5 populārākās bezmaksas iOS lietotnes grafiskajam dizainam

Sākotnēji rediģēšanas rīki bija pieejami tikai jaudīgajos datoros, kuriem bija nepieciešama liela atmiņa un jauda. Taču, pateicoties jaunākajiem jauninājumiem tehnoloģiju nozarē, rediģēšanas rīki ir vieglāki un tie kļūst arvien pieejamāki. Tāpēc šodien mēs redzēsim 5 labākās bezmaksas iOS lietojumprogrammas grafiskajam dizainam.

Mūsdienās, pieaugot dizaina lietojumprogrammām Apple App Store, grafiskā dizaina entuziastiem nav jāveic uzdevumi Mac datorā, Viņi var izmantot savus iPhone, lai izstrādātu unikālus darbus. Taču, ja ir tik daudz lietotņu, no kurām izvēlēties, kā jūs varat izvēlēties labāko grafiskā dizaina lietotni, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam?

Neuztraucieties, šodien mēs detalizēti sniegsim 5 labākās bezmaksas iOS lietojumprogrammas grafiskajam dizainam. Apskatīsim viņus!

Pie radošuma ir jāstrādā

Tagad, kad digitālais mārketings ir kļuvis par vienu no svarīgākajiem uzņēmuma vai zīmola panākumu faktoriem, ir svarīgi ražot grafisko saturu ātrā tempā.

Par to, Grafiskie dizaineri var izmantot savus iPhone, lai radītu iespaidīgus darbus kas pārsteigs skatītājus, lietotājus, citus satura veidotājus un, protams, potenciālos pircējus. Šīs ir dažas no labākajām iPhone grafiskā dizaina lietotnēm, kuras varat izmēģināt jau šodien!

Atklājiet bezmaksas grafiskā dizaina lietojumprogrammas

PixelCut

5 populārākās bezmaksas iOS lietotnes grafiskajam dizainam

Pixelcut ir viena no visvieglāk lietojamajām grafiskā dizaina lietotnēm iPhone tālruņiem. Tā ir lieliska iespēja tiem, kas savus darbus publicē sociālo mediju platformās vai e-komercijas biznesa vietnēs.

Būtībā šis iPhone rīks palīdzēs ātri izveidot lieliskas izdrukas, izmantojot mākslīgo intelektu. Jums vienkārši būs jāuzraksta ziņa, un AI sniegs jums attēlu, kas atspoguļo jūsu rakstīto tekstu. Citādi, ir arī fona noņemšanas līdzeklis, daudzas teksta veidošanas iespējas un kolāžu izkārtojumus, no kuriem varat izvēlēties.

Pixelcut ir lieliska grafiskā dizaina lietotne, kas padarīs jūsu rediģēšanas procesu ātrāku nekā jebkad agrāk. Un, lai gan mums ir iespēja to izmantot bez maksas, dažas iespējas ir maksas.

Pixelcut — fotoattēlu redaktors (AppStore saite)
Pixelcut — fotoattēlu redaktorsBezmaksas

ARTA・AI fotoattēlu ģenerators

ARTA・AI fotoattēlu ģenerators

Iepazīstieties ar AI Arta — savu personīgo ar AI darbinātu mākslas studiju, kas izveidota, lai jūsu idejas pārvērstu satriecošos mākslas darbos. Tajā jūs atklāsiet neierobežotas radošuma pasauli. Apmācīts ar miljoniem attēlu no tīmekļa, Šis jaudīgais ģenerators dažu sekunžu laikā pārveidos jūsu sapņus vizuālajā mākslā! Jums vienkārši būs jāuzraksta doma, kas jums ir prātā, un AI ģenerēs attēlus, kas atbilst jūsu aprakstam.

AI Arta ir plašs mākslas stilu un paņēmienu klāsts: no multfilmu zīmuļu skicēm līdz fotoreālismam. Ja jums ir precīzs priekšstats par to, kādai vajadzētu izskatīties jūsu gleznai, varat pievienot attēlu kā vizuālo pamatu šim attēlam, un jūs pat varat izvēlēties attēlu no savas bibliotēkas un pielāgot to.

Varat augšupielādēt savus fotoattēlus, lai izveidotu portretus dažādās vidēs, periodos un stilos. Jūs varat būt supervaronis vai rokzvaigzne. Jūs varat izmēģināt lietotni bez maksas.

