ASUS iepazīstina ar ROG Phone 8 sēriju ar bezvadu uzlādi un labākām kamerām

ASUS šodien CES izstādē iepazīstina ar pilnīgi jaunām ROG Phone 8 sērijas ierīcēm, un tām ir daži ļoti nepieciešami, nemaz nerunājot par ļoti pieprasītiem uzlabojumiem. Katru gadu ASUS mēdz atkārtot savu populāro mobilo spēļu viedtālruņu sēriju ar nozīmīgiem sasniegumiem. Šogad uzņēmums ir pārspējis sevi ar līdz šim nozīmīgākajiem uzlabojumiem.

Ne mazāk svarīgi ir bezvadu uzlāde (tikai Qi 1.3 standartam) un lieli kameras uzlabojumi. ROG Phone 8 būs trīs SKU. Standarta ROG Phone 8, ROG Phone Pro un ROG Phone 8 Pro Edition. Visi trīs tālruņi būtībā ir vienādi, izņemot dažas detaļas.

Aura RGB ROG logotips standarta modeļa aizmugurē tiek nomainīts pret AniMe Vision displeju ROG Phone 8 Pro un ROG Phone 8 Pro Edition modeļos. Tie ir līdzīgi AniMe Matrix displejiem ASUS ROG Zephyrus klēpjdatoru aizmugurē. Tie sastāv no 341 programmējama mini LED un atbalsta animācijas gan GIF, gan PNG formātos. Tātad jūs varat augšupielādēt savus failus un izmantot tos, lai pielāgotu displeju. Tālrunī ir arī vairāk nekā 20 iepriekš ielādētas animācijas, ar kurām var spēlēt.

ASUS izmanto arī Qualcomm vadošo Snapdragon 8 Gen 3 mobilo platformu nepārspējamai veiktspējai, un tai ir 6,78 collu elastīgs AMOLED displejs ar 165 Hz atsvaidzes intensitāti un 720 Hz pieskāriena iztveršanas frekvenci. Īsāk sakot, sagaidiet gludu spēļu darbību un ļoti zemu ievades latentumu. Displejs ir īpaši spilgts, kā arī ar maksimālo 2500 nitu izšķirtspēju.

ASUS ROG Phone 8 sērija tiks izlaista pirmajā ceturksnī

ASUS plāno laist šos tālruņus ASV tirgū un visā pasaulē šā gada pirmajā ceturksnī. Cenas sākas no 1099,99 USD standarta modelim, kas ir pieejams Rebel Grey un Phantom Black krāsās. ASUS arī gatavojas piedāvāt agrīno putnu akciju, kurā varat ietaupīt 100 USD. Šim modelim būs 16 GB RAM un 256 GB atmiņa.

Ja izvēlēsities ROG Phone 8 Pro, jūs iegūsit 16 GB RAM un 512 GB krātuvi, un tālrunis ir matēts Phantom Black ar mazumtirdzniecības cenu 1199,99 USD. ASUS arī šim modelim piedāvās agrīno putnu akciju, kas ir aprīkota ar bezmaksas AeroActive Cooler X pielikumu, nevis tālruņa atlaidi. AeroActive Coller X maksās 99,99 USD, un jūs to patiešām vēlaties. Tāpēc mēs iesakām, ja iespējams, paņemt tālruni agrās akcijas ietvaros.

Pēdējais modelis, ROG Phone 8 Pro Edition, tiks piegādāts ar milzīgu 24 GB RAM un 1 TB krātuvi. Tas pat ir komplektā ar AeroActive Cooler X. Tomēr mazumtirdzniecībā tas būs 1499,99 USD, tāpēc esiet gatavs tērēt nedaudz vairāk par šo modeli.

Jauns, smalkāks dizains pārņem ROG Phone 8 sēriju “Beyond Gaming”

ASUS ROG Phone 8. sērija (3)

ROG Phone līnija vienmēr būs spēļu tālruņu kolekcija. Tas nekad nemainīsies. Taču ASUS šogad ir veikusi dažus uzlabojumus, kuru rezultātā tālruņu sērija ir “ne tikai spēlēšana”, kā to norāda uzņēmums.

Tas sākas ar jauno, smalkāko dizainu, kurā, godīgi sakot, ir izmantota daudz mazāk “spēlētāju estētiskā” nekā iepriekšējos modeļos. Pateicoties matētajai melnajai krāsai, tas patiešām parādās ROG Phone 8 Pro un ROG Phone 8 Pro Edition. Tie izmanto arī AniMe Vision LED displeju, un, ja vien nav iespējotas LED animācijas, tās vispār nav redzamas un ir pilnībā paslēptas. Tātad abi modeļi izskatās kā parasti ASUS tālruņi. Tas ir arī par 15% plānāks nekā ROG Phone 7 sērija un nedaudz vieglāks. To sakot, izmēra samazinājums ir saistīts arī ar akumulatora jaudas samazināšanos, samazinoties no 6000 mAh līdz 5500 mAh.

Vēl viens liels uzlabojums šogad ir maiņa uz IP68 reitingu. Pagājušā gada tālrunim bija tikai IPX5 vērtējums. Kas joprojām bija labs, bet ne pilnībā izturīgs pret laikapstākļiem. Šogad tas mainīsies, un patērētājiem, kas iegādājas ierīci, vajadzētu dot nedaudz vairāk miera.

ASUS sola labākas kameras, lai uzlabotu fotoattēlu un video pieredzi

Apzīmējums Beyond Gaming ir pieejams arī jaunas un uzlabotas kameru sistēmas veidā. ASUS apgalvo, ka šīs ir “profesionāla līmeņa kameras”, un tās ir aprīkotas ar mākslīgā intelekta funkcijām un programmatūru, lai uzlabotu lietas, piemēram, OZO audio tehnoloģiju, kas ļauj novērst vēja radītos trokšņus, lai iegūtu labāku skaņu ierakstītajā video. Runājot par video, tālrunī tagad ir arī 6 asu hibrīda ģimbal stabilizatora 3.0 versija. Tāpēc videoklipiem vajadzētu iznākt daudz vienmērīgāk nekā iepriekšējās ROG Phone ierīcēs. Testēšanas laikā es nekad neesmu pieredzējis lielas problēmas ar video, taču bija skaidrs, ka lietas varētu darīt ar nedaudz mazāku nestabilitāti.

Lai gan tas nekādā ziņā nav slikti, daudziem ASUS iepriekšējiem ROG tālruņu modeļiem vienkārši ir bijušas “tikai labas” kameras. Viņi paveica darbu, un tas arī bija. Šoreiz ASUS saka, ka ir atzinusi, ka tās lietotāji vēlas vairāk no kameras brīžos, kad viņi nespēlē. Iestatījumā aizmugurē ir izmantots pilnīgi jauns 50 MP Sony sensors galvenajam attēla sensoram, taču tagad tajā (pirmo reizi) ir iekļauts arī 3x telefoto objektīvs, kas atbalsta 10x un 30x tālummaiņas funkcijas. Ir arī 13 MP īpaši platleņķa objektīvs, lai nodrošinātu, ka uzņemat visu savā kadrā. Savienojiet to ar 32 MP īpaši plato pašbildes kameru, un šī ir ASUS līdz šim vismodernākā kameru sistēma. Vismaz uz papīra.

Kopumā ROG Phone 8 sērija ir daudz pilnīgāks spēļu viedtālrunis, jo tas ir spējīgāks situācijās, kas nav saistītas ar spēlēm.