Digitālās bankas jaunuzņēmums Revolut izlaiž eSIM kartes datiem ārzemēs bez viesabonēšanas maksas

Apvienotajā Karalistē bāzētais digitālo banku jaunuzņēmums Revolut otrdien atklāja savus plānus Apvienotajā Karalistē ieviest ceļojumu eSIM plānus, kas ir reta fintech uzņēmuma darbība. Šīs iniciatīvas mērķis ir nodrošināt lietotājiem piekļuvi datiem, atrodoties ārzemēs, bez viesabonēšanas maksas. Līdz ar šo darbības uzsākšanu Revolut kļūst par pirmo finanšu pakalpojumu uzņēmumu valstī, kas piedāvā šādus telekomunikāciju plānus, iezīmējot nozīmīgu pavērsienu ne tikai valsts, bet arī globālā mērogā.

Ekskluzīvā intervijā ar CNBC Revolut teica, ka piedāvājums ir daļa no tā ilgtermiņa vīzijas kļūt par “super lietotni”, kas ietver pakalpojumu klāstu, kas aptver gan finanses, gan ceļojumus. Revolut Ultra abonēšanas līmeņa abonenti tagad varēs piekļūt 3 GB datu, kas ir izmantojami dažādās valstīs, un piešķiršana tiek atiestatīta katru mēnesi.

Digitālo banku un maksājumu vienradzis ir paredzēts, lai no šīs nedēļas ieviestu eSIM kartes, kas ir SIM kartes, kas tiek glabātas virtuāli, nevis fiziski ierīcē. Plāni lietotājiem kļūs pieejami pakāpeniski tuvāko dienu laikā.

Klientiem, kuri izmanto Revolut pamata lietotni bez abonementa, būs pieejams standarta eSIM plāns. Šis plāns ļauj viņiem piekļūt Revolut lietotnei, ļaujot viņiem vajadzības gadījumā papildināt tālruni. Piemēram, ja Revolut lietotājam, ierodoties lidostā, pietrūkst datu ar pašreizējo SIM pakalpojumu sniedzēju, viņš joprojām var piekļūt savas Revolut lietotnes funkcijām bez maksas un papildināt savus datus kā parasti.

Revolut klienti, kas reģistrēti uzņēmuma augstākās klases Ultra pakotnei, kuras cena ir 55 £ (69,47 $) mēnesī, gūs labumu no 3 GB globālā datu lietojuma, kas tiek atsvaidzināts katru mēnesi. Tas nozīmē, ka viņi var ceļot bez bažām par negaidītām viesabonēšanas maksām.

Mobilo datu izmantošanas izmaksas ārzemēs Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem pēdējos gados ir pieaugušas, vairākiem mobilo sakaru operatoriem kopš Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības atkal ieviešot viesabonēšanas maksas. Revolut mērķis ir risināt šīs problēmas, piedāvājot risinājumu, kas nodrošina, ka tā lietotāji var ceļot visā pasaulē, nebaidoties no papildu maksas.

Revolut ir sadarbojies ar Apvienotās Karalistes mobilo sakaru tīklu operatoru 1Global (agrāk pazīstams kā Truphone), lai izlaistu savu eSIM.

Revolut augstākās klases produktu galvenā vadītāja Tara Massoudi paskaidroja, ka lēmums ieviest eSIM kartes ir daļa no uzņēmuma plašākas stratēģijas, kuras mērķis ir attīstīties par visaptverošu “super lietotni”, kas piedāvā tādus pakalpojumus kā bankas konti, valūtas maiņa, apdrošināšana, ceļojumi. rezervācijas un lidostas atpūtas caurlaides. Massoudi uzsvēra Revolut ambīcijas būt par labāko finanšu superlietotni, sakot:

“Mūsu mērķis ir būt par finanšu superlietotni. Tas tiešām ir šajā virzienā. ” Viņa piebilda: “Ceļojumi ir milzīga vērtība, kas mums vienmēr ir bijusi, un tā joprojām ir ļoti svarīga mūsu lietotājiem. Tāpēc ir svarīgi, lai mēs turpinātu ieviest jauninājumus šajā jomā.

Lai gan finanšu pakalpojumu uzņēmumi reti iesaistās tālruņu plānu jomā, Revolut rīcība atbilst daudzu izaicinājumu banku stratēģijai, kuras savās lietotnēs apvieno jaunus pakalpojumus, lai radītu pārliecinošāku iemeslu patērētājiem izvēlēties tos, nevis alternatīvas iespējas.

Revolut gadījumā šis stratēģiskais solis ir ļoti svarīgs, jo uzņēmums, kura vērtība 2022. gadā ir 33 miljardi ASV dolāru, cenšas izveidot lojālu lietotāju bāzi un paplašināt savu maksas abonementu līniju, lai dažādotu ieņēmumu plūsmas. Galīgais mērķis ir kļūt par pastāvīgu bankas pakalpojumu sniedzēju lietotāju visaptverošām finanšu vajadzībām, nevis tikai par zemas maksas ceļojumu kontu neregulāriem starptautiskiem braucieniem.

Revolut 2015. gadā dibināja Nikolajs Storonskis un Vlads Jacenko. Revolut tika atklāts 2015. gada jūlijā ar mērķi “izveidot godīgu un netraucētu platformu naudas izmantošanai un pārvaldībai visā pasaulē”, atceļot slēptās maksas un piedāvājot starpbanku valūtas kursus. Nikolajs Storonskis ir bijušais Credit Suisse un Lehman Brothers tirgotājs. Vladislavs Jacenko ir bijušais Credit Suisse un Deutsche Bank izstrādātājs.