstrādātas lietotnē ietvertās atjaunināšanas uzvednes. Neraugoties uz automātisko atjauninājumu un lietotņu atjauninājumu ērtībām, daži lietotāji joprojām var izmantot novecojušas vai neatbalstītas lietotnes versijas.

Nesen ieviestie Play atkopšanas rīki nodrošina izstrādātājiem iespēju mudināt lietotājus, kuri izmanto noteiktas lietotnes versijas, atjaunināt katru reizi, kad viņi restartē lietojumprogrammu. Šī proaktīvā pieeja nodrošina, ka lietotāji nav iestrēguši pie vecākām versijām, potenciāli nomocītas ar problēmām, un tuvina viņus paredzētajai lietotnes pieredzei.

Lai izmantotu šo funkciju, izstrādātāji var izmantot Google Play konsoli

Lai izmantotu atjaunināšanas uzvednes, izstrādātāji var pieteikties pakalpojumā Google Play Console un pāriet uz lapu Izlaidumi vai App Bundle Explorer. Šeit viņi var izvēlēties lietotņu versijas, kurām viņi vēlas aktivizēt atjaunināšanas uzvednes. Turklāt Play atkopšanas rīki ir pieejami, izmantojot Play izstrādātāja API, un gaidāmais paplašinājums ļaus izstrādātājiem vienlaikus atlasīt vairākas lietotņu versijas. Ņemiet vērā, ka izstrādātājiem ir jāizveido norādītā versija kā lietotņu komplekts, lai nodrošinātu netraucētu un efektīvu atjaunināšanas procesu.

Izstrādātāji var vēl vairāk uzlabot mērķauditorijas atlases kritērijus atjaunināšanas uzvednēm, pamatojoties uz tādiem faktoriem kā valsts vai Android versija, piedāvājot izstrādātājiem elastību savas pieejas pielāgošanā. Jāatzīmē, ka vairāk nekā 50% lietotāju ir pozitīvi atbildējuši uz šiem norādījumiem, atzīmēja Google. Tā rezultātā ievērojami palielinās to lietotāju skaits, kuri pāriet uz jaunākajām lietotņu versijām. Pēc atjaunināšanas uzvednēm izstrādātāji var izmantot Play Console atkopšanas rīkus, lai mainītu atjaunināšanas konfigurāciju, pārraudzītu tā norisi vai, ja nepieciešams, atceltu atkopšanas darbību.

Šī Google Play iniciatīva saskan ar platformas apņemšanos nodrošināt lietotājiem piekļuvi optimizētākajām un drošākajām lietojumprogrammu versijām. Nodrošinot izstrādātājus ar šiem atkopšanas rīkiem, Google mērķis ir radīt lietotājiem saskaņotāku lietotņu pieredzi. Google mudina izstrādātājus izpētīt un ieviest šo rīku, lai uzlabotu lietotāju iesaisti un apmierinātību.

Attēla kredīts: Google