Lockly Visage ļaus jums atbloķēt savu māju ar seju

Pašlaik notiek CES 2024, un mēs noteikti redzēsim virkni lielisku un novatorisku tehnoloģiju. Daži no mūsu iecienītākajiem zīmoliem demonstrē jaunas ierīces un interesantus konceptus, un viens no tiem ir Lockly. CES mēs apskatījām Lockly Visage viedo slēdzeni. Ir arī jauns Lockly viedās mājas centrmezgls, kas ir saderīgs ar jūsu pašreizējām un vecākām Lockly ierīcēm.

CES laikā notiek daudz lietu. Tātad, kāpēc gan to nepārbaudīt? Vietnē Android Headlines mēs atspoguļojam visus jaunākos un labākos CES 2024 paziņojumus. Tāpēc noteikti apskatiet vietni un mūsu īpašo CES lapu, lai uzzinātu, kas vēl tiek izdots.

Lockly iepazīstina ar gaidāmo Visage viedās mājas slēdzeni

Cilvēki vēlas pārliecināties, ka mājas ir drošas, tāpēc viņi pievēršas viedās mājas tehnoloģijām, lai uzlabotu mājas drošību. Daudzām viedajām slēdzenēm ir biometriskā drošība, kas palīdz nodrošināt jūsu mājas drošību. Lockly Visage viedā slēdzene ir tikai ierīce, lai to izdarītu.

Šī ir slēdzene, kas ir saderīga ar Apple Home Key, tāpēc tā ļauj atslēgt durvis, izmantojot iPhone tālruni. Vienkārši pieskarieties iPhone slēdzenei, un tas tiks atbloķēts jūsu vietā. Acīmredzot jūsu iPhone būs jāatbloķē pats. Ja iPhone izņemšana ir pārāk apgrūtinoša, varat izmantot Apple Watch, lai to atbloķētu.

Tas nav vienīgais veids, kā atslēgt durvis. Iesācējiem šī slēdzene ir aprīkota ar iebūvētu FaceID. Tātad, tas skenēs jūsu seju, lai atslēgtu jūsu durvis. Papildus tam ir arī pirkstu nospiedumu skeneris, lai jūsu durvis būtu aizslēgtas. Visbeidzot, jūs varat atslēgt durvis, izmantojot tapu.

Citas funkcijas

Šī ierīce ne tikai aizslēgs jūsu durvis, bet arī informēs, vai tuvumā atrodas cilvēki, izmantojot kustības detektoru. Slēdzene jūs brīdinās, ja tā konstatēs kustību.

Vai jūs neienīstat, kad izejat no mājas un aizmirstat aizslēgt durvis? Nu, Lockly Visage viedajai slēdzenei ir programmējama automātiskā bloķēšana. Tas automātiski aizslēgsies, kad durvis ir aizvērtas. Tātad, jums nav jāuztraucas, ja pametat māju un esat prom uz ilgāku laiku, nekā plānojāt.

Tā kā šī ir slēdzene, tā tiks pakļauta elementiem. Par laimi, šai viedajai slēdzenei ir IPX4 ūdensizturība. Tas ir paredzēts darbam temperatūrā no -4°F līdz 151°F (no -20°C līdz 66°C).

Lockly Visage tiks laists klajā 2024. gada vasarā par cenu 349 ASV dolāri.

Lockly Visage 728WRHK 5
Lockly Visage 728WRHK 4
Lockly Visage dzīvesveids
Lockly Visage Door dzīvesveids
Lockly Visage 728WRHK 5
Lockly Visage 728WRHK 4
Lockly Visage dzīvesveids

Lockly Matter Link

Tas iezīmē pagrieziena punktu uzņēmumam. Lockly Matter Link ir ar Matter saderīgs viedās mājas centrs. Tas var savienot pašreizējās un iepriekšējās Lockly ierīces, piemēram, Flex Touch, Access Touch un Secure Plus ierīces. Centrmezgls tiks integrēts ar šīm ierīcēm un padarīs tās saderīgas ar citām Matter atbalstītajām ierīcēm. Tātad jūs varēsiet izmantot šīs slēdzenes ar Apple Home, Amazon Alexa, Google Home un Samsung SmartThings. Tādējādi šīs ierīces tiek atvērtas plašai pakalpojumu ekosistēmai.

Lockly Matter Link būs pieejams vēlāk šogad par cenu 79,99 ASV dolāri.