Sertifikācija atklāj Lenovo Tab M11 specifikācijas, drīzumā tiks uzsākta

Lenovo gatavo jaunu budžeta Android planšetdatoru Tab M11. Tam vajadzētu nonākt kā Tab M10 pēcteci, kas tika laists klajā šī gada jūlijā. Lai gan nav pieejams gaidāmā modeļa palaišanas laika grafiks, tas tikko parādījās Google Play Console vietnē. Saraksts apstiprināja dažas tā specifikācijas, par kurām tika baumots.

Google Play Console sniedz vairāk informācijas par Lenovo Tab M11

Oktobrī Lenovo Tab M11 tika nopludināts vairākos augstas kvalitātes apmetumos, atklājot tā dizainu. Noplūde mums sniedza arī galvenās ierīces specifikācijas. Kopš tā laika planšetdators ir pamanīts FCC un TUV Rheinland sertifikācijas vietnēs. Pavisam nesen MySmartPrice to atrada pakalpojumā Google Play Console ar modeļa numuru TB330FU, norādot uz drīzu palaišanu.

Kā parasti, Google Play Console sarakstā tika atklāta informācija par ierīces displeju, procesoru un RAM. Jaunajam Lenovo Android planšetdatoram būs 1200 × 1920 pikseļu izšķirtspējas displejs ar 240 dpi ekrāna blīvumu. Iepriekšējā WindowsReport noplūde teica, ka tas ir 11 collu LCD panelis. Šeit mēs varētu iegūt 90 Hz atsvaidzes intensitāti.

Lai gan informācijas noplūdes gadījumos ir minēts MediaTek G88 astoņkodolu procesors Lenovo Tab M11, jaunākais sertifikācijas saraksts liecina, ka to darbina MediaTek MT8766A četrkodolu mikroshēmojums ar visiem četriem Cortex-A53 centrālajiem procesoriem, kas darbojas ar 2,0 GHz frekvenci. Šis mikroshēmojums ir īpaši izstrādāts mazjaudas planšetdatoriem, un tajā ir integrēts Imagination Tech PowerVR GE8300 GPU ar takts frekvenci 660 MHz.

Mēs redzam, ka šīs planšetdatora bāzes versijai ir 4 GB RAM. Lenovo var piedāvāt 64 GB iekšējās atmiņas. Citas atmiņas un krātuves konfigurācijas var ietvert 4GB+128GB un 8GB+128GB. Mēs sagaidām microSD kartes slotu, lai paplašinātu krātuvi vēl par 1 TB. Citas baumas ietver 6820 mAh akumulatoru, 8MP priekšējo kameru, 8MP aizmugurējo kameru, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, 3,5 mm audio ligzdu un Android 13 programmatūru.

Šis planšetdators jums nemaksās lielu naudu

Lenovo ir viens no retajiem uzņēmumiem, kas ražo labus Android planšetdatorus, un Samsung ir otrs lielais nosaukums. Lenovo Tab Extreme ir lielisks uzņēmuma vadošais piedāvājums. Tas attaisno savu cenu 1000 $+. Tomēr Tab M11 atrodas cenu spektra otrā galā un nemaksās jums bagātību. Piemēram, Tab M10 Plus (3. paaudze) Melnās piektdienas izpārdošanas laikā tika pārdota par 140 $. Jaunais modelis var nebūt tik zems, bet tam vajadzētu būt diezgan pieņemamam. Mēs jūs informēsim, kad Lenovo paziņos par Tab M11.