Kopīgošanai tuvumā tiek iegūts jauns nosaukums, kas rada interesantu jautājumu

Šķiet, ka Google plāno mainīt sava Nearby Share pakalpojuma nosaukumu. Kā daudzi no jums zina, funkcija Nearby Share ir iepriekš instalēta Android ierīcēs, un to var izmantot failu sūtīšanai un saņemšanai, izmantojot Wi-Fi. Iedomājieties to kā AirDrop operētājsistēmai Android.

Kopīgošanai tuvumā tiek iegūts jauns nosaukums, un izvēle liek mums aizdomāties…

Šī informācija nāk no kamila, padomu sniedzējs. Pēc tam, kad padomu sniedzējs instalēja jaunāko Google Play pakalpojumu beta atjauninājumu (versija 23.50.13), notika izmaiņas. Kopīgošanai tuvumā ir jauns nosaukums Quick Share.

Padomu sniedzējs pat saņēma paziņojumu, lai informētu viņu par notikušajām izmaiņām, kā jūs varat redzēt tālāk esošajā galerijā. Kopā ar jaunu nosaukumu ir ieradusies jauna ikona. Šai jaunajai ikonai ir divas viena pret otru vērstas bultiņas, kas ir parādīta arī tālāk esošajā galerijā.

Tuvumā Kopīgot jaunā vārda logotipu 1
Tuvumā Kopīgot jauno vārdu 1
Tuvumā Kopīgot jaunā vārda logotipu 1

Izņemot nosaukuma maiņu un ikonas maiņu, viss pārējais šķiet nemainīgs. Mums nav ne jausmas, kāpēc Google izvēlējās mainīt kopīgošanas tuvumā nosaukumu. Tas ir izmantots 3 gadus, un tas ir pilnīgi labs nosaukums.

Ātrā kopīgošana ir arī Samsung failu koplietošanas pakalpojuma nosaukums

Tomēr interesanti ir tas, ka “Quick Share” ir arī Samsung failu apmaiņas programmatūras nosaukums, kas ir iepriekš instalēta Galaxy tālruņos. Vai šīs izmaiņas bija apzinātas?

Google ir jāapzinās, ka Samsung izmanto to pašu nosaukumu. Tātad, kāpēc šīs izmaiņas? Iespējams, ka Google un Samsung panāca kaut kādu vienošanos un plāno apvienot savus failu apmaiņas pakalpojumus. Tomēr tas ir tikai mežonīgs minējums.

Abi uzņēmumi jau vairākas reizes ir cieši sadarbojušies, tāpēc tas nebūtu tik pārsteidzoši. Pakalpojuma nosaukums nav tik svarīgs, bet patiesi svarīgi ir tas, ka tas ir iepriekš instalēts Android ierīcēs, kā tas bija līdz šim.

Google, visticamāk, risinās šīs izmaiņas, tiklīdz tās sasniegs stabilu kanālu. Pagaidām tā ir tikai beta versija.