Samsung izlaiž 990 EVO SSD ar lielu veiktspējas uzlabojumu

Samsung šodien izlaiž savu jaunāko iekšējo SSD un ir laidis klajā 990 EVO, kas tagad ir pieejams dažādās atmiņas ietilpības opcijās. Padomājiet par 990 EVO, piemēram, 990 Pro, jo tam ir milzīgs veiktspējas pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem. Ja veiktspēja ir jūsu galvenā problēma, 990 EVO nenovirzīs jūs nepareizi. Tas piedāvā veiktspējas pieaugumu par 43%, salīdzinot ar 970 EVO Plus SSD, kas bija pirms tam.

Tā būs ievērojama atšķirība neatkarīgi no tā, ko jūs darāt savā datorā. Tam vajadzētu gandrīz uz pusi samazināt laiku, kas nepieciešams, lai piekļūtu jūsu datiem. No katra brīža perspektīvas var šķist, ka tam nav lielas nozīmes. Bet padomājiet par visām lietām, ko konkrētajā dienā varat darīt savā datorā. Cik daudz failu varat atvērt vai cik GB attēlu vai citu datu varat pārsūtīt no mapes uz mapi. Dienas gaitā šis gaidīšanas laiks palielināsies. Tātad ātrāks SSD, piemēram, šis, ilgtermiņā ietaupīs jūsu laiku un ļaus jums darboties efektīvāk.

Nemaz nerunājot par atgriešanos dažas minūtes, lai jūs varētu darīt kaut ko citu. Runājot par spēlēm, veiktspējas palielināšana ievērojami palīdzēs ielādes laikā. Un mēs visi zinām, ka jūs labprātāk pavadītu vairāk laika spēlējot spēli, nevis gaidītu, kamēr tiks ielādēts saturs. Jo kurš gan to nedarītu?

Samsung 990 EVO SSD ir pieejams no šodienas

Ja ir pienācis laiks jaunināt SSD, no šodienas varat iegūt Samsung 990 EVO. Samsung to pārdos tieši savā tiešsaistes veikalā, bet jūs varat arī izņemt to no Amazon un citiem mazumtirgotājiem. SSD ir pieejams divās krātuves ietilpībās — 1 TB un 2 TB. 1 TB modeli var iegādāties par USD 124,99, savukārt 2 TB modelim cena ir līdz USD 209,99. Šī ir diezgan saprātīga cena un atbilst tam, ko Samsung iekasē par 990 Pro tādos pašos izmēros. Vismaz, ja runa ir par modeli bez radiatora.

990 EVO SSD būtu lieliska iespēja galddatoriem, taču tā ir arī lieliska ideja klēpjdatoriem, ja jums ir tāds, kas ļauj piekļūt SSD, lai veiktu jaunināšanu. Tas ir tāpēc, ka 990 EVO ir uzlabojusi jaudas efektivitāti salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Saskaņā ar Samsung teikto, tas patērē jaudu salīdzinājumā ar 970 EVO Plus un ir līdz pat 70% efektīvāks ar jaudu. Iemesls, kāpēc tas ir svarīgi klēpjdatoru lietotājiem, ir tas, ka jūs to laiku pa laikam izmantosit no lādētāja. Varbūt jūs to izmantojat tikai no lādētāja. Un šajās situācijās jūs vēlaties izmantot visas iespējamās priekšrocības, pagarinot akumulatora darbības laiku.

Ja SSD patērē mazāk enerģijas, lai veiktu savus uzdevumus, jūsu klēpjdators var darboties ilgāk, pirms tas ir jāpievieno. Turklāt 990 EVO nodrošina lasīšanas ātrumu līdz 5000 megabaitiem sekundē (MB/s) un rakstīšanas ātrumu. līdz 4200 MB/s. Tam ir arī siltuma izkliedētāja etiķete labākai siltuma regulēšanai. SSD diski nesasilda tik daudz kā CPU un GPU, taču tie joprojām var radīt siltumu. Un uzlabotā termiskā regulēšana 990 EVO nodrošinās labāku noturīgu veiktspēju ilgākā lietošanas periodā.

Jūs varēsiet paturēt šo lietu kādu laiku

Papildus visiem citiem patiešām labajiem uzlabojumiem 990 EVO ir vēl viens triks. Tas ir drošs nākotnei. Samsung izstrādāja to saderīgu ar PCIe Gen 4 un PCIe Gen 5. Tas atbalsta gan PCIe 4.0 x4, gan PCIe 5.0 x2 saskarnes. Tātad galu galā, kad sāks iznākt lietojumprogrammas, kurām nepieciešams PCIe 5.0 2x interfeiss, jūs iegūsit priekšrocības, ko šis disks piedāvā ar šīm lietojumprogrammām. Galvenais ieguvums šeit būs spēja uzturēt veiktspēju optimālā līmenī pat ar PCIe 5.0 lietotnēm.

Tātad jums nebūs jāmaina šis SSD diezgan ilgu laiku.