Samsung un Hyundai sadarbojas, lai savienotu SmartThings ar EV

Samsung nesen paziņoja par stratēģisku partnerību ar Hyundai Motor Group, lai paplašinātu savu SmartThings platformu, lai atbalstītu savienotas automašīnas, jo īpaši elektriskos transportlīdzekļus (EV). Šīs sadarbības, kas aizsākās ar saprašanās memorandu (SM), kas tika parakstīts 3. janvārī, mērķis ir radīt integrētus risinājumus, kas nemanāmi apvieno viedās mājas funkcijas ar savienotām automašīnām. Galvenās jomas ietver pakalpojumu “Home-to-Car” un “Car-to-Home” izstrādi, ļaujot lietotājiem kontrolēt un uzraudzīt savas automašīnas no viedajām mājām un otrādi.

Pakalpojumi “No mājas līdz automašīnai” un “No automašīnas līdz mājām”, ko veicina Samsung SmartThings platforma, ļaus lietotājiem attālināti pārvaldīt dažādus transportlīdzekļa aspektus, piemēram, to iedarbināšanu, gaisa kondicionēšanas regulēšanu, logu vadību un pārbaudi. uzlādes statuss. Savukārt lietotāji var vadīt sadzīves tehniku, tostarp televizorus, gaisa kondicionierus un EV lādētājus, tieši no savas automašīnas informācijas un izklaides sistēmas. Integrācija nodrošinās lietotājiem nevainojamu pieredzi un iespēju izveidot rutīnas, kas automatizē konkrētus uzdevumus, piemēram, temperatūras pielāgošanu un EV akumulatora statusa parādīšanu.

Papildus darbam pie SmartThings, Samsung arī cieši sadarbojas ar HARMAN, lai uzlabotu pakalpojumus no automašīnas līdz mājām.

Turklāt partnerības mērķis ir ieviest integrētu mājas enerģijas pārvaldības pakalpojumu. Šis pakalpojums sniegs ieskatu enerģijas patēriņā dažādās savienotajās ierīcēs lietotāju mājās un nodrošinās optimālu uzlādes laiku viņu EV. Viedā sistēma ņems vērā tādus faktorus kā elektroenerģijas cenas, elektroenerģijas pieprasījuma reakcijas programmas, fotoelementu (PV) un enerģijas uzglabāšanas sistēmas (ESS) dati un laika specifiskās oglekļa emisijas.

Samsung uzsver, ka lietotāji var izmantot SmartThings, izmantojot rutīnu, racionalizējot savas ikdienas aktivitātes gan viedās mājās, gan pieslēgtās automašīnās. Sadarbība ir nozīmīgs solis, lai uzlabotu vispārējo klientu pieredzi viedajā dzīvē.

Uzņēmumi nav norādījuši konkrētu laika grafiku šo pakalpojumu ieviešanai. Tā kā tehnoloģiju un automobiļu rūpniecība turpina saplūst, tādas partnerības kā šī uzsver nepārtrauktas savienojamības un integrētu risinājumu pieaugošo nozīmi nākotnes dzīvesveidam.

Papildus centieniem Samsung cieši sadarbojas ar HARMAN, Samsung Electronics meitasuzņēmumu, lai uzlabotu pakalpojumus no automašīnas līdz mājām. HARMAN digitālā kabīnes pakotne “Ready Upgrade” ļauj lietotājiem instalēt SmartThings funkcijas, atbloķējot virkni pakalpojumu no automašīnas līdz mājām, vēl vairāk mazinot plaisu starp viedajām mājām un savienotiem transportlīdzekļiem.