Samsung One UI 6.1 nolaižas martā, ieviešot Galaxy AI vecākos Galaxy viedtālruņos

Samsung tikko paziņoja, ka One UI 6.1 nākammēnes sāks izlaist vairākus vecākus Samsung viedtālruņus un planšetdatorus, kas nodrošinās arī Galaxy AI šajās ierīcēs.

Diemžēl atjauninājumu nav paredzēts izlaist līdz “marta beigām”, taču lietas vienmēr var mainīties, un tas varētu arī paātrināties.

Samsung saka, ka Galaxy S23 Series, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 un Galaxy Tab S9 sērija saņem atjauninājumu, kas ietver visas Galaxy AI funkcijas, par kurām tika paziņots Unpacked janvārī.

Kādas Galaxy AI funkcijas ir pieejamas?

Samsung ir arī detalizēti izklāstījis, kuras funkcijas ir pieejamas arī šajās ierīcēs kā daļa no Galaxy AI. Tie ietver loku, lai meklētu, izmantojot Google, tiešraides tulkotājs, tulks, tērzēšanas palīgs un ģeneratīvā rediģēšana.

Circle to Search with Google ir viena no manām iecienītākajām mākslīgā intelekta funkcijām līdz šim, un tā ir ļoti līdzīga Google Lens funkcijām, ko Google ieviesa pirms daudziem gadiem. Būtībā varat ilgi nospiest sākuma pogu vai ekrāna apakšā un pēc tam apvelciet vai iezīmējiet to, ko vēlaties meklēt. Pēc tam varat iegūt savus meklēšanas rezultātus kā pārklājumu, nežonglējot ar dažādām lietotnēm.

Tiešsaistes tulks un tulks ir dažas patiešām lieliskas funkcijas, ko izmantot ceļojot. Tiešsaistes tulkotājs var jums gandrīz reāllaikā tulkot tālruņa zvanu. Ir neliela aizkave starp abiem zvana beigām, jo ​​tiek tulkots teiktais. Tulks veic tulkojumu dalītā ekrānā. Tātad, ja jūs sēžat blakus kādam, kurš runā citā valodā, varat viegli sazināties ar viņu.

Šīm funkcijām seko tērzēšanas palīgs. Diemžēl šī funkcija ir pieejama tikai, izmantojot Samsung tastatūru, taču tā ļauj pielāgot ziņojuma signālu un tulkot ziņojumus 13 dažādās valodās. Un visbeidzot, ir ģeneratīvā rediģēšana. Tādējādi varat rediģēt fotoattēlus savā Galaxy ierīcē un izmantot ģeneratīvo AI, lai pievienotu to fotoattēlam.

Vairāk par visām šīm funkcijām varat lasīt mūsu Samsung Galaxy S24 Ultra pārskatā.