OPPO Find X7 Ultra HyperTone Image Engine ir pieejams vairāk tālruņu

OPPO vakar prezentēja savu jauno vadošo viedtālruni OPPO Find X7 Ultra. Līdz ar to uzņēmums arī paziņoja par tā saukto “HyperTone Image Engine”. OPPO vārdiem sakot, HyperTone Image Engine “aizsargā fotoattēlu integritāti, saglabājot izgaismojumus, ēnas un vidējos toņus ar dabisku izskatu”. Nu, tas ir oficiāli, HyperTone Image Engine tiek piedāvāts vairākos OPPO tālruņos.

OPPO HyperTone Image Engine ir pieejams vairāk tālruņu

Uzņēmums paziņoja, ka tas notiks, savukārt vairāki tālruņi tika minēti pēc nosaukuma. Šī funkcija ir pieejama OPPO Find N3 un Find N3 Flip tālruņos, kas ir uzņēmuma jaunākie salokāmie piedāvājumi. Papildus šīm ierīcēm to iegūs arī OPPO Reno11 Pro.

OPPO minēja, ka dažas funkcijas ir atkarīgas no aparatūras, kad runa ir par HyperTone Image Engine. Tomēr galvenie algoritmi, fotografēšanas īpašības un stils būs pieejams vairākām ierīcēm.

HyperTone Image Engine nodrošina AI trokšņa samazināšanu RAW domēnā. Papildus tam tas piedāvā arī individuālu pikseļu spilgtuma korekciju ar fotonu matricas tehnoloģiju. Tā rezultātā jums vajadzētu iegūt labāka izskata fotoattēlus.

Šī attēlu apstrāde cita starpā var palielināt attēla skaidrību un samazināt troksni

OPPO īpaši teica, ka HyperTone Image Engine var palielināt attēla skaidrību par 30%. Tas var arī samazināt attēla troksni par 60%. Tā būtībā ir uzņēmuma pavisam jauna attēlu apstrāde.

OPPO Find N3 jau ir lieliska kameras veiktspēja, taču šī jaunā attēlu apstrādes tehnoloģija varētu virzīt lietas uz pilnīgi jaunu līmeni. Tomēr mēs neesam pārliecināti, kad būs pieejams atjauninājums.

Tas, protams, vispirms nonāks Ķīnas modeļos. Tomēr iepriekš minētajām ierīcēm ir globāli modeļi. Tātad tas nāk arī pie viņiem. Diemžēl OPPO nesniedza nekādu informāciju par to.

OPPO Find X7 Ultra ir pirmais tālrunis, kas debitē šajā tehnoloģijā. Šim tālrunim ir arī izcils aparatūras kameras iestatījums aizmugurē, kas, iespējams, ir labākais, ko līdz šim esam redzējuši tirgū. Tas ne tikai debitē Sony LYT-900 sensorā, bet tam ir arī divas periskopa telefoto kameras. OPPO atsaucas uz šo kameru grupu kā “Četru galvenās kameras” iestatījumu.