ARTA — AI mākslas ģenerators (AppStore saite)
ARTA – AI mākslas ģeneratorsBezmaksas

Logotipu veidotājs

Logotipa marķieris

Logotipa marķiera lietotne, Tā ir viegli lietojama lietojumprogramma un, iespējams, labākā iespēja logotipa izveidei. Tam ir vairāk nekā 1000 logotipu dizainu, no kuriem izvēlēties, tāpēc jums nav jāsāk no nulles. Varat padarīt savu logotipu unikālu, izvēloties no vairāk nekā 200 dažādiem fontiem un pievienojot simbolus un fonus. Pat bezmaksas logotipa iespējas ir gludas un modernas.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu zīmols ir moderns un drosmīgs vai vienkāršs un tīrs, šī lietotne jums palīdzēs. Tā ir viena no labākajām logotipu veidotāju lietotnēm, ko esmu mēģinājis, un Tas ir lieliski piemērots ikvienam, kas vēlas izveidot lielisku logotipu savam biznesam vai projektam.

Kā jau teicu iepriekš, tai ir vairāk nekā 10 000 iepriekš izstrādātu logotipu veidņu ar automātiskās saglabāšanas un augstas izšķirtspējas eksportēšanas funkcijām. Tas ir arī viegli lietojams iesācējiem, un tam nav nepieciešams augstākās kvalitātes pirkums vai bloķēts saturs, tāpēc tas ir ideāli piemērots logotipa izveidei.

Logotipu veidotāju veikals: fontu zīmols (AppStore saite)
Logotipu veidotāju veikals: fontu zīmolsBezmaksas

Fotoattēlu retušēšana un objektu noņemšana

Fotoattēlu retušēšana un objektu noņemšana

Šī ir vēl viena vērtīga lietojumprogramma tiem, kas vēlas noņemiet objektus no fotoattēliem un veiciet retušēšanu vai attēla korekcijas sekundēs un bez sarežģījumiem. Varat atlasīt “Dzēst objektu”, lai atlasītu, ko vēlaties dzēst, un lietotu izmaiņas. Pēc tam varat viegli pārvietot fotoattēlu uz citu līmeni un noņemt elementus, kurus nevēlaties rādīt.

Turklāt arī Tam ir tādas funkcijas kā ātrs remonts, klonēšanas funkcijas un ūdenszīmju noņemšana. It kā ar to vēl nepietiktu, tas ļauj kopīgot fotoattēlus sociālajos tīklos un citās platformās tieši no pašas aplikācijas.

Ja vēlaties, lai lietotne dzēstu cilvēkus tieši no jūsu tālruņa fotoattēliem, šī ir lieliska iespēja. Tās darbība ir ļoti vienkārša, vienkārši atlasiet vajadzīgo fotoattēlu, noklikšķiniet uz elementiem, kurus vēlaties dzēst, un pēc tam apstrādājiet attēlu.

Tas ir ideāli piemērots arī krāsu, faktūru, masku modificēšanai…

Fotoattēlu retušēšana un objektu noņemšana (AppStore saite)
Fotoattēlu retušēšana un objektu noņemšanaBezmaksas

MyICON

5 bezmaksas iOS lietotnes grafiskajam dizainam

Izmantojot MyICON, varat aizstāt vajadzīgās lietotņu ikonas savā iPhone sākuma ekrānā, ar dažādiem attēliem, lai padarītu jūsu ierīci unikālu un parādītu jūsu personību un vēlmes. MyICON piedāvā plašu rūpīgi izstrādātu ikonu, motīvu un fona tapešu klāstu, lai jūs varētu personalizēt savu iPhone.

Ar funkciju pielāgotas ikonas, varat arī izvēlēties savu iecienītāko fotoattēlu un iestatīt to kā lietotnes ikonu. Taču jums ir arī simtiem ikonu fotoattēlu, no kuriem izvēlēties, dažādu stilu ikonu motīvi un tapetes. Varat arī mainīt lietotnes nosaukumu, un to ir ļoti viegli lietot.

Tam ir plašs ikonu izveides rīku klāsts. Varat izveidot unikālas ikonu pakotnes, izvēloties oriģinālo attēlu, izvēloties krāsas un filtrus, pievienojot rakstus un tekstu un pēc tam iestatot izveidoto ikonu kā sākuma ekrāna ikonu.

Lietotne ir bezmaksas, taču tai ir dažas maksas iespējas.

MyICON — ikonu mainītājs (AppStore saite)
MyICON — ikonu mainītājsBezmaksas

Secinājums

Kā vienmēr, es ceru, ka jums patika šis raksts par 5 labākajām bezmaksas iOS lietotnēm grafiskajam dizainam, un, ja zināt kādas citas, kas ir tā vērtas, varat mums paziņot komentāros.